PDA

Zobacz pełną wersję : menu drzewiaste + pathway



flashmaniak
03-05-2007, 13:30
Mam powiecmy menu drzewko z trzema poziomamami. Do jakies pozycji menu na drugim lub trzecim poziomie "podlaczam" blog (artykuly z kategorii) . Po kliknieciu tej pozycji menu do ktorej byl przypisany blog wyswietla sie blog. Wszytsko wydaje sie ze dziala poprawnie i super ****************r, pathway pokazuje stan rzeczywisty.
Ale....jesli kikne na liscie bloga przy jakims artykule na przycisk "wiecej" to te dlugie pathway skraca sie do
Start>Sekcja_mojego_blogu>kategoria_blogu
Rozumiem ze blog mozna podlaczac tylko do pozycj menu ktora jest najwyzej w hierarchi zeby dobrze dzialalo pathway ??

zwiastun
03-05-2007, 13:43
Nie rozumiesz, ale okruszki takie sa. Tę pozycję możesz umieszczać gdziekolwiek. Po wybraniu Czytaj dróżka jest skracana do obrębu tego elementu struktury - i raczej nie potrza więcej - dostępne winno być menu lokalne i menu główne. Przy wielopoziomowym menu ściezka działająca wedle Twojej woli mogłaby się w którymś momencie zapętlić na pół strony

flashmaniak
03-05-2007, 14:17
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz....

Przy klikaniu na poszczegolnie artykuly w "mapa strony" pokazuje mi sie pelna sciezka do wszystkich artykulow i sciezka nie zajmuje pol strony. Widocznie blog tak ma ze kaszani sciezke.

p.s czy jest jakis modol ktory wyswietli mi submenu dla podanego ID menu ??