PDA

Zobacz pełną wersję : Zażalenia



kurtz
19-05-2007, 15:03
[...]

kurtz
19-05-2007, 23:35
[...]

Rybik
20-05-2007, 00:00
1. Często kasuję żeby było łatwiej na forum odnaleźć to czego dotyczy topic. I to od dawna i nie tylko Twoje i często nawet swoje, jeżeli problem zostaje rozwiązany a teksty niczego nie wnosiły.
2. Nie ma kar forumowych
3. Na forum nie ma demokracji a usuwanie postów offtopicowych jest celowe i nie wynika z niczyich ambicji, dum urażonych czy wszechwiedzącości
4. Co maja do rzeczy komercyjne komponenty ? rozwiązanie było 1 linijkowe i nie dotyczyło ustawień serwera
5. Poświęciłem 30 minut żeby rozwiązać nie swój problem i usunąłem posty ktore byly nie na temat - co to ma wspólnego z licytacją ? gdzie niby wspomniano "za ile?"
6. Oczywiście peace, pytanie tylko, "czy possumus na temat ?"
7. luźna polemika: czy nie lepiej testowac na serwerze docelowym w podkatalogu np, tym bardziej w momencie kiedy sie jest nowym w temacie ?
- local skazuje na sporo dodatkowych operacji (instalacja środowiska - daj bog zeby to bylo XJ a nie krasnal, z ktorym sporo ludzi miewa problemy ; przenosiny na serwer online; _czasem_ brak możliwosci pokazania innym czegokolwiek)
8.

Chyba dziennikarz skoro z 3 usuniętych postów robi z tego nijusa na skalę wiadomości specjalnej w Radyju lub Telewizyji. Jak takie niedorzeczności wypisuję - trzeba usunąć wszystkie. Będzie prościej. - Ale nie w tym rzecz przecież. W końcu nie od dziś wiadomo, że kto ma CP [Control Panel] - ten ma władzę absolutną.
to już jakaś niezdrowa demagogia, skasowałem to co nie miało sensu, skomentowałem 2 linijkami w miejscu gdzie twoja odpowiedź wpuściłaby kogos w maliny i nie pofatygowałeś się nawet zajrzeć w kod strony i po wszystkim ... nie demonizuj

kurtz
20-05-2007, 00:01
[...]