PDA

Zobacz pełną wersję : DOCMAN jak przypisać szblon do określonej kategorii ??



maniek1983
18-05-2007, 09:23
Witam

W DOCMAN'ie mam stworzone dwa szablony. Jeden do ogólnej pobieralni gdzie wyświetlane są wszystkie kategorie i drugi który jest zmodyfikowany tak aby pokazywał tylko listę kategorii bez odnośników (start, szukaj, zaproponuj plik).
Chciałbym stworzyć w menu URL do określonej kategorii, aby po kliknięciu od razu wyświetlały się pliki z danej kategorii i żyby "zastosował" się ten zmodyfikowany szablon.
Wiem że nazwa domyślnego szablonu zapisana jest w pliku docman.config.php w katalogu \administrator\components\com_docman ale nie wiem jak moge to wykorzystać. Myślalem na zmianą zmiennej globalnej przechowującej nazwę szablonu ale to nie daje. Może jest jakaś inna możliwość.

Pozdawiam i dzięki za wszelkie sugestie.

arekvie
21-05-2007, 15:06
Witam

Dokładnie mam ten sam problem szukam rozwiązania, które pozwoli przypisać mi rózne kategorie Docman do menu, dzięki temu można podzielić kategorie plików, lecz nie znalazłem na Forum rozwiązania mojego problemu.
Wyczytałem że mozna połączyć je poprzez łącze URL ale to jest kiepski pomysł ponieważ wychodzi podmenu i z całą zawartością kategorii, to nie o to chodzi.

Pozdrawiam