PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana adresu strony - złe hasło w panelu adm.



cayser
18-05-2007, 13:02
Witam.
Zainstalowałem joomle pod adresem np: test.pl/test i wszystko działało bez problemów. Potem pod tą samą joomlę podpiąłem adres np: test.pl i w tym momencie wchodząc w czasie logowanie do panelu admin po wpisaniu poprawnego loginu i hasła wraca ciągle do strony logowania. Zdaje mi sie, że w pliku configutation.php wszystko poprawiłem pod nową domenę. Co może być przyczyną takiego błędu i jak się tego pozbyć.
Dodam że w momencie logowania sie za pośrednictwem starego adresu do panelu mogę dostać sie bezproblemowo.

Pozdrawiam

artmajster
18-05-2007, 13:39
w configuration.php


$mosConfig_absolute_path = '';
jeżeli miałeś ustawiony katalog

cayser
18-05-2007, 13:45
Zmieniłem, nic nie pomogło. Dodam że strona jest w katalogu a do niego podpiąłem bezpośrednio domenę. Wcześniej adresem było test.pl/ten katalog

artmajster
18-05-2007, 15:42
niektóre serwery wymagają katalogu tmp w katalogu głównym domeny

na home.pl np. tak jest

cayser
18-05-2007, 16:45
Dodałem "tmp" i wszystko wróciło do życia. Dziękuję bardzo za pomoc!
Pozdrawiam

mayl
04-11-2007, 11:48
Witam!
Ja mam ten sam problem! Po zmianie domeny i edycji pliku konfiguracyjnego na nowa domene nie moge zalogowac sie do administratora :( . Dziwne jest to, ze na starej domenie norlmalnie sie loguje a na nowej juz nie. Jak sobei z tym poradzic?? niedlugo stara domena mi wygasnie i bede mial problem.

Dodam, ze tmp dodalem do katalogu głównego
Pokabinowalem z plikiem konfiguracyjnym i teraz juz z zadnej domeny nie moge wejsc do administratora. Gdzie moge zmienic haslo????????????????????
Najlepsze jest to ze haslo znam! dobrze chodzilo przed chwila. Ale jak zaczalem zmieniac adresy domen to cos sie zepsulo. Nie wiem co ale powrocilem do wersji poprzedniej i dalej nie dziala haslo admina!