PDA

Zobacz pełną wersję : tylko dla zalogowanych



kerapap
19-02-2006, 16:41
niewiem czy mam w tym miejscu pisac ale napisze
chcialbym zrobic na swojej stronce dział download i chciałbym tylko żeby do downloadu mogly wejsc tylko osoby zalogowane czy jest taka możliwosc

sogo
19-02-2006, 16:55
http://www.mambopl.com/component/option,com_remository/Itemid,44/func,fileinfo/parent,folder/filecatid,215/

kerapap
19-02-2006, 17:01
a jak to zainstalowac

sogo
19-02-2006, 17:11
normalnie, poczytaj na tej stronie co Ci podałem linka FAQ, forum i artykuły, tam wszystko jest, identycznie jest dla joomla, jest kompatybilny. Dopiero wtedy jak coś nie zrozumiesz albo Ci nie wyjdzie poproś o pomoc na forum, inaczej mozna dojść do wniosku, że jesteś leniwy:p albo chcesz kogoś zaprząc za darmoche do roboty.:D
pozdr.

zwiastun
19-02-2006, 17:48
Jeśli już podajesz linki, to:
co prawda www.mambopl.com to serwis partnerski, ale:
1. Plikownia dla joomla jest na www.joomlapl.com
2. W naszej plikowni (http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,select/id,2/) jest zarówno Docman jak i Remositary.

sogo
19-02-2006, 17:59
sorki, święta racja, sam stąd brałem. Z rozpędu napisałem bo szukałem tam czegoś na forum.
pozdr.

livio
19-02-2006, 18:03
W sumie temu nowicjuszowi to nie szkodzi, ale gdyby tam szukał dodatków dla Joomla!, mógłby natknąć się na problemy...

sogo
19-02-2006, 18:13
Problemy uczą!. Swoją drogą co jest lepsze, Docman czy Remositary?. Używam Remositary ale nie mam możliwości wypróbować na większą skalę Docmana. Szukam trochę na forach w tym temacie. Mam nadzieję, że nasze wypowiedzi tu pomogą założycielowi wątka:) .
pozdrawiam serdecznie.

livio
19-02-2006, 18:30
Ja nie lubię ReMOSitory - wolę DOCMana, bo może mieć ikonki tango!, które udostępniam :D!
Serio: Trudny wybór? Nie!
ReMOSitory nie ma chyba opcji strona projektu, wygląda brzydko efekt pracy... Wszystko mówi samo za siebie: przygarnij dokmanka :)

sogo
19-02-2006, 21:38
dzięki za radę, w miarę upływu czasu stronke się udoskonala, przyozdabia, daje sie różne bajery aż osiągnie się efekt "rokokoko". Potem wraca się do formy prostej, siermiężnej i ona zachwyca, potem...... itd.
pozdr.

jokris
21-02-2006, 19:56
Ja nie lubię ReMOSitory - wolę DOCMana, bo może mieć ikonki tango!, które udostępniam :D!
Serio: Trudny wybór? Nie!
ReMOSitory nie ma chyba opcji strona projektu, wygląda brzydko efekt pracy... Wszystko mówi samo za siebie: przygarnij dokmanka :)

Drogi kolego. Nie jestem obrońcą Remository, ale ikonki możesz podmienić sobie w każdym komponencie. Musisz tylko trzymać się nazw, a w przypadku gifów czy png, koloru przeźroczystości. Generalnie 256 kolorów. Jak chcesz, to możesz mieć Remository z ikonkami Tango, bango i jango e.c.t. :rolleyes:



Problemy uczą!. Swoją drogą co jest lepsze, Docman czy Remositary?. Używam Remositary ale nie mam możliwości wypróbować na większą skalę Docmana
:cool:Zainstaluj sobie Remository i Docmana, jak masz problem z wyborem. Mogą istnieć obok siebie. Zajrzyj na moją stronke, i zobaczysz, że oryginalne ikonki Remository nie są tekie brzydkie. Oczywiście w wersji 3.24_new.
http://jokris.ovh.org/index.php?option=com_remository&Itemid=39
Pozdrawiam. Jokris.

livio
21-02-2006, 21:02
A czy ja mówiłem, że się nie da?
Wszystko się da zmienić.
A już na pewno ikony w dodatkach dla Joomla!.

OFF: ReMOsitory to taki jakby DOCMan, ale dla ubogich :D.