PDA

Zobacz pełną wersję : problem z komponentem banery



martino277
05-05-2007, 15:56
siemka all!!!mam pewien problem chialem odistalowac w joomla pe komponent banery odinstalowalem ale baner ktory sie wyswoietlal przez ten komponet pozostal na stronie a pozycji w modulach banery niemoge jej skasowac do tej pory,myslalem ze slkasowanie z serwera foderow tego componentu i modulu cos pomoze ale na stronie jakies bledy sie pojawily na dole w miejscu gdzie byl baner wgrale te foldery spowrotem by niebylo tych bledow i znikly pozatym na liscie komponentow juz niemam tego komponetntu a baner sie dalej pokazywal wyczyscilem rekordy w tabelach tego komponentu baner znikl ale troche mnie ponioslo i skasowalem te tabele odnosnie tego komponetntu i teraz pojawiaja sie na dole strony takie komunikaty sami zobaczcie www.bialapodlaska.net.pl (http://www.bialapodlaska.net.pl) moze pomoze mi ktos z tym zeby tego na stronie niebylo ewentualnie czy da sie zainstalowac znowu ten komponet by to zniklo probowalem ale jest blad nieznajduje pliku xhtml niestety niezrobilem zrzutu bazy z tych pozycji bo bym juz to sam nareperowal moze ktos mi pomoze co moge z tym zrobic zeby znikly te napisy na dole tylko oczywiscie bez wgrywania ponownego joomla pozdrawiam i dzeki za szybka odpowiedz

zwiastun
06-05-2007, 00:00
Tak Ci to bardzo przeszkadzało? Nie prościej było po prostu wyłączyć wyświetlanie modułu?
Nasmoliłeś to pieczołowicie odtwórz to co pousuwałeś
1. Katalogi i pliki przywróć z instalki
2. Wejdź sobie do katalogu installation
od****************j sqla z tabelą komponentu banery
przywróć ją, a potem tylko zakończ publikację (odpublikuj - nie publikuj) banera w modułąch

PS. A następnym razem nie poganiaj do odpowiedzi, bo to, że Tobie się spieszy, to zrozumiałę, komu się nie spieszy.

martino277
06-05-2007, 00:04
probowalemtak jak mowisz wylaczyc publikowanie tego ale to nic niedalo baner sie ciagle wyswietlal dlatego tak nasmolilem:) pozdrawiam sprobuje tego co mi radzisz moze pomoze a i do odpowiedzi nikogo niepoganalem chociaz mialem taka ochote

martino277
06-05-2007, 00:11
jeszcze moze jak jestes zwiastun to cos sie ciebie zapytam jak mozna zmienic reklame w phpbb by przemo bo wstawilem 2 reklamy bez okreslonego czasu i niewiem jak je usunac teraz niemam tam zadnego takie przycisku do tego