PDA

Zobacz pełną wersję : Darmowy hosting



Viking
23-10-2005, 13:40
Przeczytaj uważnie:

Nie zaprzeczamy, że istnieje możliwość znalezienia hostingu dobrego i darmowego zarazem, jednakże z doświadczenia choćby na tym forum wiemy, że darmowe hostingi mają najczęściej opcję "sprawianie kłopotów" w standardzie.

Dziś oferty firm oferujących płatny hosting są tak tanie, że nie wierzymy by problem tkwił w wyasygnowaniu kilku złotych miesięcznie, a raczej leży on w tym, że nie chce się komuś wypisać przelewu. Płatny hosting oznacza, że problem z serwerem jest problemem właściciela serwera a nie Twoim Użytkowniku i za to warto zapłacić.

Zdarza się również, że darmowe hostingi stosują wobec swoich użytkowników różne praktyki, których nie pochwalamy, albo z czasem przestają istnieć.

Darmowe hostingi często nie spełniają któregoś z wymogów Joomla! - jeśli tak jest i napotkacie na problem, musicie się liczyć z tym, że na tym forum nie znajdziecie pomocy. Po prostu Joomla! ma swoje wymagania sprawdzane przy instalacji, a jeśli chcecie próbować je naciągnąć zakładamy, że wiecie co robicie, a my mamy dość pracy z problemami pojawiającymi się w poprawnych środowiskach.

Sterydziomal
23-10-2005, 13:40
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten topic bo takowego na tym forum nie znalazłem. Umieszczajcie tutaj adresy serwerów oferujących darmowy hosting. Ja obecnie używam byethost.com i jestem zadowolony, a zwłaszcza dziś jak rano dostałem amila że darmowe konta się upeszyły bo wprowadzają ulepszenia i moje konto zwiększyło się ze 100mb do 250mb traffic z 2 gb na 20gb!!! i dodano 1 baze mysql

A oto ich oferty:

1) Storage max free:
20 GB Traffic Per Month
250 MB Web Space
2 MySQL Database
20 Sub Domains

2) MySQl pro free:
20 GB Traffic Per Month
150 MB Web Space
10 MySQL Database
20 Sub Domains

3) Traffic master free:
30 GB Traffic Per Month
100 MB Web Space
2 MySQL Database
20 Sub Domains

4) Sub Domain commander free:
20 GB Traffic Per Month
150 MB Web Space
2 MySQL Database
Unlimited Sub Domains

http://byethost.com

stone
23-10-2005, 13:48
A jak wygladaja parametry php i mysql'a w szczegolnosci czy jest wlaczony safe_mode

Sterydziomal
23-10-2005, 13:56
Oczywiście że safe mode jest. jedyny problem to to że ostatnimi czasy wprzebudowywali serwer i były problemy, ale chyba to się już skończyło. A jeśli chodzi o bannerki to od czasu do czasu pojawia się taki mały może 300x60 ale możan go zmienić w kodie i ustawić na sam dół stronki i naprawede nie przeszkadza

rzodkiewka
30-10-2005, 00:16
http://roxr.com

200MB Space
30GB Banwidth per Month
FTP Acesss
No file limit size
Fantastico!!
10 MySQL Databases (For Forums, etc!)
Unbeatable Uptime
Unbeatable Support
Cpanel
Zero reklam
aktywacja mniejwiecej wciągu 48 h
safe mode off, ale Register Globals: on

linksworld
06-11-2005, 23:41
Pytanko: Jakie inne serwisy oferujące dobrej jakości darmowy hosting polecacie?

Serwis haa.pl czasem przekierowywuje na adres http://haa.pl/ ze względu na domniemany brak pliku, a na cba.pl na okrągło są domniemane błędy 500 (przeciążenie).

rzodkiewka
07-11-2005, 09:05
nio ja bym polecał tylko roxr.com - safe mod nie służy joomli - ale to nie przeszkadza - nie spotkałem sie z problemami - fakt faktem pod joomlą może jest trosik gorzej niż pod mambo - nio, ale wszystkie nowe dodatki, moduły nie są jeszcze specjlanie napisane pod joomla - tak to rozkwiniam a czy dobrze? -> większość to problemów z polszczonymi, gdyż często Nasi robią błędy i to publikują, co powodem jest częsty brak nawet zainstalowania

Teraz roxr przenosi się na jeszcze pod lepszy serwer - więc bedzie szybciej wymiatać Ps. jest jeszcze jeden topik gdziś tutaj, gdzie podałem parę innych hostów

Bolo
08-11-2005, 21:12
Oj chyba Maciek usnalem Ci posta - sorry - rozpedzilem sie przez tego links....costam - zbanowalem mu na razie nicka. Przy okazji pokleilem kilka jego postow...

Bolo
08-11-2005, 21:17
Takich trolli trzeba sie jak najszybciej pozbywac... Przyszedl mi mail a tym samym smsik ze zgloszeniem posta do moderacji a, ze bylem w poblizu kompa to zajrzalem i sie od razu za to wzialem... Ale fajnie wiedziec, ze ktos jeszcze reaguje :) Pozdrowionka

livio
11-11-2005, 22:33
To teraz czas na mój pierwszy post:
poprosiłem na roxr.com o stworzenie konta. Nie odrzucili, ale też nie stworzyli.
Może mi ktoś powiedzieć, jak długo nalezy poczekać?

Link: http://forums.roxr.com/showthread.php?t=3131. (http://forums.roxr.com/showthread.php?t=3131)

A co myślicie o:
- haa.pl?
- oraz cba.pl + baza na badblock.com?

Ewentualnie proszę o podanie mi serwisu oferującego lepsze "parametry".

Czego potrzebuję?

- serwer jak dla Joomla! [każdy dobrze wie ;)]
+ możliwość dodania 2 lub 3 subdomen
[co to? subdomena to adres typu: coś.mojadomena, np. normalny adres to livio.cba.pl, a subdomena to pobierz.livio.cba.pl]

rzodkiewka
11-11-2005, 23:43
ja czekałem około 24 h i wciągu drugich 24h musiałem potwierdzić inaczej kasują temat - dostałem za 2 razem jako, że po poierwszym nie było mnie przy internecie

Teraz tam trwają modernizacje a dokładniej relaxacje po cięzkiej pracy - przenosili wszystkie konta na nowy lepszy serwer - na AMD Opterona .... i z tego co pamiętam to w pon., środy i piątki zajmują się tworzeniem nowych kont ... a i propo nie wiem czy dostaniesz 2 subdomenę ja prosiłem, ale dostałem jedną

livio
13-11-2005, 15:30
Przeczytali i zapytali, czy na pewno chcę te konto.
Odpowiedziałem, że tak. Teraz tylko czekać, aż stworzą.

Jakiś czas temu polecono mi funpics.de. Wszystko pięknie, oprócz natrętnych reklam i limitu wielkości pliku, który wynosi 1.1 MB.

Z byethost nie otrzymałem jeszcze maila aktywacyjnego...

A co myślicie o cba.pl i haa.pl?

livio
13-11-2005, 15:33
Aha, bo przydałaby mi się... Pozostaje pytanie: po co?

Odpowiadam:
- w głównym adresie kryłoby się Mambo lub Joomla!
- w "forum." byłoby phpBB
- w "pobierz." byłyby pliki, do których odnośniki byłby w ReMOSitory

vj_
13-11-2005, 15:57
livio: wcześniej już wspominałem o takim darmowym hostingu jak www.wagoo.com weź sobie przetestuj to i sprawdź czy Ci odpowiada. Ja swego czasu postawiłem na tym joomlę i mambo. Poza tym... masz opcję "Edytuj" po co piszesz posta pod postem? :)

Pozdrawiam.

rzodkiewka
13-11-2005, 15:59
Wagoo.com ma reklamę i jest gorsze dla joomli - brak możliwości instalacji dodatków , te polskie to badziewia patrzać na dane serwerów, zresztą są chyba nawet bez baz Mysql

vj_
13-11-2005, 16:18
Są reklamy, ale wszędzie są jak są konta za friko (no może sporadycznie nie ma, ale wtedy żadnych cmsów sie nie da instalować). Co do tego, jaki jest dla joomli i mambo wagoo.com no cóż safe mode jest ON :) Ale jak ktoś chce za friko się pobawić, mieć jakiś mały serwis i popróbować, to czemu nie. Jeśli chodzi o stawiane serwisów na dłuższy okres czasu odradzam jakiekolwiek darmowe rozwiązania. No chyba, że dla html'a www.sitesled.com (darmowe i bez reklam konta 100 megowe).

livio
13-11-2005, 16:19
Cba.pl rzeczywiście nie ma bazy, ale zewnętrzne są bardzo szybkie.
Ostatnio "rzucili się" na zakładanie kont, aż były przeciążenia.
Admin powiadomił, że kupi nowego serwa, a w tej chwili nie działa ani cba.pl ani strony użytkowników.

Moje potrzeby hostingowe:
30 MB miejsca
MySQL 4.0 (najkompatybilniejsza z Joomla!)
PHP, CGI, Perl
2 Subdomeny
FTP (wgrywanie, jak i dostęp)
1-4 Kont eMail w domenie
Krótka domenaPotrzeby hostingowe wypisałem, by ktokolwiek mógł łatwiej i szybciej mi pomóc.

vj_
13-11-2005, 16:27
No bez bazy danych to Ci sie przy mambo/joomli nie przyda wogóle cba.pl :)

livio
13-11-2005, 17:04
Ja stawiam na bazę zewnętrzną, czyli na badblock.com lub inną.

rzodkiewka
13-11-2005, 17:05
roxr.com jest bardzo fajny 30GB na miesiąc, 200Mb, global odpowiedni, safe mod tylko zły - ale to najlepszy wybór o takich parametrach

jak 30 Mb to może lepszy będzie dla darmoland.com / czy pl bo niepamietam

livio
13-11-2005, 17:23
Safe mode mają na ON!
Niee... następny.
Host.sk ma to samo.

Przez to głupie ustawienie nie można administrować Joomlą!
Da się jedynie zainstalować i oglądać stronę.

Darmoland ma beznadziejną domenę.

Vj_ powiedział, że może mi coś dobrego skołować, ale nie jest to pewne.

byethost jest do tyłu.
Konto mi stowrzyli, wsystko ładnie, pięknie, oprócz tego, że za ***ja nie mogę dostać się do domniemanego CPanela, pod którym kryje się VHCS.

Roxr też jakieś dziwne. Od tygodnia na forum widnieje mój post, w którym napisałem, że będę używał tego konta, ale oni nic.

Adres linksworld.roxr.com nie istnieje. Wręcz przeciwnie jest z kontem na byethoście. Adres linksworld.byethost.com istnieje.

VHCS (www.VHCS.net (http://www.VHCS.net)) jest również używany na cba.pl, ale z tą różnicą, że na cba nie ma wewnętrznej b. danych.

Ale zawsze jest zewnętrzna! ;)

Aha: Roxr.com ma prawdziwego CPanela, z którego można zainstalować Drupala?

rzodkiewka
15-11-2005, 10:16
http://www.cpanel.byethost5.com

Bolo
16-11-2005, 18:56
Maly offtopic:

To teraz czas na mój pierwszy post
Pierwszy pod tym nickiem, dotychczas juz Ciebie poznalismy jako 'linksworld'. Bede mial na oku Twoje posty.

livio
16-11-2005, 23:06
A co powiecie na połączenie:
cba.pl + badblock.com? (co? cba.pl => php, a badblock => mysql)

Mglisty
20-11-2005, 17:16
Hmm... zarejstrowałem się na www.roxr.com i nie wiem, jaki mam adres:D Oni nie przydzielają z góry jakiś adresów? Bo z euroDNS mam domaina, ale co mam wpisać do panelu?:) Mógłby mi ktoś pomóc?:)

vj_
20-11-2005, 17:44
Mglisty: adres masz taki, jaką masz domenę, w przypadku takich hostingów, które dają serwery z cpanelem, musisz sam posiadać domenę i Ci podpinają, nie rozumiem, jak ktoś Ci mógł sprzedać konto bez podpięcia domeny jakiejś :D Raczej wątpliwe, że masz możliwość nawet posiadania konta w podfolderze ich domeny głównej, bo byś nie mógł tak zarządzać. Sam mam resellera i cpanela znam dość dobrze (nawiasem mówiąc, niesamowicie potrafi z serwera zrobić sieczkę, jak podmieni biblioteki w systemie) każde konto jakie podpinam znajomemu za friko jest z domeną, którą on sobie sam kupił i sam sobie za nią płaci.

Pozdrawiam i powodzenia, możesz ew. napisać jak się sprawa ma, być może inne firmy to inaczej zorganizwały, ale nie mam czasu czytać i analizować ich oferty hostingowej, bo mnie mało to interesuje. :)

rzodkiewka
20-11-2005, 19:45
dokładnie adres masz taki jak podałeś jaki byś chciał - inaczej by Ci nie dali - dlaczego bo tam działa ostro admin tego serwera - i pewnie masz taki: twój np. ligin.roxr.com - w cpanel możesz sobie bodajże zmienić domenkę - ale nie gwarantuję

Mglisty
20-11-2005, 20:31
Nie prosiłbym o pomoc, gdyby działało :) Wiem, że zwykel to jest coś w stylu www.******.serwer.com, ale w tym wypadku nie działa:D Nawet w cpanelu nic nie ma:D A zresztą...:cool:

rzodkiewka
21-11-2005, 11:09
nio a dostałeś emaila, że dostałeś konto? W nim było wszystko podane co i jak

Sterydziomal
21-11-2005, 23:58
najważniejsze czy dostałeś maila? bo jak nie tzn że nie potwierdzili twojego zgłoszenia o serwer... :/

livio
22-11-2005, 19:46
Można dostać prywatną wiadomość o koncie, tak jak ja.

Sterydziomal
22-11-2005, 19:58
na byethoście nie ma takich problemów... dostajesz maila z wszystkimi danymi konta, nie miusz pisać postów z prośbą... a mi narazie joomla śmiga i nie narzekam pomimo safe moda i braku biblioteki zlib

rzodkiewka
23-11-2005, 13:53
roxr ogólnie jest lepszy, lecz teraz coś znów Admin wymodził i nie wiadomo czy bez pisania postów nie wstawią reklam, czy 5 $ - tak tylko szybko przepatrzyłem meila - ziobaczymy

rolando
06-12-2005, 15:21
Witam wszystkich podam Wam tutaj chyba najlepszy darmowy hosting z jakim się spotkałem w polskim i nie tylko internecie ma on także jakieś wady ale jest to napewno perełka. www.bitmar.net w takiej subdomenie adres niżej specyfikacja


Abonament miesięczny: 0 PLN
Abonament kwartalny: 0 PLN
Abonament półroczny: 0 PLN
Abonament roczny: 0 PLN

Pojemność serwera: 50 MB
Transfer miesięczny: 1 GB
Transfer roczny: 12 GB
Zaparkowane domeny: X
Subdomeny: 1
Konta E-mail: 1
Konta FTP: 1
Baza danych MySQL i PostrgreSQL: 1- brak ograniczeń
Listy dyskusyjne: 1
Przekierowania E-mail: 1
Filtry E-mail: 1
Automatyczne odpowiedzi E-mail: 1
Domena .pl gratis lub dodatkowy miesiąc hostingu: X

Podwojenie pojemności konta (rocznie): X
Dodatkowe 1GB transferu (miesięcznie): X

Dedykowany adres IP: X
Zmiana nazwy użytkownika konta: X
Aktywowanie SSL dla domeny (bez certyfikatu): X
Aktywowanie SSL dla domeny (z certyfikatem): X
Inne niestandardowe usługi: X

UWAGA! W przypadku wyjątkowo ciekawych stron (zarówno wizualnie jak i tematycznie) możliwe są odstępstwa ad powyższego zestawienia dla kont darmowych. Jeśli posiadasz ciekawą stronę i sądzisz, że zyska ona nasze uznanie to napisz. Zależnie od Twoich potrzeb i tego czy uznamy stronę za wartościową - możliwy sponsoring nawet kont z pakierów PRO!!!
Jeśli chodzi o php to jest oczywiście BEZ SAFE_MODE - brak kołopotów z instalowaniem komponentów.

PHP built On: Linux bitmar1.bitmar.net 2.6.9-22.0.1.ELsmp #1 SMP Thu Oct 27 13:14:25 CDT 2005 i686
Database Version: 4.1.14-standard
PHP Version: 4.4.2RC2-dev
Web Server: Apache
WebServer to PHP interface: apache2handler
Joomla! Version: Joomla! 1.0.4 Stable [ JoomlaPL.com ] 21-Nov-2005 10:00 UTC
User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; pl) Opera 8.50
Relevant PHP Settings:
Safe Mode: OFF
Open basedir: /home/rolando/:/tmp/:/var/www/:/usr/local/lib/php/:/etc/virtual/
Display Errors: ON
Short Open Tags: ON
File Uploads: ON
Magic Quotes: ON
Register Globals: ON
Output Buffering: OFF
Session save path: /tmp/
Session auto start: 0
XML enabled: Yes
Zlib enabled: Yes
Disabled Functions: none

brak również kłopotów z /tmp i to co osobiście najbardziej przypadło mi do gustu obsługa klienta WZOROWA!!! admin odpowiada niemal natychmiast jeśli jest jakiś większy problem nawet na GG jest rozwiązywany od ręki. POLECAM GORĄCO!!!!!
Pozdrawiam
edit:
No i jeszcze jedno działa mod_rewrite czy jakoś tak potrzebne do uruchomienia systemów pozycjonujących oraz mail ze strony!!!

Mglisty
06-12-2005, 17:42
Strona fajna, ale poza tym jedyna szczególna rzecz na tym serwerze to to, że jest polski... Roxr jest większy i ma 30x większy transfer meisięczny :)

vj_
06-12-2005, 18:22
To co napisał roland, to całkiem niezła oferta dla kogoś kto chce się pobawić w prowadzenie własnej strony www, co do limitów transferów, to mala stronka www w zupełności może popracować na takim konie, konta z transferem 5000 mb/ m-c są przyzwoite i nawet do 10 tyś odwiedzin dziennie nie przekroczy tego limitu jeśli to nie jest jakiś serwis serwujący pliki.

livio
06-12-2005, 18:38
A gdzie tam jest "zarejestruj" lub zamów?

rolando
07-12-2005, 15:34
klikasz na cenę wypelniasz formularz i za kilka minut masz konto moje było aktywne po 7 minutach!!! :D cho pisze ze do 2 godzin później tworzysz bazę w panelu na stronie i można instalować joomla! .
pozdrawiam.
ps. roxr jest większy ale jak tam z obsługą ile cczekasz na odpowiedź admina?
ja czekałem kilka minut. czy można coś zmienić w ustawieniach konta?
tu zrobią dla Ciebie wszystko co będzie możliwe.(i dla nich bezpieczne:p ) np mam bazę w iso i utf wszystko aby joomla pracowła ok i wszystkie dodatki nie wiem jak to admin zrobił ale baza sama się dostosowuje do potrzebnego kodowania i trwało to kilka minut wystarczyło napisać na gg! admin jest praktycznie cały czas dostępny!!! i jest UPRZEJMY co nie zawsze się dzarza, a to jest chyba równie ważne jak parametry bo co z tego że jest to i tamto jak jakaś pierdoła utrudnia korzystanie z serwera a na jaką kolwiek odpowiedź admina trzeba czekać kilka dni???

Joomla User
07-12-2005, 16:04
Widzę, że jesteś dobrze zorientowany - to może powiesz mi gdzie są zlokalizowane serwery? Na swojej stronie piszą o swoich "kilku tysięcy angielskich użytkowników", ale nie wiadomo czy tutaj na Kontynencie czy w Stanach.

livio
07-12-2005, 16:06
Trafiłem tam,
adres do zamówienia to:
http://www.bitmar.net/zamow-tani-hosting-free.php

Jedno pytanko: jaki jest adres strony użytkownika z takim kontem?

user.bitmar.net?

vj_
07-12-2005, 17:58
No raczej tak.

livio
07-12-2005, 19:34
Beznadzieja. Goin.pl lepszy.
Najlepszy moim zdaniem [bo używam] - cba.pl [mam limbo ale to szczegół]

Goin ma odstraszający regulamin, ale reszta spox.
Fajny panelik admina [mało funkcji].

Świetna oferta, jak na darmowy hosting.
Cba jest również cenione, ale dziś, przed chwilunią zawiodło mnie.
Ani sam serwis cba, ani moje konto nie jest dostępne.

Chyba przestawię się na goin... moje adresy:
- livio.goin.pl [pusto]
- livio.cba.pl [limbo]
- forum.livio.cba.pl [pusto]
- pobierz.livio.cba.pl [pusto]

rolando
08-12-2005, 11:28
Witam jestem zorientowany bo chłopaki niczego nie ukrywają :-) sam konto mam u nich od około tygodnia-żadnych problemów. Jeśli chodzi o firmę to działa głównie w USA i ANGLII serwery zaś znajdują się w HOLANDII ale działają naprawdę SZYBKO wręcz blyskawicznie. Polecam sprawdzić!!!
oprócz tego backup dobowy możliwość odzyskania stanu stronki dzień, tydzień, miesiąc wystarczy kontakt z adminem i po kilku minutach gotowe.
Pozdrawiam!


PS. widomość z ostatniej chwili jest możliwość sponsoringu!!! otym pisałem wcześniej ale teraz mam trochę więcej szczegułów wprost od admina!!!
Aby otrzymać płatną wersję za FREE wystarczy mieć okołó 200 i powyżej unikalnych wejść na stronę oraz zamieścić reklamę bitmar.net na swojej stronie. Musicie przyznać że nie są to wygurowane wymagania :-D i dodatkowo płatny host 14 dni testu. informacja już powinna być na stronie o teście oczywiście!

livio
08-12-2005, 18:41
Zbyt długą domenę oferują, a ja w aliasy się nie bawię, bo są zawodne.
Szczególnie serwis .tk.

Joomla User
09-12-2005, 00:44
Hurra! Po trzecim mailu i 36 godzinach oczekiwania dostałem wreszcie konto!

--------

Wow! Warto jednak było czekać - rewelacyjne pingi 42-43 ms, więc serwery muszą być naprawdę w Europie! Komfortowy panel "Direct Admin", choć z mocno okrojonymi funkcjami.

rolando
09-12-2005, 13:15
Hurra! Po trzecim mailu i 36 godzinach oczekiwania dostałem wreszcie konto!

--------

Wow! Warto jednak było czekać - rewelacyjne pingi 42-43 ms, więc serwery muszą być naprawdę w Europie! Komfortowy panel "Direct Admin", choć z mocno okrojonymi funkcjami.

może lepiej na GG jest dużo szybciej!!! jestem zaskoczony tak długim czasem oczekiwania:confused: tu masz nr na przyszłość choć może nie będzie potrzebny :-D GG-admin-6243808 prawie zawsze jest dostępny z wyjątkiem wtorków-może czasami go nie być.

ps. rozmawiałem z adminem na temat tych 36 godzin..... tłumaczą na polski panel admina, przygotowują program partnerski i wiele nowych ciekawych rzeczy ale o tym już niedługo nas poinformują aha i obiecał poprawę :-)

Joomla User
10-12-2005, 03:13
Wcale nie mam im za złe za ten okres czekania. Byłem tylko lekko zdezorientowany, gdyż przy zakładaniu konta pisało że trwa to max 2 godziny i już myślałem, że np. formularz jest popsuty i niedocierają do nich zamówienia. Napisałem o tym głównie z myślą o innych, którzy także chcieliby założyć u nich konto.

A co do konta to jest to naprawdę najlepsza darmowa oferta jaką spotkałem.
>> Safe Mode: OFF,
>> Ścieżka do zmiennej sesji /tmp/ zapisywalna
Zainstalowanie Joomli potrwało kilka minut i obeszło się bez żadnych problemów.

pawelrad
11-12-2005, 02:28
witam polecam :


www.777mb.com (http://www.777mb.com)






www.ovh.com (http://www.ovh.com)

livio
11-12-2005, 13:26
Chciałeś chyba polecić 60free.ovh.org... pawelrad.

Do niedawna chciałem mieć konto w 50free.com, ale tam widnieje od miesięcy komunikat, by wrócić za dwa dni.

Byłoby dobre konto, bo własna domena!
Ale widocznie jestem skazany na cba :D

pawelrad
11-12-2005, 14:47
Witam

Ja mam konto na www.ovh.pl (http://www.ovh.pl) za darmo i jestem zadowolony bo jest w miare szybkie i bez reklam wiekszość pozostałych darmowych kont jest z reklamami .Posiadam jeszcze konto na www.haa.pl (http://www.haa.pl) instalowałem tam mambo i jest ok ale nie polecam z jednego tylko względu , że mają często awaryjność .bardzo często mają problemy z FTP .masz stronke i np przez miech nic nie mozesz do niej dokładać bo FTp nie działa .

www.777mb.com (http://www.777mb.com) jest chyba jednym z najlepszych mam tam mabo zainstalowane i chodzi ok .konto 200 mb jest spore jak za free ma ją tylko jedną reklame z prawej strony chodz nie jest ona tak uciązliwa jak w innych darmowych typu friko.pl .

Polecam www.ovh.pl (http://www.ovh.pl) od stycznia bedą oferowali bardzo tanie domeny i do tego mają bardzo tani hosting nawet juz od 0,45 zł za miech .Po za tym ja juz mam po woli dosyć darmowych kont .Ale głownie odchodzęod nich bo potrzebuję mieć domenę a pod darmow się nie da podpiąć.


wczoraj zakładałem konto na tym www.bitmar.pl (http://www.bitmar.pl) i nic dalej nie mam konta:(

vj_
11-12-2005, 16:09
tam na tym 777mb.com to raczej juz się kont nie za dałożyć :


Not Found

The requested URL /order/member was not found on this server.
Apache/2.0.53 (Fedora) Server at 777mb.com Port 80

co do reszty nie wypowiadam sie, prawde mowiac takie darmowki z czasem przestana funkcjonowac, szkoda zachodu i przenoszenia pozniej :)

livio
11-12-2005, 19:02
Bo to jest jedno i to samo, co
500free.com i 100webspace.com i inne tego typu.

A ja cosik jeszcze znalazłem:
www.pandela.com (http://www.pandela.com)

Ma długą listę zalet i każdy z planów jest darmowy.
Założyłem sobie tam jedno konto dla testu: livio.pandela.net

vj_
04-05-2007, 21:14
Dla wszystkich spragnionych darmowych kont www dla zabawy, przedstawiam listę darmowych zagranicznych kont www (http://vj.e.pl/arts/lista_darmowych_kont_www_zagranicznych.php).

samuraj20
29-08-2007, 21:52
Tutaj znajdziecie idealnego Web hosta. Joomla chodzi bez zarzutów Web host jest darmowy traffic + web space unlimited :cool: jedyny minus to reklama Iframe która wyskakuje co jakieś 15 minut. Acha no i Web host jest po niemiecku ale prosty w obsłudze osobiście nie miałem problemu z założeniem konta :rolleyes: a oto link = funpic (http://www.funpic.de/go/xenonlord)

vj_
31-08-2007, 13:19
Założyłem z ciekawości testowe konto, może potestuje i zobacze jak to się sprawuje.

0fmymind
23-04-2008, 01:13
Ten http://funpic.de jest całkiem niezły ale dosyć długo czekałem na emaila bo 3/4 dnia :( a ja mało czasu miałem :) mimo że głupia nazwa bo: twojanazwa.funpic.de (trudna do zapamiętania dla odwiedzających to polecam aliasy http://xt.pl których "właścicielami" jest http://yoyo.pl . Można sobie wybrać bardzo łatwe aliasy do zapamiętania i za DARMO

samuraj20
23-04-2008, 12:35
Ten http://funpic.de (http://funpic.de/) jest całkiem niezły ale dosyć długo czekałem na emaila bo 3/4 dnia a ja mało czasu miałem mimo że głupia nazwa bo: twojanazwa.funpic.de (trudna do zapamiętania dla odwiedzających to polecam aliasy http://xt.pl (http://xt.pl/) których "właścicielami" jest http://yoyo.pl (http://yoyo.pl/) . Można sobie wybrać bardzo łatwe aliasy do zapamiętania i za DARMO

troszkę malo miejsca na dysku :( ale zawsze można zrobić przekierowanie :p np. z yoyo.pl na funpic.de :cool:

0fmymind
22-06-2008, 11:16
Ale mi chodziło o alias, który przekierowywał by na funpic-a :) Ja już nie używam darmowego hostingu :p Przestawiłem się na boo.pl. Płacę 11zł miesięcznie (sms-em) mam 1000MB powierzchnii (jak narazie mi wystarcza, a podobo można dokupić więcej) Nie mam żadych problemów, a używam Joomli 1.5.3. Pzdr

ptcmoney.eu
14-07-2008, 09:19
Dobry darmowy hosting znalazłem tutaj:
http://www.000webhost.com/59175.html (http://www.000webhost.com/59175.html)
250MB miejsca
100GB transferu
php mysql itp.
mam i polecam innym, bo dobrze się sprawuje
pzdr

rolando
16-07-2008, 17:37
Witam, mam dla wszystkich propozycję darmowego hostingu w domenie Hmax.pl konto o parametrach 1Gb pojemność dysku, 100gb transfer/ m-c, safe mode wyłączony, baza bez ograniczeń, konta email bez ograniczeń, możliwość podpięcia własnej domeny, ilość domen możliwych do podpięcia 100 :), dostęp ftp, możliwość tworzenia kont ftp i inne opcje związane z ftp, panel: Cpanel w polskiej wersji językowej z pakietem FantasticoPL,
Po Więcej szczegółów zapraszam pod mail bok(@)hmax.pl Również zamówienia na serwer przyjmuję po wskazanym adresem.
Ważna informacja: nie umieszczamy reklamy na stronach klientów!!! jadyny wymóg to 2 linki zwrotne w dowolnym miejscu strony :)

Ps. Uptime serwera to 99,99%

inkos
16-07-2008, 17:47
Uptime serwera to 99,99%

Czy poza powyższym jest coś specjalnego co może zachęcic uzytkowników do Twojej ofery coś co wyróznia ją spośród innych?

rolando
16-07-2008, 18:41
Czy poza powyższym jest coś specjalnego co może zachęcic uzytkowników do Twojej ofery coś co wyróznia ją spośród innych?
Porównaj ją z z dostępnymi darmowymi ofertami . Albo lepiej porównaj ja z płatnymi ofertami :) np.: home, nazwa czy innymi. Tu Masz to samo i nie płacisz :) 300 zł rocznie.

tu proszę link link do statystyk Uptime http://host-tracker.com/site-monitoring-statistics/994333/lvuc/ pomyliłem się jest 100% uptime.

Dokładna specyfikacja:

Pojemność konta: 1Gb
Transfer miesięczny: 100Gb
Bazy danych MySql: bez limitu
Bazy danych PostgreSQL: bez limitu
Własne domeny: TAK, bez limitu
Subdomeny: TAK, bez limitu
Aktywny sendmail: TAK
Ilość kont e-mail: bez limitu
Autorespondery: Tak
Konta FTP: Tak, bez limitu
Zabezpieczenie HotLink (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/mime/hotlink.html)
Ochrona Leech Protect (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/cpanelpro/leechprotect.html)
Ochrona folderów (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/htaccess/index.html)
RVSiteBuilder (https://hmax.pl:2083/3rdparty/rvsitebuilder/index.php?/sitebuilder/sitebuilderhome)
Menadżer Backup (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/backup/wizard.html)
Statystyki: AWstats, Webalizer
Fantastico (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/fantastico.html) Perl (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/module_installers/perl_index.html?lang=perl)
PHP PEAR (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/module_installers/php_pear_index.html?lang=php-pear)
RubyGems (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/module_installers/ruby_index.html?lang=ruby)
Ruby on Rails (https://hmax.pl:2083/frontend/rvskin/ror/index.html)
Własne strony błędów (https://hmax.pl:2083/3rdparty/rvsitebuilder/index.php?/sitebuilder/sitebuilderhome)
Harmonogram Cron Tab
Ochrona antywirusowa
Filmy instruktażowe do Cpanel
Wersja Apache 2.2.9 (Unix)

Wersja MySQL 4.1.22-standard

Wersja PostgreSQL 8.1.11

Wersja PHP 5.2.6

Wersja Perl 5.8.8

Wersja jądra 2.6.18-53.1.21.el5

Wersja cPanel 11.23.4-RELEASE_26138

Jakie według Ciebie jeszcze powinien mieć opcje DARMOWY hosting, aby był wyjątkowy? :D Sądzę, że ten pakiet jest naprawdę dobry jeśli chodzi o parametry, jeśli się mylę to sugestie bardzo wskazane :)

inkos
16-07-2008, 18:47
Jakie według Ciebie jeszcze powinien mieć opcje DARMOWY hosting, aby był wyjątkowy? :D Sądzę, że ten pakiet jest naprawdę dobry jeśli chodzi o parametry, jeśli się mylę to sugestie bardzo wskazane :)
Co powinien mieć - z pewnością może lepsze łącze ale od kont hostingowych które można od ciebie otrzymać za free a są "made in usa" nie ma co za wiele wymagać...

Rybik
16-07-2008, 18:50
Hmax.pl - Profesjonalny hosting może być tani!!!

W chwili obecnej trwają prace wdrożeniowe nowej wersji strony
Zapraszamy za kilka dni.

no i nowa strone budują na Joomla :) spodziewałbym sie jakiegos kombajna resellerskiego wchm, czy coś a tak to nie bardzo kumam jak to obsługują

rolando
16-07-2008, 18:58
Co powinien mieć - z pewnością może lepsze łącze ale od kont hostingowych które można od ciebie otrzymać za free a są "made in usa" nie ma co za wiele wymagać...

No nie jest to serwer który stoi w Polsce, ale jak na USA a konkretnie Las Vegas jest wystarczająco szybki, aby sprawnie na nim działała Joomla. Jeśli chodzi o wydajność to serwer jest wyposażony w procesor
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 2.40GHz oraz 4GB RAM pracuje pod kontrolą CentOs.
Co do łącza to jak zawsze mogło by być szybsze, ale do obsługi średnich serwisów w zupełności wystarczy.

inkos
16-07-2008, 19:05
Czy traceroute np. ten http://noc.man.poznan.pl/narzedzia/traceroute.html ktory w przypadku twojej strony konczy sie na prawie 200ms jest dobry??? Porownaj sobie to np. z nazwa.pl? To chyba o czyms swiadczy? No chyba ze sie mylę.

rolando
16-07-2008, 19:07
Hmax.pl - Profesjonalny hosting może być tani!!!

W chwili obecnej trwają prace wdrożeniowe nowej wersji strony
Zapraszamy za kilka dni.

no i nowa strone budują na Joomla :) spodziewałbym sie jakiegos kombajna resellerskiego wchm, czy coś a tak to nie bardzo kumam jak to obsługują

Rozumiem zdziwienie bo nie ma obecnie dostępnego dodatku dla joomla który obsługuje WHM Cpanel :) ale to już moja działka żeby sobie poradzić z tym "problemem". W chwili obecnej jak jest napisane przygotowuję właśnie takie rozwiązanie połączone z joomla, do prowadzenia hostingu, zautomatyzowania całego procesu rejestracji i zarządzania użytkownikami. Podobny komponent nazywa się Jhost ale po jego przetestowaniu stwirdziłem że łatwiej napisać będzie własny od podstaw, będzie działał jak należy i zawierał wszystkie potrzebne "moduły".

Pozdrawiam

Rybik
16-07-2008, 19:09
to ja wole zapłacić te 120 rocznie i miec w Polsce serwer, obecny (http://hosting.cmsplay.org) wytrzymuje 100k odwiedzin miesięcznie i mam wszystko czego trzeba.

rolando
16-07-2008, 19:18
to ja wole zapłacić te 120 rocznie i miec w Polsce serwer, obecny (http://hosting.cmsplay.org) wytrzymuje 100k odwiedzin miesięcznie i mam wszystko czego trzeba.


Z obsługą takiej ilości odwiedzin nie ma problemu bo jest to mocna maszyna i poradzi sobie bez problemu, co do traceroute liczy przeskoki i ich czas więc wiadomo że serwer który jest za oceanem będzie miał dużo gorszy wynik....
To jest oczywiste, ale czy różnica będzie ogromna??? no tak strona wczyta się z 1-2 sekundowym opóźnieniem, naprawdę tragedia. Oczywiście że serwer który jest w Polsce będzie szybciej odpowiadał na zapytanie niż serwer w stanach i z tym nie polemizuję. Ale czy przez to jest na pewno dużo lepszy?

inkos
16-07-2008, 19:31
To jest oczywiste, ale czy różnica będzie ogromna??? no tak strona wczyta się z 1-2 sekundowym opóźnieniem, naprawdę tragedia. Oczywiście że serwer który jest w Polsce będzie szybciej odpowiadał na zapytanie niż serwer w stanach i z tym nie polemizuję. Ale czy przez to jest na pewno dużo lepszy?

Z własnych doświadczeń wiem iż jest to bardzo ważna kwestia. Nie tak dawno na forum był wątek w sprawie problemów z dostępnością pewnej strony z komputerów w Polsce. A tutaj właśnie znajdowała się większa część jej potencjalnych odbiorców. Co nawet było sugerowane w postach do admina tej strony. Takze widzisz niby 2 sekundy a znaczą wiele. Pozatym średnio internauta po 5 sekundach jak nie zacznie wyswietlac sie strony to po prostu ją opuści. A jak już na "dzień dobry" na serwerze wiem ze będę miał te 2-3 sekundy to juz niewiele brakuje aby bylo jeszcze gorzej. Dla porownania oferta jaką wskazal Rybik.

rolando
16-07-2008, 23:06
Z własnych doświadczeń wiem iż jest to bardzo ważna kwestia. Nie tak dawno na forum był wątek w sprawie problemów z dostępnością pewnej strony z komputerów w Polsce. A tutaj właśnie znajdowała się większa część jej potencjalnych odbiorców. Co nawet było sugerowane w postach do admina tej strony. Takze widzisz niby 2 sekundy a znaczą wiele. Pozatym średnio internauta po 5 sekundach jak nie zacznie wyswietlac sie strony to po prostu ją opuści. A jak już na "dzień dobry" na serwerze wiem ze będę miał te 2-3 sekundy to juz niewiele brakuje aby bylo jeszcze gorzej. Dla porownania oferta jaką wskazal Rybik.

Nie obraź się ale to mi trochę przypomina paranoję :) o rety moja strona wczytuje się o sekundę wolniej...... Dla mnie sorry ale banał. Moja propozycja, bo nie jest to oferta handlowa! jest jasna. jest ona alternatywą dla innych darmowych serwerów choć również i dla wielu płatnych :). Na pewno zadowoli ona osoby dla których priorytetem nie jest to aby strona wyświetliła się w przeglądarce zanim pomyśli o jej adresie. Co do Twojej uwagi to jeśli chcesz możesz przetestować konto i wtedy się o nim wypowiedzieć, a teoretyczne gdybanie czy strona otwiera się sekundę, dwie czy trzy i po ilu sekundach oglądający zrezygnuje uważam za .... co najmniej zbędne.

Rybik
17-07-2008, 00:47
wiecie dobrze, że cokolwiek się napisze na forum, jest natychmiast poddawane krytyce ... i o to chodzi!
Podam przykłady doświadczalne:
1. strona o bardzo dużej odwiedzalności, poprawa czasu ładowania z 3,5 na 2,5 sekundy (np przez redukcję kodu templaka, optymalizacje grafik i rezygnację z kilku JS) poskutkowała:
- ok 5% spadkiem odrzuceń
- ok 10% wzrostem średniej liczby obejrzanych podstron podczas jednej wizyty
Statystyki nie kłamią i nie mówie tu o siedzenu z sekundnikiem i 2 testami jeden w środę drugi w niedzielę ale o kilkumiesięcznych obserwacjach strony o odwiedzalności ok 25k miesięcznie (odsłon) za pomocą google analytics i dodatkowego narzędzia własnego.

2. Klientela (dane z systemu ankietowego):
- branża IT -> najczęściej czegoś się szuka, ludzie wybierają szybsze strony anglojęzyczne jeżeli cos za długo się ładuje
- strony hobbystyczne, nie uciekaja tak łatwo ale marudzą na maila i na forum, że się długo ładuje
- babskie strony: kobiety często otwierają 3-5 stron w nowych oknach/zakładkach i zaczynają czytac od tej która się najpierw załaduje nie dochodząc nawet do ostatnich
3. Badania internetowe wskazują jasno, że powyżej 3 sekund, każde kolejne 0,5 sekundy drastycznie wpływa na ilośc odrzuceń i to nie jest żadna paranoja. To co nazywasz teoretycznym gdybaniem ma realne przełożenie na rzeczywistość i niektórym płacą za tą czynność grube pieniądze. Jak myślicie po co wogóle powstały ikony i paski ładowania się strony/grafiki ... maja zająć umysł na te dodatkowe 2-3 sekundy i zatrzymać usera na stronie.

Reasumując, przy darmowych serwerach dodatkowe 2 sekundy zagranicznego serwera są cena do przełknięcia w konfrontacji z kulawymi polskimi freehostami, które lubia przestawać istnieć, zabierać wypozycjonowane subdomeny, bez uprzedzenia zmieniac konfiguracje serwera, zmuszac ludzi do pracy z safe mode itp.
Przy okazji wspomne, ze dla firm nastawionych na rynek amerykanski nie do pomyslenia jest polski serwer, obejrzyjcie oferte www.canaca.com (http://www.canaca.com) w porównaniu z tym co mamy w Polsce za 300PLN (największe amerykańskie/kanadyjskie hostingi oferują niejednokrotnie parametry o jeden rząd wielkości lepsze ... nie porównywałem z europą ale podejrzewam, że da się znaleźć coś porównywalnego)

rolando
17-07-2008, 11:16
Jak sam zauważyłeś serwer jest darmowy, a jego parametry sądzę że są jak na coś co dostajesz za darmo są naprawdę ok. Co do czasu ładowania się stron jest to cena odległości jaka dzieli oglądającego i serwer, niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.... Może w przyszłości jak sprawa się rozwinie serwery będą też w europie a może i w Polsce choć porównując ceny to jest to raczej nie opłacalne w momencie kiedy nie prowadzisz reklamy na stronach postawionych na takim hostingu.
Jeśli komuś bardzo zależy na szybkości to zapłaci za serwer w Polsce, ale jeśli ktoś nie chce płacić ma ciekawą alternatywę :)

niktorek
08-08-2008, 16:11
Absolutnie darmowy i jako jeden z nielicznych darmowych hostingow obsluguje systemy wymiany linkow takie jak LiveLink.pl , Linki24.pl , LinkMe.pl , EliteLink.pl , e-weblink.com , GotLink
Jego parametry to :

Miejsce na strone 250 MB
Transfer 100 GB
Ilosc domen nie ograniczona
Panel kontrolny cPanel
Reklamy brak

Package Details
Website Builder
PHP Scripts Autoinstaller
Unrestricted PHP Support
MySQL Databases
Instant Backups
FTP Support
Web File Manager
99.9% Uptime
Instant Activation

Supported Features
PHP and MySQL
Cron Jobs
Curl
GD
Image Magick
Streaming Video
PHP Pear Modules
Safe_mode is OFF, file uploads ON

E-mail Features
POP3 Accounts
Web Mail
Auto Responders
Spam Protection
Mail Forwarding
IMAP Support
Modify MX Entry

Control Panel Features
Latest cPanel
Website Builder
Fantastico Autoinstaller
Getting Started Wizard
Video Tutorials
Multi Language Support
Hotlink Protection
IP Deny Manager
Redirect URL
Password Protected Directories
Web Based File Manager
phpMyAdmin

Szczegolowe informacje wraz z linkiem do hostingu znajdziesz na mojej stronie : http://zarabiaj.net76.net (http://zarabiaj.net76.net/)

kalebu
20-08-2008, 11:18
ostatnio sprawdzilem i sam uzywam ten server webhost (http://www.000webhost.com/69118.html) 250mb wolnego miejsca+mysql,php i brak reklam.

suchy1
29-08-2008, 13:58
może sie wyrwe ale nie rozumiem czy nie lepiej ejst np. zapłacić te 50,00 zł i miec płatny hostinh (możę parametry słabe) ale przynajmniej mozna wymagac bo w koncu człowiek za to zaplacił :p

inkos
29-08-2008, 16:12
może sie wyrwe ale nie rozumiem czy nie lepiej ejst np. zapłacić te 50,00 zł i miec płatny hostinh (możę parametry słabe) ale przynajmniej mozna wymagac bo w koncu człowiek za to zaplacił :p
Tez racja.

noones
30-08-2008, 20:06
Darmowy hosting w wielu wypadkach wystarcza, czasem trzeba się nieco do niego dostosować i w razie czego mieć "plecy"
jeśli ktos szuka darmowego hostingu polecam strone z opisem ponad 150 serwisów oferujących darmowy hosting:
0hosting.pl (http://0hosting.pl/)
wszystko dokładnie opisane, opinie uzytkowników, uptime oraz zrzut phpinfo()
jest w czym wybierac

kalebu
03-09-2008, 18:24
e tam gadacie . moze niektorym szkoda tych 50 zl ? albo poprostu niechce im sie szukac w tych wsyzstkich serverach ? daltego ja mam sprawdzony i sie ciesze webhost (http://www.000webhost.com/69118.html)

noones
03-09-2008, 20:35
i podajesz linka z referalem zeby sobie jeszcze na Was zyskac...

kalebu
07-09-2008, 12:08
true true

raphilon
26-09-2008, 18:13
Dobry darmowy hosting dla tych którzy znają chociaż podstawy angielskiego:
250MB disk space
100GB traffic
PHP,MySQL,FTP,cPanel
Website Builder,Autoinstaller

Polecam: http://www.000webhost.com/ (http://www.000webhost.com/78888.html)

crazyluki
26-09-2008, 18:18
a ja polecam http://0hosting.pl/ - lista darmowych hostingów, można sobie ładnie posegregować, wyszukać
zalecane ustawienia do wyszukiwania :
php - tak
mysql - tak
htaccess- tak
safe mode off - tak
brak reklam - tak
nie patrzcie na pojemność - tak naprawdę rzadko która strona amatorska ( a takie właśnie się stawia na darmowych hostingach) przekracza 200MB ( chyba że jest tam dużo downloadu)

_grzegorz_
21-01-2009, 08:30
Ja mógłbym wam polecić www.000webhost.com (http://www.000webhost.com/119204.html)
Kilka zalet

- do 1,5GB na stronę,
- 100GB transfer miesięczny,
- obsługa PHP bez jakichś ograniczeń:

1. PHP mail() function and Sendmail
2. Curl, GD2 library, ImageMagick, Zend
3. fopen() and PHP sockets
4. safe_mode is OFF, file uploads ON
5. Zend Optimizer support, Ioncube loader.. and much more features are enabled

- obsługa MySQL
- najważniejsze BRAK REKLAM
- mnóstwo narzędzi do zarządzania stroną i kontem,

rzodkiewka
21-01-2009, 19:35
www.000webhost.com (http://www.000webhost.com) - nie podoba mi się hosting: często prosi o poczekanie kilku sekund do odświeżenia strony, nie spełnia zaleceń z instalacji Joomla, oraz ciągłe problemy z transferem przy FTP : zgrywa i kasuje, pomorze usuń jakiegoś pliku, ale po kilku udanych kopiowań znów się zawiesza i trzeba coś usunąć - nieaktualne patrz niżej

vj_
21-01-2009, 23:14
W dodatku to całe 000webhost.com za jakiś czas pewnie zniknie z Internetu jak będzie takie hojne, nie ma mowy żeby to ciągle takie zasobne było i darmowe. Lepiej kupić tańszy hosting, ale odpłatny.

_grzegorz_
22-01-2009, 08:18
W dodatku to całe 000webhost.com za jakiś czas pewnie zniknie z Internetu jak będzie takie hojne, nie ma mowy żeby to ciągle takie zasobne było i darmowe. Lepiej kupić tańszy hosting, ale odpłatny.

Co do instalacji Joomli to widziałem instalator i dopiero się do tego przymierzam, więc na ten temat to nic nie powiem, ale co do zawieszania sie to jeszcze nie miałem problemu. Fakt moja strona nie zajmowała te 1,5GB a jedynie 5MB ale nie mam problemów z zawieszaniem. FTP również bez problemowo. Jeśli pojawią sie problemy to napeno napiszę. Nie jest tak do końca darmwe. Posiada wiele funkcji któr można odblokować dopiero po zapłaceniu. Można to sprawdzic bodajże w ubdate account, czy cos takiego.

kaczor
26-01-2009, 21:57
a ja Wam polecam 000hosting.pl (http://hosting.pl) jest wszystko czego dusza zapragnie, a fantastico załatwia sprawę instalacji joomli w 3 sekundy...

rzodkiewka
27-01-2009, 04:48
tutaj: www.000hosted.com (http://www.000hosted.com) - spełnione są zalecenia dla Joomla, testowane na Joomla 1.5.9 - brak jakichkolwiek problemów z FTP, 5500 MB, 200 GB traffic, zero reklam, brak limitów na mp3 avi, flv - testowane na 27MB avi oraz xMB mp3... darmowa domena: comoj.com

Below are some of the great features included with every free account :
Free .co.cc domain *hot*
Safe mode OFF
Free PHP Sockets & cURL enabled
Free Add-on / parked domains
Free Sub domains
Free Email accounts with RoundCube
Free MySQL databases
Free PHPMyAdmin
Free Slow MySQL query anaylizer
Free PHP scripting supported
Free FTP account
Free Technical support
Free File manager
Free RoundCube webmail
Free POP + IMAP email
Free Custom MX records
Free Custom CNAME records
Free Traffic, disk & MySQL statistics
Free Fantastico type installer
Free Network tools
Free video tutorials

http://000webhost.com (http://www.000webhost.com/118133.html) - co raz lepszy:
Disk Space 1500 MB
Data Transfer 100 GB / month
Add-on Domains 5
Sub-domains 5
E-mail Addresses 5
MySQL Databases 2

Loss_AdKos
26-04-2009, 15:54
Witam ,

Zasponsoruję za darmo w pełni wyposażone konta WWW/FTP dla ciekawych istniejących stron , mogą być to również strony/serwisy początkujące. Zarządzać kontem można poprzez FTP lub mod Cpanel X.

Specyfikacja sponsorowanych kont :
- Pojemność ( do ustalenia )
- Miesięczny transfer (do ustalenia )
- PHP (switch między ver. 4 lub 5) & Perl
- MySQL bez ograniczeń ( dodatkowo PhyMyAdmin do zarządzania)
- Zarządzanie własnymi domenami/subdomenami.
- Zarządzanie pocztą (konta , przekserowania, listy, filtry) itp.
- Zarządzanie stroną ( wiele ciekawych narzędzi np. własne strony błędów , Hotlink Protection , statystyki)
- Fantastico , Cron Jobs oraz wiele innych przydatnych narzędzi.

O bardziej szczegółową specyfikację można pytać na gg lub e-mail. Konta są całkowicie bezpłatne – umieszczam tylko skromną reklamę indywidualnie dopasowaną do strony.

Zgłaszać swoje strony proszę poprzez :
GG: 3091005
E-mail : admin@dyskietka.org

seba083
16-05-2009, 15:21
Ja także polecam www.000webhost.com (http://www.000webhost.com/163522.html).
Korzystam cały czas i nie miałem do tej pory problemów,
czego nie mogę powiedzieć o innych serwerach.

stasio
16-05-2009, 15:25
a akceptują strony dla dorosłych?

seba083
16-05-2009, 15:37
Nie znalazłem na stronie żadnych uwag dotyczących tego, więc myślę że tak.

stasio
16-05-2009, 16:08
The most important rules are:
1. No adult content of any kind (allowed if you upgrade account)
2. No warez / hacking / phishing sites

Bazyl
16-05-2009, 16:14
stasiuuuu:cool:

Może powiedz TAK (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=28511&highlight)

stasio
16-05-2009, 16:20
juz powiedziałem.... pod wpływem znajomego który opowiedział mi jak 12 lat żyje z kogoś nerką... poza tym kręcę teraz film dokumentalny o nim i o tej sprawie wiec nie musisz mnie namawaić

Bazyl
16-05-2009, 16:26
Chętnie obejrzę...

Ale tamtego tematu nikt nie odświeża...
Jak Ty klikniesz TAK - zrobią to też następni, mam nadzieję.
I wątek nie zginie!

stasio
16-05-2009, 16:29
ogólnie z przeszczepami to jest tez taka sprawa... ten znajomy mówi ze zgoda dużo nie zmienia w tej sprawie ponieważ nie ma kasy w polsce na pobieranie narządów i przechowywanie. wiec nawet jak ją masz na ogół olewają to bo nie mają zbudowanego zaplecza transplantologicznego... no taki Strzegom gdzie jest szpital i umieraja codziennie ludzie nie zajmuje sie pobieraniem narządów bo nie mają osoby która sie tym zajmie a ni kasy na to... wiec jest im to obojątne... tylko duze miasta robią to i to z młodych ludzi gdzie śmierć nastąpiła nagle i ine ma uszkodzeń narządów. wiec wiesz akcja ma sens ale to jak by brac sie za gaszenie pożaru bez wiader... jest chec jest człowiek ale nie ma kogoś kto to załatwi fachowo i ma sprzet....

Bazyl
16-05-2009, 16:36
Trudno się z tym nie zgodzić, ale od czegoś przecież trzeba zacząć.
Szkoda, że nie toczymy tej dysputy w tamtym (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=28511&highlight) wątku.

koza48
25-05-2009, 21:13
Witam,
Proszę o poradę w sprawie darmowych hostingów np takich jak http://byethost.com/
Chodzi mi o to czy któryś z polskich dostawców oferuje taką możliwość jak jest na http://byethost.com/, czyli cPanel lub VistaPanle służący do zarządzania kontem i do szybkiego instalowania joomli bądź innych systemów co eliminuje łączenie się poprzez ftp i wgrywanie oraz instalowanie całego cms,a od podstaw.
Potrzebuje takie konto do celów prywatnych. Korzystałbym nadal z http://byethost.com/ lecz każdorazowo po stworzeniu nowego konta muszę zmieniać kodowanie bazy na utf-8 co jest niestety trochę czasochłonne i kłopotliwe.
Jeżeli ktoś się spotkał z takim hostingiem to proszę o info.
Dziękuje i pozdrawiam.

GOGOKOM
29-05-2009, 14:41
http://0hosting.pl/

Sova
29-05-2009, 20:59
całkiem niezłe zestawienie

ursa81
08-07-2009, 12:50
Na darmowym serwerze z byethost.com jest podobno safe mod. Mam pytanie: czy to oznacza w praktyce, że nie można wtedy instalować nowych komponentów Joomla czy, że w ogóle nie da się administrować stroną (zmieniać artykuły, dodawać zdjęcia, tworzyć nowe kategorie itp.)?
Czym skutkuje safe mod?

GOGOKOM
08-07-2009, 14:37
http://www.000webhost.com/
@ursa81 spróbuj zobaczysz
http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=GBB&num=100&newwindow=1&q=safe+mode+php&revid=1375560595&ei=54RUSq_jJcOF_AbDpamIDg&sa=X&oi=revisions_narrow&resnum=5&ct=revision

ursa81
08-07-2009, 20:28
http://www.000webhost.com/
@ursa81 spróbuj zobaczysz
http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&hs=GBB&num=100&newwindow=1&q=safe+mode+php&revid=1375560595&ei=54RUSq_jJcOF_AbDpamIDg&sa=X&oi=revisions_narrow&resnum=5&ct=revision


A ten webhost w wersji free nie ma safe mod?

GOGOKOM
09-07-2009, 10:48
wejdź na stronę i poszukaj:
PHP with MySQL Database Support

tam napisane jest:
safe_mode is OFF, file uploads are ON
zainstaluj joomle i sprawdź

Okocim
01-09-2009, 14:20
Nie ukrywam, że mój znajomy jest w to "zamieszany" ale serdecznie polecić mogę:
- http://www.exxl.pl (http://www.exxl.pl/)
- http://www.vixo.pl (http://www.vixo.pl/)
- http://www.t30.pl (http://www.t30.pl/)
- http://www.w8t.pl (http://www.w8t.pl/)

Wszystkie mają:
300MB pojemności
10GB transferu mc
obsługa php & mysql
cPanel do zarządzania

Mogę Wam jeszcze napisać nawiasem, że serwer jest bez reklam już od pół roku i na pewno jeszcze dłuuugo pozostanie bez nich, a kto wie czy nie zawsze. Więc mogę polecić.

wladca
11-09-2009, 23:44
Czesc wam!
Najlepszy z hostingu darmowego i tak jest ten:
- 1500 MB of Disk Space
- 100 GB Bandwidth
- Your own domain hosting
- cPanel Control panel
- Website Builder
- Over 500 website templates ready for download
- Free POP3 Email Box and Webmail access
- FTP and Web based File Manager
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.
- No Ads at all !

Check it out Here: http://www.000webhost.com/ (http://www.000webhost.com/)

Sprawdz a sie nie zawiedziesz! Pozdrawiam

qrdziel
12-09-2009, 19:16
tu sie nie zgodze
1. w swojej ofercie maja automatyczna instalacje joomla - ktora nie dziala
2. zainstalowalem joomle recznie - przez miesiac bylo wszystko wspaniale, az nagle moja strona jest blokowana przez kaspersky - bo ma pelno zlosliwego oprogramowania do wyludzania nr kart i hasel - czyli cos z bezpieczenstwem jest nie tak

jaguar
19-09-2009, 23:07
Powiem wam szczerze, że korzystam z promocji na nazwa.pl i wziąłem już za darmo kilka serwerów i domen (za darmo dla firm) i jestem prawie w 100% zadowolony.
Oto kilka powodów, dla których nie jestem w pełni szczęśliwy:
1. cały czas mam problemy z przesłaniem plików przez ftp (niezależnie od klienta),
2. trochę za bardzo "zbiurokratyzowana" obsługa.
To chyba wszystko co mi się nie podoba w nazwie.pl

Serwer Active

10 GB powierzchni
2000 GB transfer serwera
Nielimitowana liczba domen
Nielimitowana liczba kont e-mail
Ochrona przed spamem i wirusami
Panel zarządzania Active.admin
Program pocztowy Active.mail
Bezpieczna transmisja plików SFTP
Bezpłatny okres testowy 14 dni
dodają Kaspersky AntywirusHosting jest za darmo dla firm przez pierwszy rok !

moje
19-09-2009, 23:15
Szkoda, ze ten serwer jest za darmo dla firm przez pierwszy rok, tutaj mają być pisane hostingi które są cały czas za darmo i dla wszystkich.

Dylek
26-09-2009, 16:33
Nazwa jest droga i ma kosmicznie popaprany panel zarzadzania. Fuj! :)

jaguar
26-09-2009, 17:58
Panel ma dosyć prosty ale to ile ma przerw technicznych to zgroza.
W zeszłym tygodniu akurat podczas wprowadzania przeze mnie zmian na moich dwóch serwerach 7 razy były błędy połączeń i niedostępny serwis "Przepraszamy". Śmiech na sali.

blizniak1
18-11-2009, 00:37
Witam!
Mogę za sponsorować 20 kont hostingowych na serwis oparty na Joomla (1.0.x, 1.5.x).

Parametry serwera:
PHP: 5.2.6
MySQL: 5.0.45
PHPmyAdmin: 2.11.3
Safe Mode: OFF
htaccess: TAK
Ioncube loader: TAK

Parametry konta:
Panel administracyjny: Direct Admin PL
Pojemność: 1 GB (mozliwość powiększenia)
Transfer: 3 GB/mies / 36 GB rocznie (mozliwość powiększenia)
Ilość baz danych: 2 (możliwość powiększenia)
ilość kont email: bez limitu
ilość aliasów: bez limitu
ilość zaparkowanych domen: bez limitu
ilośc kont ftp: bez limitu
brak reklam!

DNSy:
ns1.host2.pl
ns2.host2.pl

Wymagania:
Aktywna, wartościowa strona. Nie toleruję warezów, i spamu.
Mile widziane strony o tematykach gry/film/kino (i powiązane) ale niekoniecznie.
Oczekiwania:
Button 120x60 lub baner / link tekstowy
Zainteresowanych proszę o kontakt na adres admin@host2.pl

W zgłoszenu prosze podać:
- Imię i nazwisko
- adres email (kontaktowy)
- proponowany login
- proponowane hasło
- posiadaną domenę
- jeżeli nie posiadasz domeny lub nie chcesz żadnej parkować na serwerze możesz mieć konto w subdomenie host2.pl (np. joomla.host2.pl ).

DragonWorld
18-02-2010, 22:47
Tak, tak...Wady na 000webhost istnieją i to całkiem poważne!!! W dniu dzisiejszym joomle trzeba byłoby przerobić dość sporo żeby to ominąć a mianowicie:
- częste wyłączanie się bazy danych
- limit na ilość plików na serwie (1500MB do wykorzystania...ale podziel na ok. 20000 plików - to uniemożliwia wgrania więcej niż paru dodatków do joomli)
- tylko 2 równoczesne zalogowania na FTP + długie oczekiwanie na auto wylogowanie...
- wielkość plików ograniczona (ok.20000 podziel przez 1,5 GB i masz maks rozmiar :D)
- akceptowane tylko wybrane typy plików
- przeciążenia (bo jak się wszyscy rzucili to się zwiększyły pingi...)
Więc na joomle to niezbyt dobra opcja...dodam że korzystałem na nim 3 kontami przez rok i nikt mi nie wmówi że te wady to jakaś bzdeta i bzdura...
Dodam że bardzo mało można poczytać na temat tych wad na necie...(bo inaczej bym się nie skusił:))

Osobiście polecam:
- byethost.com (brak porządnego cPanela i zadań Cron....i byłby ideałem...ale posiada przynajmniej Vista Panel po polsku :))
Podaje hostingi na które MOŻNA ale lepiej NIE WCHODZIĆ (bo są to tylko podwykonawcy więc nie dajcie się nabrać i wbić w beczkę...np. 250MB gdy na byethost.com jest AŻ 5,5 GB miejsca i większym transferem a wszyskie inne opcje są bez zmian!!!)
phpnet.us
php0h.com
php1h.com
php2h.com
netfast.org
1sthost.org
4sql.net
kwikphp.com
my-php.net
my-webs.org
prohosts.org
swiftphp.com
sprinterweb.net
prophp.org
ifastnet.com

Ideału długo szukałem i szukam....
Podam czego szukam a jak ktoś znajdzie to niech bez wahania poda!!! (PLISSSSS!!!!!)
Parametry:
- min. 1GB miejsca
- baza MySQL nielimitowana...lub możliwość podłączenia takiej (istnieje taka na cba.pl)...
- transfer może być malutki...
- PHP i MySQL w najświeższej wersji
- nielimitowane subdomeny i możliwość podpięcia własnej domeny.
- obsługa: CRON, GD library, cURL, Webmail, itp.
- PELNA KOMPATYBILNOŚĆ Z JOOMLA!!! (w tej najnowszej wersji)
Niech ktoś poda choćby samą taką bazę danych + gdzie można zrobić zadania CRON (jakaś stronka która będzie wchodzić na moją w określonym czasie)
Dziękuję i pozdrawiam
DragonWorld

ppilus
18-02-2010, 23:03
Niech mi tylko ktoś wytłumaczy po co szukać przy dzisiejszych cenach darmowego hostingu ? By mieć problemy i niechciane reklamy ? Nie lepiej zapłacić 50 zł/rok i mieć wszystko co potrzeba ? Bezsensowne debaty.

DragonWorld
18-02-2010, 23:26
Ale mnie nie stać nawet na te 50 zł...ja jeszcze nie mogę pracować a stronke można byłoby mieć...
No i czasem to nie jest 50 zł..

P.S. Znajdź taką za 50 zł i z lepszymi możliwościami...można się pochwalić przecież jak znasz :))

P.S. 2 Jestesmy Polakami i dawac nie chcemy...lecz jeśli już to naprawdę przemyślanie!!!

navy-ship.net
08-03-2010, 16:59
Polecam Friko.pl. nie jest to reklama. maja tam joomle ale w starszej wersji chyba 1.5.9.

100GB na strone
100 na baze danych
bez limitu transferu danych

Robster
08-03-2010, 17:03
100GB?

KejeN
08-03-2010, 17:33
Spoko,
Jak 100GB i bez limitu to można by tam jakiegoś rapidshera założyć:D

EDIT:
Kliknąłem i co oni tam piszą:
100GB miejsca na dysku
bez limitu transferu
PHP 5
obsługa plików .htaccess (np. mod_rewrite)
bazy danych MySQL o pojemności do 100MB
zarządzanie bazami danych za pomocą phpMyAdmina
gotowe aplikacje: blogi (WordPress), CMS-y (Joomla, Mambo, eXtreme Fusion), sklepy internetowe (osCommerce, Zen Cart)
zadania cykliczne (cron)

Robster
08-03-2010, 20:49
Gdyby nie te reklamy, to byłbym pełen uznania, a tak mam mały niedosyt ^^ Ale 100GB robi wrażenie, ciekawe czy to jakiś chwyt reklamowy, gdzie tak naprawdę strony wykorzystujące taką przestrzeń łamią regulamin, czy prawdziwa okazja :)

Sova
10-03-2010, 11:31
Friko należy do Ósemki - oferta jest dość zachęcająca, ale nie wiem czy okazyjna, bo po instalacji jakiegokolwiek skryptu zniechęca jedna rzecz - reklamy, duże, natrętne i wkurzające jednocześnie. Inna sprawa, że jest możliwość zarabiania na tych reklamach tzn. Ósemka dzieli się kawałkiem tortu. Wg mnie ma to użytkownikowi wynagrodzić właśnie "natręctwo" tych reklam... po prostu - coś za coś.
Jak dla mnie obecnie darmowy i bez reklam to tylko cba.pl. Inna sprawa, że jest kilka w miarę solidnych hostingów płatnych, które za niewielkie pieniądze dają jako takie możliwości niezbyt wymagającym użytkownikom :)

Robster
10-03-2010, 16:47
Hmmm...czy ja wiem. cba.pl ma reklamy i to o wiele bardziej wkurzające niż na friko.pl ponieważ przesuwają całą zawartość strony w dół, a same zajmują pierwsze 150-200px topu strony. A na domiar złego nie można ich w żaden sposób zminimalizować, więc straszą przez cały czas. Na friko natomiast reklamę można sprawnie zamknąć i mimo "kilkunastu" odświeżeń nie otwiera się ponownie.
Widziałem już sporo darmowych hostinków, ale friko mnie zaskoczył.

Sova a czy te płatne, ale za niewielkie pieniądze hostingi mieszczą się w granicach 80-120zł za rok?

KejeN
10-03-2010, 20:42
@Robster: Tak ja mam taki.

Jdwind
11-03-2010, 00:15
@Robster - mieszczą się nawet poniżej 80zł :)

Sova
11-03-2010, 10:53
- mieszczą się w takim przedziale swobodnie,
- natomiast co do cba.pl (hmm myślałem, że reklam tam nie ma - przynajmniej dawniej chyba nie było) - tak po prawdzie to każdemu według potrzeb w zależności czego oczekuje, wiedząc jednocześnie, że nikt nie dam nam czegoś za darmo i to coś ma być świetne bez wad. Więc lepiej mimo wszystko zapłacić kilka groszy (tyle, że lepiej wybrać jakieś konto oferujące rozsądne parametry w solidnej/sprawdzonej firmie niż skusić się na jakąś szaloną promocję hostingu "krzaczka" obsługiwanego przez mającego blade pojęcie nastolatka - z całym szacunkiem dla nastolatków).

koza48
05-06-2010, 22:42
vooa.pl to to samo co nk6.l i cala reszta. Byethost poprostu, naprawde szalu nie robi.

Sova
16-06-2010, 11:50
proszę nie wrzucajcie tu linków do hostingu, który w kontakcie podaje podaje tylko mail'a - bądźmy poważni.... | bez firm-krzaków "domorosłych" przedsiębiorców

KejeN
22-06-2010, 23:20
Ogólnie nie jestem entuzjastą darmowych hostingów...
Jednak dzisiaj ktoś tutaj wspomniał że ma problem z jakimś komponentem na darmowym 2ap.pl - postanowiłem sprawdzić co to jest i opadła mi kopara!
Okazało się że jest ponad 2 razy szybszy od mojego obecnego za 70zł/rok!!
Mało tego ma wszystko czego mi trzeba np. pełną edycję rekordów DNS(A,Cname,TXT,AAA itd)
No i jestem w kropce:zly:
BTW: jeśli ktoś tu zna tani (powiedzmy do 80zł/rok) i szyki(powyżej 200kB/s w test.watchscript.pl) to niech się podzieli swoją wiedzą - będę wdzięczny.

Sova
01-07-2010, 12:56
Z darmowym hostem może być tak, że ktoś zwinie zabawki i nawet nie przeprosi - ludziom co najwyżej pozostanie wykonana kopia bezpieczeństwa, oczywiście jeśli ją sami zrobili wcześniej..


BTW: jeśli ktoś tu zna tani (powiedzmy do 80zł/rok) i szyki(powyżej 200kB/s w test.watchscript.pl) to niech się podzieli swoją wiedzą - będę wdzięczny.

proste.pl ? choć dawno tam nie zaglądałem

Mulczas
09-07-2010, 09:08
hekko.pl mam tak już kilka lat stronki, polecam !

rolando
19-08-2010, 09:43
Ogólnie nie jestem entuzjastą darmowych hostingów...
Jednak dzisiaj ktoś tutaj wspomniał że ma problem z jakimś komponentem na darmowym 2ap.pl - postanowiłem sprawdzić co to jest i opadła mi kopara!
Okazało się że jest ponad 2 razy szybszy od mojego obecnego za 70zł/rok!!
Mało tego ma wszystko czego mi trzeba np. pełną edycję rekordów DNS(A,Cname,TXT,AAA itd)
No i jestem w kropce:zly:
BTW: jeśli ktoś tu zna tani (powiedzmy do 80zł/rok) i szyki(powyżej 200kB/s w test.watchscript.pl) to niech się podzieli swoją wiedzą - będę wdzięczny.

Ten skrypt nie jest miarodajny, uzależniony jest od hmm w zasadzie trudno powiedzieć czego, bo prosta strona wg tego narzędzia ładuje się dłużej niż kobyła napakowana wideo itp i to na tym samym serwerze... Dziwne...
Za 80 zł na rok spokojnie kupisz nieduży serwer w normalnej firmie i będziesz miał pewność, że jeżeli nie złamiesz regulaminu to konto nagle nie wyparuje, tak jak na free hostingu typu 100gb.com i tym podobnym wynalazkom.
Jak będziesz zainteresowany serwerem to zapraszam na PW na pewno mogę zaoferować Ci ofertę w 100% Cię zadowalającą.

nowy_16
27-09-2011, 23:28
http://hdsi.pl
500 MB przestrzeni
Bez limitu transferu
Dostęp FTP
Nieograniczona ilość MySQL -wliczone w pojemnośc konta
Dostęp do DirectAdmin i darmowa domena nazwa.HDSI.pl
Nie ma reklam, chociaż zastrzegaja że mogą umieścić (wcale sie nie zdziwie)
Najważniejsze- udostępniają zautomatyzowaną instalacje Joomli - poprzez instalatorn z panelu DA

kurtz
27-09-2011, 23:54
Najważniejsze- udostępniają zautomatyzowaną instalacje Joomli - poprzez instalatorn z panelu DA i to jest najważniejsze panie "who(?)" z tej firmy ?

wwebol
02-11-2011, 11:58
Zdecydowanie nie polecam hukk.pl - od czasu gdy zmienił się właściciel występują same problemy z tymi serwerami (brak dostępu do FTP, tragicznie długi czas ładowania się stron itp.)...

Veno
04-11-2011, 14:17
hmmm ale przeciez on nie jest darmowy.... przynajmniej na to nie wyglada.... mało tego, ceny sa dosyc wysokie, biorac pod uwage platnosc miesieczna.

wwebol
04-11-2011, 15:24
Sorki, mój błąd - jak zaczynałem przygodę z hukkiem to była jeszcze opcja free...