PDA

Zobacz pełną wersję : Rangi użytkowników...



PELEk
04-05-2007, 17:06
Witam wszystkich!
Przeszukałem chyba wszystko i nie mam pojęcia jak to zrobić. Otóż chciałbym otrzymać w Joomli podobny system rang jaki jest w PHP-Fusion Extreme (podobne też jak chociażby w phpbb) bo z niego robię przeprowadzkę. Nie znam się niestety na PHP więc sam sobie takiego czegos napisać nie mogę. Szukałem modułów ,komponentów itd ale nie znalazłem. Jeśli ktoś zna komponent który obsługiwałby system rang to prosiłbym o odpowiedź w tym wątku.

Dziękuje,
Pozdrawiam!

stone
04-05-2007, 23:59
Zobacz to http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,210/Itemid,35/

PELEk
05-05-2007, 19:10
No niestety tam nie ma tego...

Może wyjaśnie bardziej o co chodzi.
Za każdy komentarz lub głosowanie w ankietach użytkownik dostaje punkt ,punkty są potrzebne żeby pobierać pliki z działu download ,powinien też być limit punktów na dzień ,żeby nie było nabijaczy. Znalazłem taki komponent do Drupala ,ale chyba nie ma powiązania z downloadem.

ananas
08-05-2007, 00:27
No niestety tam nie ma tego...

Może wyjaśnie bardziej o co chodzi.
Za każdy komentarz lub głosowanie w ankietach użytkownik dostaje punkt ,punkty są potrzebne żeby pobierać pliki z działu download (...)Znalazłem taki komponent do Drupala ,ale chyba nie ma powiązania z downloadem.

bardzo proszę o namiary na ten program ja również potrzebuję taki program dający punkty aktywnym użytkownikom czytającym artykuły odwiedzającym stronę i głosującym w ankietach
przykładowo:

1 punkt Użytkownik otrzymuje za jedną odsłonę portalu (jedno kwiknięcie)
10 punktów Użytkownik otrzymuje za dodanie komentarza w portaluP Pozdrawiam
Paweł

http://www.portalgsm.eu

PELEk
08-05-2007, 17:32
Tyle ,że ten moduł jest do innego cms'a niż Joomla ,a mianowicie do Drupala ,a ja potrzebuje to do Joomli i niestety nie moge znaleźć czegoś podobnego.

Link do modułu działającego z Drupalem:
http://drupal.org/project/userpoints

ananas
08-05-2007, 20:23
Pelek dzięki za info! to nic czekamy dalej może ktoś nam pomoże jak ma namiary na taki moduł do joomli

Rybik
09-05-2007, 01:04
Nie testowalem ale czytalem ze Community Builder po integracji z forum JoomlaBoard potrafi:
- doliczac do rang forumowych punkty za inne aktywnosci (linki, pliki, komentarze, artykuly)
- linkowac autora do jego profilu (to sprawdzalem i dziala)
trzaby było tylko dopisać cos co pokazuje rangi gdzies poza profilem TC i forum.

PELEk
13-05-2007, 19:43
a jak zablokować dostęp do działu download użytkownikom którzy mają poniżej określonej liczby punktów?

zwiastun
14-05-2007, 05:04
Zamknąc na kłodkę!
Sory za złośliwość, ale może podałbyś przynajmniej, jakiego komponentu używasz. Bo w docmanie dla przykłądu wystarczy zrobić odpowiednią grupę użytkowników

PELEk
23-05-2007, 18:56
Mi chodzi o komponent w stylu jAwards, tyle,że żeby był zautomatyzowany, to znaczy, jeżeli user napisze komentarz, to dostaje za to punkt, za post na forum też dostaje punkt i jeżeli ma odpowiednią liczbę punktów, trafia do grupy użytkowników z większymi przywilejami i wtedy może korzystać z działu download na przykład, (a to można juz zrobić w DOCManie) tylko chodzi mi o to, że nie znalazłem jeszcze modułu, który byłby w stanie, takie coś zrobić, albo byłby zblizony możliwościami chociaż.

Pozdrawiam.