PDA

Zobacz pełną wersję : WinSCP-problem



rozmos
12-05-2007, 20:13
W programie WinSCP natomiast ustaw wskaźnik myszki nad nazwą pliku configuration.php, kliknij prawy przycisk myszki i wybierz opcję Właściwości.
I tu sie zaczyna problem, cały dzień sie nad tym męcze:


Mam problem z tym programem ponieważ nie moge go uruchomić!!!
Gdy mam zamiar włączyć program to wyskakuje mi okienko do zalogowania, i tam musze wpisac:
-Nazwe Hosta(localhost)
-Nazwe użytkownika(też wpisywałem)
-hasło(także wpisane,chociaz niekoniecznie musi byc)
-Port jest dobry
I daje zaloguj i wtedy wyskakuje mi okienko gdzie oczekuje na nawiązanie połączenia z hostem i coś jest nie tak bo za kazdym razem nie nawiązuje, gdzies jest błąd tylko nie wiem gdzie. Może nazwe użytkownika złą podaje?


Pomóżcie musze jakoś zrobić te prawa dostępu

rozmos
13-05-2007, 21:56
Zrobie tu taki temat dla siebie, ponieważ mam dużo problemów, a nie będe za każdym razem zakładał tematy.
Tym razem mam nadzieje że mi pomożecie!


Rozpoznane ustawienia

W drugiej części ekranu instalacyjnego znajdziesz wynikiprzeprowadzonego przez instalatora testu. Instalator sprawdzawłaściwości środowiska instalacji. Jeżeli któreś z rozpoznanychustawień wyświetlane jest w kolorze czerwonym, popraw je. Gdy wszystkieparametry są oznaczone zielonym drukiem, wykonaj kolejne kroki.
http://www.pomoc.joomla.pl/images/stories/joomla100/install_00_conf.png
Możesz zignorować komunikat ostrzegawczy, że plik configuration.php jest niezapisywalny [ang. unwritable].Gdy proces instalacji zostanie zakończony, kreator instalacji wyświetliwszystkie zmienne konfiguracyjne, skopiujesz je i wkleisz do plikuconfiguration.php na serwerze.
Ustawienia zalecane

W części trzeciej Instalator informuje o zalecanych ustawieniachPHP, wyświetlając równocześnie informację o aktualnych ustawieniach.Ustawienia zalecane gwarantują poprawne działanie Joomla. Ale nawetjeśli Twoje środowisko nie spełnia ich wszystkich, Joomla zostaniezainstalowane i nie powinno sprawiać specjalnych problemów. O ile tojednak możliwe, poproś swego dostawcę usług internetowych oskorygowanie parametrów PHP do potrzeb Joomla.
http://www.pomoc.joomla.pl/images/stories/joomla100/install_00_conf2.png


I teraz chodzi mi o to aby te elementy były na zielono a nie czerwono:
-katalog tymaczasowy
-Disciplay Erorrs
-File Uploads
-Magic Quotes GPC

Poradźcie mi co mam z tym zrobić