PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z artykułami - ważne [HELP !!!]



grafffik
16-05-2007, 19:03
Witam wszystkich. Sprawa wygląda następująco.

W momencie pisania artykułu w joomli, w edytorze nie działają mi żadne okienka typu wstaw obrazek, tabelke, podgląd html itp.
Po kliknięciu w przycisk pojawia mi się:
w firefoxie - puste okienko
w IE - kominikat o błędach na stronie

Joomla działa prawidłowo na innych kompach, na moim ta sprawa pada i nie mam pojęcia czemu.

Orientujecie się może co jest nie tak ? brakuje mi jakiejś biblioteki w windzie czy jak ?

polcent
16-05-2007, 22:32
Witam, mam podobny problem. nie mogę tekstu zdefiniować np. jako link, ponieważ, okienko które wyskakuje by link wkleić, jest pustą kartką... hmm nie wiem co mam robić, Czy błąd jest po mojej stronie? Korzystam z Joomla 1.0.11 PL. - Pozdrawiam i proszę o pomoc

grafffik
17-05-2007, 15:41
no chodzi mi dokladnie o to samo

artmajster
17-05-2007, 19:36
może wasz program antywirusowy blikuje zawartość wyskakujących okienek

kurtz
17-05-2007, 20:13
[...]

polcent
17-05-2007, 20:14
Udało mi się częściowo rozwiązać problem. A oto jak to uzyskałem. Na początku szukałem odpowiedzi na różnych forach i znalazłem coś co mnie naprowadziło.
Mój pierwotny adres na którym założyłem swój serwis jest inny niż adres z którego korzystałem logując się do serwisu od strony admina. Innymi słowy np mój adres to www.12345.pl , a dodałem do katalogu na serwerze tego adresu inny adres www.67890.pl i przez niego wchodziłem do admina. W związku z tym okienko otwierające się było czyste.

Drugi problem został jednak nadal, czyli podczas pisania dokumentu nie mogę zmienić stylu, a korzystam tylko z joomla bez edytorów zewnętrznych. PIsząc dokument klikając na -styl- nic mi się nie wyświetla. Czy to możliwe że mam wadliwą joomle?

kurtz
17-05-2007, 20:21
[...]

polcent
17-05-2007, 20:31
Przepraszam może za banalne pytanie, ale jestem w joomli od niedawana, gdzie znajdę drugi edytor? podr.

polcent
17-05-2007, 21:08
Już znalazłem!!! Bardzo dziękuje za pomoc. Wszystko działa. Wielkie pozdrowienia dla kurtz

motodiabel
10-10-2007, 13:41
Udało mi się częściowo rozwiązać problem. A oto jak to uzyskałem. Na początku szukałem odpowiedzi na różnych forach i znalazłem coś co mnie naprowadziło.
Mój pierwotny adres na którym założyłem swój serwis jest inny niż adres z którego korzystałem logując się do serwisu od strony admina. Innymi słowy np mój adres to www.12345.pl (http://www.12345.pl) , a dodałem do katalogu na serwerze tego adresu inny adres www.67890.pl (http://www.67890.pl) i przez niego wchodziłem do admina. W związku z tym okienko otwierające się było czyste.

Drugi problem został jednak nadal, czyli podczas pisania dokumentu nie mogę zmienić stylu, a korzystam tylko z joomla bez edytorów zewnętrznych. PIsząc dokument klikając na -styl- nic mi się nie wyświetla. Czy to możliwe że mam wadliwą joomle?


dokładnie mialem ten sam problem z bialymi okienkami - w pliku config.php mialem 1234.pl a powinno byc www.1234.pl (http://www.1234.pl) - wszystko wstalo i smiga