PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana wyglądu listy artykułów



llukasz
09-05-2007, 22:06
Witam!
Szukałem na forum, ale niestety nie znalazłem - mianowicie, które pliki/plik odpowiedzialne są za ustawienie szerokości komórek tabelki (chce ją zmienić) z listą artykułów. Przykłąd tu: http://portal.nbaseries.info/index.php/content/category/8/23/42

PS: tworzę szablony do CMS'ów i przydałby mi się jakiś manual, lub cokolwiek w tym stylu (kurs, tutorial, lista) zawierające informacje w jakich plikach .php joomli, wygląd, a także 'działanie' jakich części serwisu jest opisane (bo moduły etc. edytuję również we własnym zakresie do danych potrzeb... ale php niestety znam na poziomie praktycznie zerowym...) - więc podsumowując, czy taka 'lista' w ogóle istnieje?

pozdrawiam

zwiastun
09-05-2007, 23:29
com_content.html.php

llukasz
10-05-2007, 09:30
OK, zrobiłem to co chciałem, a mam kolejne pytanko więc nie będę tworzył nowego tematu, czy z poziomu administracji da się ustawić wyświetlanie newsów w jednej kolumnie, bo niestety z pliku com_content.html.php (z tego co go przejrzałem to tam również zdefiniowane jest wyświetlanie newsów?) nie potrafię tak na szybko zmienić wyświetlania w jedną kolumnę ;/...

pozdrawiam

Jac
10-05-2007, 10:09
czy z poziomu administracji da się ustawić wyświetlanie newsów w jednej kolumnie, bo niestety z pliku com_content.html.php (z tego co go przejrzałem to tam również zdefiniowane jest wyświetlanie newsów?) nie potrafię tak na szybko zmienić wyświetlania w jedną kolumnę ;/...

Sposób wyświetlania artykułów na stronie głównej ustawia się w parametrach:

Wejdź w panelu administracyjnym w:

Menu witryny -> Main menu -> Strona główna (komponent frontpage)

Po prawej stronie powinieneś zobaczyć parametry wyświetlania.
Ustaw szpalty na 1.