PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona po przenoszeniu bazy..



CNK
09-05-2007, 21:33
Witam, przenosiłem bazę i stronę na nowy serwer, forum (phpBB by Przemo) działa już bez zarzutu, lecz joomla nie może ani drgnąć.. :( Mam po prostu białą stronę, a w configuration pozmieniałem wszystko. Jedyne jak tak patrzę to mi się wydaje że $mosConfig_sendmail = '/usr/sbin/sendmail'; jest źle, bo teraz nie mam takich katalogów, ale nie wiem jak by to zmienić. Dane do mysqla zostały uaktualnione.
Pozdrawiam

zwiastun
09-05-2007, 23:17
Sendmail nie ma nic wspólnego z wyświetlaniem strony. Powodem są raczej błednie wpisane adresy i ścieki dostępu.

CNK
10-05-2007, 19:08
a w którym pliku to mogę znaleźć? Bo w configuration.php to chyba już nic więcej oprócz bazy nie mam zmieniać?
Edit: czy to może być wina chmodów? Jeśli tak, to czy mogę gdzieś znaleźć w internecie ustawienia dla poszczególnych plików, bo instrukcji instalki już nie mam

CNK
10-05-2007, 23:51
ok, poradziłem sobie wg tego co znalazłem ( http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/419/51/ ) po prostu zainstalowałem od nowa na test i ten sam config wgrałem normalnie. Ale teraz jeszcze jeden problem. Co zrobić, żeby nie było krzaków? Dla forum przema jest mod convert którym można w locie zmienić kodowanie i dzięki temu na forum mam wszystko sprawnie. Czy tu trzeba wszystko ręcznie? Czy jest jakiś szybki sposób na to? Nazwy menu, kilka artów, newsów itp..
Pozdrawiam i dziękuje za odp.