PDA

Zobacz pełną wersję : problemy po przenosinach



bialyracing
13-05-2007, 03:39
Witam,
przeszukalem forum ale nie znalazlem rozwiazanai na moj problem. Otoz jakies 3 miesiace temu znajomy przeniosl mi joomla z jednego serwera na drugi. (ja troche malo ogarniam)
po przenosinach jest problem z polskimi znakami. Ale na to nie zwracam uwagi.
wiekszy problem jest taki, ze w galerii zoom nie moge dodawac zdjec do galerii. wydaje mi sie ze problem lezy w jak to sie nazywa absolute path gdyz jest ona czesciowo ze starego serwera home/grupainwest itd (kiedys byl na homie) jak zmieniam absolute path w pliku configuration i wykreslam ten home to wogole strona sie nei otwiera.
po przenosinach nei wyswietlaja sie takie rzeczy jak ilosc osob na stronie itd itd. ale najwiekszy problem mam z tym zoomem i na nim mi bardzo zalezy. Robie to juz prawie trzy miesiace i nic. Prosilme juz kilka osob o pomoc ale nikt nie umial, nie mial czasu :(
Prosze pomozcie.
aha jeszcze jedno na koniec zaryzykowalem i poporstu odinstalowalem zoom kasujac wszytskie galerie (pomyslalem ze zarwana nocka i wszytsko bedzie jak nowe) liczac na to ze zainstaluje sie juz poprawnie. ale niestety nic z tego dalej to samo.