PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter



P__G
21-02-2006, 21:17
... sie dziwnie zachowuje: ciagle wyswietla sie nazwa i e-mail osoby ostatnio subskrybujacej newsy.
Co z tym zrobic ?

Piotr

zwiastun
22-02-2006, 03:56
Da się!
Bądź tak łaskaw i przeczytaj wszystkie swoje dotychczasowe posty!

P__G
22-02-2006, 13:32
Czyzbym napisal cos nie tak ?

Naprawde nie wiem co jest takiego w moich postach - nie chcialbym lamac netykiety na forum - jestescie dla mnie - uczacego sie - prawdziwa pomoca i skarbnica wiedzy wiec jesli kogos czyms dotknalem to przepraszam i prosze o informacje czym.
Wracajac do tematu tego watku to naprawde nie moge sobie z tym poradzic - przeszukalem forum i niczego pomocnego nie znalazlem. Czy moge znowu na Was liczyc ?

Piotr

stone
22-02-2006, 13:38
Primo zapoznaj sie z tym http://www.forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=2 :)
Jak widzisz sa pewne braki, jak brak linku do strony, wersji etc.
uzupełnij to, bedzie łatwiej cos wymyśleć

P__G
22-02-2006, 13:57
Moja wina, moja wina ...
Bardzo przepraszam, dziekuje za wyjaśnienie i obiecuje sie dostosowac.
Czyli jeszcze raz:

Problem:
Komponent i moduł Letterman 1.20 na Joomla 1.0.7pl
Moduł wyświetla na stronie na stałe nazwę i e-mail pierwszej osoby ktora subskrybowala newsletter.
adres strony: http://www.rdk.sandomierz.opoka.org.pl

Piotr

stone
22-02-2006, 21:13
No tak, wyedytuj modul newslettera i usun wartosci value z pol formularza

P__G
24-02-2006, 02:21
Wyswietlilem kod ale nie bardzo wiem co usunac - czy powinny byc takie wartosci jakie pojawiaja sie stale w polach newslettera na stronie ?

Teraz zauwazylem dodatkowo ze nie moge rowniez subskrybowac newslettera poniewaz wyrzuca mi informacje ze taki e-mailznajduje sie juz na liscie subskrybentow - co nie jest prawda.

Co teraz ?
Piotr

stone
24-02-2006, 08:53
Hmm, moze odinstuj i zainstaluj jeszcze raz.

P__G
24-02-2006, 11:32
Odinstalowalem komponent, odinstalowalem modul, sprawdzilem czy nie ma tabel i katalogow, zainstalowalem ponownie i moge juz subskrybowac ale nadal wyswietla mi to co bylo wczesniej. Tylko skad ??

stone
24-02-2006, 11:59
a edytowałeś plik modułu jak podałem wyżej?

P__G
24-02-2006, 12:03
Tak ale niczego co moglbym usunac tam nie znalazlem :(

stone
24-02-2006, 12:06
znajdz

<input type="text" id="subscriber_name" style="font-size:smaller;" name="subscriber_name" class="inputbox" value="<?php echo $username; ?>" />

i zmien na


<input type="text" id="subscriber_name" style="font-size:smaller;" name="subscriber_name" class="inputbox" value="" />

oraz



<input type="text" id="lm_email" name="email" style="font-size:smaller;" class="inputbox" value="<?php echo $my->email; ?>" />

na



<input type="text" id="lm_email" name="email" style="font-size:smaller;" class="inputbox" value="" />

P__G
24-02-2006, 12:20
BINGO !!!

Bardzo Ci dziekuje !