PDA

Zobacz pełną wersję : Joomfish i spacer



czyma
14-05-2007, 20:54
Problem w sumie banalny, ale wydaje mi sie ze probowalem juz wszystkiego. Prowadze strone www.tlumaczenia.katowice.pl (http://www.tlumaczenia.katowice.pl) i ostatnio zrobilem ja dwujezyczna dzieki komponentowi joomfish. Od kilku dni staram sie wrzucic pionowa kreseczke "|" pomiedzy napis Polski English.
Wpisywalem od strony administratora w edycji modulu w polu space rozne znaczki i nic - grzebalem w pliku css i w joomfish.htm.php i ciagle nic...:( znalazlem tez linijke teoretycznie odpowiedzialna za tego spacer'a, ale zadna modyfikacja nie dala rady...
Jesli ktos z Was walczyl kiedys z podobnym problemem lub wie jak moge zrobic ta :mad: kreseczke to prosze o pomoc.
Pozdrawiam.

stone
14-05-2007, 22:28
trochę na około ale możesz tę kreseczkę dopisać w samej nazwie jezyka, czyli 'Polski | ' choć to nie bardzo eleganckie;) Co do pliku to wydaje mi się że powinien to być moduł do zmian języków, przynjamniej kiedyś tak było, patrzyłeś tam?

czyma
14-05-2007, 23:52
Rozwiazanie malo eleganckie ale działa :)
Jesli chodzi o plik to przejrzalem zarowno pliki w katalogu komponent jak i modul i tam probowalem cos powalczyc... szczegolnie ze jeden z plikow zawiera nawet linijke odpowiedzialna za tego spacera - niestety zadne modyfikacje nie przyniosly rezultatu...
Dzieki za pomoc :) - gdyby sie komus nasunelo bardziej fachowe rozwiazanie to czekam na posta.