PDA

Zobacz pełną wersję : problem z mod_archive



javelin
09-05-2007, 07:43
Witam

To gdzie można skonfigurować ten mod jeśli chodzi o wyśiwetlanie artykułów to znalazłem już w archiwum forum. Jednak mój problem jest trochę inny. Niby mod działa i archiwizuje ładnie wszystko tylko ze jak wchodzę w jakiś miesiąc nie nie mam tego menu do wyboru innego miesiąca i roku i nie bardzo wiem gdzie to znaleźć. Przeciez nie zrobię 150 miesięcy na liście bo to bez sensu.

www.hzr-zhp.pl

Dylek
09-05-2007, 12:11
A zerknij na jakich pozycjach menu masz opublikowany modul - moze to to?

javelin
09-05-2007, 15:55
Miałem ustawione tylko na stronie startowej, zmieniłem na wszystkie i bez rezultatu :(

magdaa
09-05-2007, 21:25
jeśli chcesz utworzyć listę co do miesiąca i roku - to utwórz pozycję w menu typu "Blog - archiwum kategorii artykułów" lub "Blog - archiwum sekcji artykułów"

javelin
09-05-2007, 21:39
jeśli chcesz utworzyć listę co do miesiąca i roku - to utwórz pozycję w menu typu "Blog - archiwum kategorii artykułów" lub "Blog - archiwum sekcji artykułów"

Nie chcę, chcę aby była możliwość w modzie archiwum przeskakiwania między miesiącami i latami już zarchiwizowanych dokumentów.

magdaa
09-05-2007, 21:50
rozwiązanie, które podałam daje finalnie taki efekt
http://www.joomlapl.com/images/stories/articles/archiwum/arch3.png

natomiast, w modzie, jak podajesz - obawiam sie, że nie ma takiej możliwości. Przecież sam moduł tworzy już tobie listę co do miesiąca i roku ;)

Artdru
09-01-2008, 21:12
To gdzie można skonfigurować ten mod jeśli chodzi o wyśiwetlanie artykułów to znalazłem już w archiwum forum.
www.hzr-zhp.pl (http://www.hzr-zhp.pl)


Chciałbym się dowiedzieć gdzie i jak można konfigurować mod_archive ?Lub cos co wyświetla mod_archive.

Używam mod_archive do wyświetlania archiwum. Mam natomiast taki problem, że pierwszy artykuł w archiwum wyświetla się na całą szerokość strony, a następne są już po dwa (obok siebie). Przy czym nie dzielą strony po 50%, ale te z lewej zajmują około 20% szerokości, a artykuły z prawej zajmują ok. 80% szerokości strony.

W jaki sposób wymusic aby wszystkie artykuły w archiwum były jeden pod drugim.

pozdrawiam