PDA

Zobacz pełną wersję : Porblem z Art Forms



bazyl009
17-05-2007, 08:34
Witam wszystkich.

juz nie ma problemu

zwiastun
17-05-2007, 10:03
Był a nie ma, tzn., że sobie poradziłeś, ale inni mogą nie poradzić. Co było? Co zrobiłeś?

bazyl009
17-05-2007, 10:31
był problem za nawą tabel w bazie zamiast jos_ to mos_ a problem był już omawiany

Ale może dalej. Mod u mnie działa nie całkiem poprawnie. Stowrzonego formularza nie można usunać z pozycji admina tylko bezpośrednio z bazy. Zrobionego formularza nie można edytować . Hmm. coś nie tak. A ja dalej poszukuję komponentu do rezerwacji.

zwiastun
18-05-2007, 14:28
AKReservation

bazyl009
19-05-2007, 01:18
Dzięki ale już sam napisałem sobie formularz. Jeszcze tylko dołożę jakiś kalendarz w js i po problemie. Jak będę miał chwilę to zrobię z tego moduł i udostępnię dla innych. może się komuś przyda do stron z hoteli.

Stronę można zobaczyć pod adresem
http://www.swieradow.nazwa.pl/magnolia

oczywiście jeszcze nie ma na niej treści bo jest ciągle w budowie. ale ogólny zarys już widać.

jAZZMAN
19-11-2007, 14:30
Bazyl....

Jak zmontowałeś taki elegancko wyglądający formularz w rezerwacji?
Podzielisz się wiedzą?

Konkretnie zapytuję o kalendarz oraz rozkład opisów....

bazyl009
20-11-2007, 07:41
Formularz rezerwacji jest pisany od zera przez mojego kolegę. Jak potrzebujesz to podeślę ci kod. Planujemy aby zrobić go w formie modułu. Na naszej stronie www.swieardow-zdroj.com.pl jest kilka modułów pisamych przez nas np. pogoda z onetu.

Ja natomiast poszukuję komponentu do planów lekcji. Jak nie znajdę to sami go napiszemy.

jAZZMAN
23-11-2007, 11:23
Jeśli możesz podesłać mi kod formularza to będę bardzo wdzięczny...
Będę jeszcze bardziej wdzięczny :) jeśli nie będziesz widział przeciwwskazań abym mógł zastosować Twoją prace na komercyjnej stronie :) (strona mojego pracodawcy)

Nie spotkałem się z modułem planu lekcji.

bazyl009
27-11-2007, 07:51
Oto pliczek. Nie mam nic przeciwko jego komercyjnemu wykorzystaniu. Życzę wysokich zysków. Jak ktoś przerobi rezerwację to proszę o podesłanie może będzie lepszy.

jAZZMAN
28-11-2007, 10:27
Wielkie dzięki....

Zabieram się za działanie....

Pozdrawiam :)

P.S....

Skopiowałem pliki na serwer, do katalogu com_rezerwacja.
Dodałem linka w joomli i formularz mi się wyświetla, lecz gdy kliknę na ikonę kalendarza to nic mi się nie dzieje.


Dobra mam.....
W ustawieniach danego formularza jest pole " Dowolny kod JavaScript" i tam wkleiłem zawartość pliku "calendar.js" od Ciebie Bazyl. Kolejno w polu formularza dałem Typ pola "Data", Sprawdź "Data", i Pole tylko do odczytu "Tak"...

i Działa

decia
12-02-2008, 00:51
a czy może ktoś opisać po kolei jak zrobiuć żeby to chodziło - znaczy ten formularz????