PDA

Zobacz pełną wersję : Fatal error joomlaxplorer



bogdan
09-05-2007, 15:34
Po wejściu do joomlaxplorer pojawia sie komunikat błędu wcześniej było wszystko ok a teraz coś nie gra co z tym zrobić?

Fatal error: Out of memory (allocated 1048576) (tried to allocate -1 bytes) in /administrator/components/com_joomlaxplorer/.include/fun_list.php on line 578

Serwer: home.pl
Wersja Joomla PE
Joomla! Emulacja Register Globals OFF(wył.)
Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:OFF (wył.)
Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:ON (wł.)
Safe Mode [Tryb bezpieczny]:OFF (wył.)
File Uploads [Wczytywanie plików]:ON (wł.)
Session auto start [Automatyczny start sesji]:OFF (wył.)

limit_memory 128M zmieniałem poprzez plik php.ini na 256M i nic nie pomogło
instalowałem kilka wersji joomlaxplorer i cały czas to samo


Zainstalowałem ponownie w nowym katalogu w innej bazie cała joomola i wyskakuje ten sam bład, zmieniła sie tylko wartość w pierwszym nawiasie

Fatal error: Out of memory (allocated 1310720) (tried to allocate -1 bytes) in /joomolaPE/administrator/components/com_joomlaxplorer/.include/fun_list.php on line 578

co z tym zrobić? plisss

bogdan
11-05-2007, 11:05
Przepraszam ze pisze post pod postem ale doszedłem do wniosku ze musi to mieć związek ze zmianami jakie zaszły na serwerze home.pl

Zmiana standardowego interpretera języka PHP z wersji 4 do wersji 5. Zmiana
dotyczy jedynie wykonywania skryptów z rozszerzeniami .php i .phtml. Rozszerzenia
.php4 i .php5 dalej będą przypisane do istniejących wersji interpretera.

tylko gdzie jest problem ?

strona działa tylko uparłem sie na tego jomolaxplorer który nie chce zadziałać i tu mam pytanko ma ktoś go zainstalowanego na home.pl

Próbowałem z plikiem .htaccess wpisałem linie


SetEnv PHP_VER 4
ale w informacjach o systemie widnieje nadal wpis:

Wersja PHP:: 5.2.1

w zwiazku z tym mam też pytanie czy plik .htaccess nie zadziałał czy działa tak jakby w tle?

ozrabal
11-05-2007, 18:09
Home.pl w informacji o zmianie wersji php każe użyć w .htaccess w katalogu głownym strony:


:Location *.(php|phtml)
Use php4wstawiłem i działa, po zmianie jest PHP 4.4.6

Joshua
11-05-2007, 18:28
http://joomlacode.org/gf/project/joomlaxplorer/forum/?action=ForumBrowse&forum_id=517&_forum_action=ForumMessageBrowse&thread_id=86

zajrzyj tutaj, joomla explorer nie do końca jest zgodna z PHP5

(mam to samo na serwerach Home.pl)

bogdan
12-05-2007, 11:55
Home.pl w informacji o zmianie wersji php każe użyć w .htaccess w katalogu głownym strony:


:Location *.(php|phtml)
Use php4wstawiłem i działa, po zmianie jest PHP 4.4.6

dopisałam linijkę w takiej postaci jak podałeś i kurcze też nie zadziałało
czy mógłbyś mi podesłać na priva cały plik albo napisz czy to co jest w oryginalnym .htaccess trzeba skasować bo już nie wiem czemu to nie chce zadziałać a może jak jest plik php.ini to nie może być .htaccess

bogdan
13-05-2007, 21:45
Zadziałało popełniałem banalny błąd plik .htaccess zapisywał mi sie jako typ plik txt a nie jako plik HTACCESS zmieniłem na PHP4 i wszystko hula jak należy JoomolaXplorer też.

Wielkie dzięki