PDA

Zobacz pełną wersję : Menu - wcięło mi gdzieś nazwę sekcji



Joomla User
23-10-2005, 07:23
Zdecydowałem się zrobić nawigację jak na załączonym obrazku - każda z sekcji ma swoje osobne menu, a każda kategoria ma swoją pozycję w menu. Działa to super, ale jest mały problemik - chodzi o "pathway", czyli ten element na górze z małą pomarańczową strzałką. W chwili obecnej pokazuje "STRONA GŁÓWNA >> Nazwa kategorii", ale wolałbym aby było "STRONA GŁÓWNA >> Nazwa sekcji >> Nazwa kategorii". Czyli nawiazując do mojego konkretnego przykładu chciałbym uzyskać "STRONA GŁÓWNA >> Reklama i media >> Kongresy i wystawy". Da się tak zrobić?

stone
23-10-2005, 08:06
Za pomoca ustawiem w mambo nie, trzbe by przerobic moduł

Joomla User
23-10-2005, 08:29
Zmodyfikowałem trochę menu (wprowadziłem podkategorie) i mam teraz w "pathway" pełną ścieżkę. Ale za to wybrane podkategorie nie pozostają podświetlone... Czy ktoś może próbował przerobić templatkę "madeyourweb" aby także podkategorie pozostawały po wybraniu wyróżnione?

stone
23-10-2005, 09:11
Ładnie :)

Podakategorie, czyli konkretnie co w Twoim przypadku?

zwiastun
26-10-2005, 01:48
Nie wiem, czemu Ci się nie wyróżniają. Działanie proste - porównaj deklaracje klas a.mainlevel i a.sublevel

Joomla User
26-10-2005, 07:01
Zbadałem rzecz dogłębnie i okazało się, że podkategorie nie podświetlają się tylko w IE. W Operze i Firefoxie jest wszystko jak potrzeba!