PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie dodatki dodać



stone
20-02-2006, 11:01
Czyli co chcielibyście aby było jeszcze w JoomliPE

appaloosa
20-02-2006, 17:12
Po pierwsze, gdzie znajduj esię JoomlaPE , bo b trudno znaleźć, a wyszukiwarka zwraca NULL

stone
20-02-2006, 23:40
Dzięki za sugestię, specjalny temat dodany

Aleksander28
28-02-2006, 10:37
Proponuje dodac pakiet Mambel Fish :)

stone
28-02-2006, 13:42
Myślałem o tym ale nie jestem pewien czy jest sens, gdyz bedzie to dotyczylo tylko Joomli natomiast dodatki nie zostana objęte tłumaczeniem i nie wiem czy jest sens moddyfikowac paczkę w ten sposób. Chyba juz lepiej sie przemęczyć i poczekaj na 1.1

livio
28-02-2006, 16:20
Nie widzę DOCMana - mojej ulubionej plikowni... Dodajcie ją proszę :).
Jeszcze Cenzora - BadWords...

-=edit=-
RD_Sitemap
SimpleFAQ
xFAQ

stone
28-02-2006, 20:00
Na jakto:) Docman jest:)
Co do cenzora dobry pomysł

livio
28-02-2006, 20:06
A to może źle przeczytałem.
Ale pomyślcie nad tymi FAQ-ami i Cenzorem...

Larst
12-04-2006, 00:25
Witam ja od siebie zaproponowałbym

Jeśli chodzi o komponenty:

Administracja tabelami bazy - com_admintable (lub coś w tym stylu do zarządzania bazą np SQLDumpler)
eXiT-Poll - com_exitpoll + mod_exitpoll - zamiast zwykłego komponentu
gigCalendar - com_gigcal + mod_gigcal_minical + mod_gigcal_upcom - według mnie wyśmienity kalendarz, w tej chwili mam zamiar zająć się tłumaczeniem
zOOm Media Gallery - com_zoom - zamiast lub jako alternatywa do PonyGalery - przynajmniej nie mam z nim kłopotów, lepsza administracja i działa, z PonyGalery mam kłopoty i nie chce działać z JoomliPE.
Dodatkowo:
XfaQ - com_xfaq -Wyśmienity FAQ, oczywiści to juz jako dodatek
Translator - com_translator - przyda się, jak się nie chce wszystkiego robić na kompie
Rocznice Historyczne - com_today_in_history + com_today_in_history - wyświetla rocznice historyczne
MP3 Player - mod_mp3player - do słuchania MP3 z serwera

Jeśli chodzi o moduły:

JA Trans Menu V2.0 - mod_ja_transmenu - alternatywne menu
DOCMan Most downloaded - mod_docman_mostdown - najczęściej ściągane pliki w DOCMan
Ostatnio dodane - mod_docman_latestdown - ostatnio dodane pliki w DOCMan
Imieniny - mod_imieniny - mógłbym nawet udostępnić moja modyfikacje, można by wtedy ustawiać położenie z pod konfiguracji modułu
IP Info - mod_ip_info - wyświetla skąd weszła dana osoba
Dodatkowo:
Google Ads - mod_AdSense_2.0 - reklamy z Google (dla zainteresowanych)
Gadu Gadu - mod_gg2 - wyświetla status GG
mp3 Player Module - mod_mp3player - można użyć zamiast komponentu

Może przesadziłem z ilością, ale te Kompoonenty i Moduły mają prawie wszyscy moji znajomi, w pewnych konfiguracjach, ja mam wszystkie.

appaloosa
12-04-2006, 01:02
Możesz podac linka do gigcalendar w akcji ? I kiedy masz za miar ukończyć spolszczenie ?;-)
Pozdr

viper
12-04-2006, 01:11
@Larst dałeś ładna liste ale jak nia Stone się zajmie to może przegapić pojawienie się Joomli w wersji 1.5. Częścią z tej listy warto by sie zająć ale niektóre są tak łatwe w instalacji , że szkoda nimi obciążać paczki z Joomlą PE. Moim zdaniem Joomla PE nie ma być scyzorykiem szwajcarskim , w jej składzie powinny być zawarte najpotrzebniejsze składniki i takie co najwięcej sprawiają trudności a reszta drobnego kalibru powinna być doinstalowana w łasnym zakresie.
Pozdrawiam

rzodkiewka
12-04-2006, 15:04
Kiedyś na joomla.org develo... widziałem, ze za niedługo ma powstać moduł do mp3 odtwarzania i avi z serwera - takie coś by się przydało

no i mówię moim zdaniem, jeśli są wielkie istotne zmiany w całej paczce to by powstała odzielna czy w jednej update np. joomlape 1.6 do 1.7 - ze wszystkimi dodatkami itd.

livio
12-04-2006, 17:29
" XfaQ - com_xfaq -Wyśmienity FAQ, oczywiści to juz jako dodatek"
Lepiej SimpleFAQ, bo XfaQ jest na nim oparty (czyli taki świetny :D).

Rybik
12-04-2006, 19:46
dobrze by bylo znalezc takie faq ktore umie wspolpracowac z fishem

stone
12-04-2006, 21:52
Dzięki Larst za listę, faktycznie jak pisze Viper nie chciałbym robić choinki z PE, ale cos sie z tego wybierze, ale niestety bedzie musiało to chwilkę poczekąc, aż mi się choroby w domu skończą

Rybik
22-04-2006, 22:24
jeszcze o XfaQ - koszmarnie zabugowany, admin wywala bledy w IE, wymaga wlasnej szukajki i jest nieprzeszukiwalny przez standardowa (w wypadku faq to moze byc atutem, ale opcja powinna byc), brak edytora wysiwyg i polaczenia miedzy artami za pomoca metaznacznikow, nie wspolpracuje z fishem, komentarze z frontendu zabugowane... do poprawnego dzialania wymaga sporych przerobek.

Musaki
30-04-2006, 00:46
wedłóg mnie przydałby się jakiś klient irc-a

Kemac
16-07-2006, 14:26
Możesz dodać pełne spolszczenie SMF 1.1 RC2 (http://www.smf.pl/forum/index.php/topic,429.0.html).

Musaki
16-07-2006, 15:42
Ja bym proponował dodać opcjonalnie jakiegoś klienta irc, taka mała alternatywa dla czatu ( o ile jakiś pod joomle istnieje )

dkint
03-10-2006, 08:25
Jak w temacie - komponent Samsitemap

pozdrawiam
Krzysiek

Poniżej znajduje się link autora komponentu

http://coders.mlshomequest.com/

stone
03-10-2006, 09:55
Czy ten dodatek jest spolszczony?

dkint
03-10-2006, 13:17
Witam

Front tak moge dosłać, back nie na jutro będę miał ... moim zdaniem najlepsza mapa strony do mambo / joomli ...

Szczegóły działania można zobaczyć w moim serwisie http://www.roztocze.info - menu główne witryny - lewa strona ...

pozdrawiam
Krzysiek

stone
03-10-2006, 20:55
Ok super, jak będziesz miał to daj na forum to dołącze do powstającej właśnie 1.0.11b. Będzie to ostania wersja przed 1.5PE :)

wasylek
27-12-2006, 14:11
Moim zdaniem szkoda czasu na dodawanie czegoś nowego skoro narazie nie działają rzeczy które już są tak jak należy! Pozdro!
W przyszłości będzie mozna pomysleć może nad większą ilością modułów!

pomian1
27-12-2006, 19:43
nokkaew to by się przydało bardzo

rzodkiewka
27-04-2007, 16:46
Jest już nowe forum już z byłego TSMF: Fireboard - fajnie by było, było dołączone z polskim lang, jeśli nikt się tym nie zajmie komu idzie to szybko sam się zajmę.

Moim zdaniem dodać:
- Expose - polski lang z frontpage działa do najnowszej wersji. Powoli rusza praca nad wersją 5!
- Ciekawa galeria również to: expose i zoom media gallery, ale wciąż jeszcze na wersji zoom beta.
- Myślę, że przydałby się moduł: email, telefon, tlen, gg, skype, aqq, jabber, MSN - wszystko w jednym - Statusy, numery, ładne ikonki.
- i może coś z scrollowych NewsFlash

Poprawić wszystkie niechodzące [Ja-transmenu, login z phpbb2 przemo], spolonizować wszystko - tylko wpierw wybrać dokładnie coś najlepszego z tych dodatków

Hilary
28-06-2007, 14:18
Ja proponuje dodać coś do obsługi radia internetowego.

rzodkiewka
13-12-2007, 21:18
Witam

Mamy już finalną wersję extra phpbb3 oraz Fireboard, przydał by się pomost.
Stone, kiedy jakieś nowe aktualizacje?

stone
13-12-2007, 21:32
nawet mnie nie denerwuj :D czasy wogole nie mam, a obiecałem jeszcze wprowadzić poprawki do pomostu z przemo. JoomlaPE mam juz gotowe na 40% ale nie sądze abym dodał integracje do phpbb3, raczej bedzie to w pierwszej PE z 1.5

singer
21-02-2008, 17:02
Proponowałbym dodanie Community Builder'a.

Pozdrawiam!