PDA

Zobacz pełną wersję : JFTP - coś nie działa.



Bananikus
20-05-2007, 12:44
Siemka! Jestem tutaj nowy.

Więc tak. Zainstalowałem sobie Joomle 1.5 b2. Na pierwszy rzut oka wszystko ok. Ale gdy chciałem coś zmienić wyświetlał się komunikat "JFTP::write: Bad response"

Gdy próbuje wyłączyć FTP w joomli, lub edytować dane, wyświetla się że dane zostały zaktualizowane i wszystko niby pięknie, ale tak naprawdę nic się nie zmienia...

Viking
19-07-2007, 15:22
warstwa FTP jest w Joomla nowością i jest z nią sporo problemów. Zajrzyj do trackera (http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemBrowse&tracker_id=32), sporo zostało już poprawionych, jeśli 'Twój' nie został zgłoszony, to zgłoś podając możliwie dużo szczegółów

5k18a
29-01-2008, 21:40
Mam ten sam błąd (JFTP::write: Bad response) przy wgrywaniu komponentu. Rozwiązaniem było wyłączenie obsługi FTP.

xtech
05-07-2008, 00:34
Mam ten sam błąd (JFTP::write: Bad response) przy wgrywaniu komponentu. Rozwiązaniem było wyłączenie obsługi FTP.

W wersji 1.5.3 miałem to samo - wyłączenie obsługi FTP też pomogło :)

dkint
05-07-2008, 07:47
Witam

Obsługa ftp ma pomóc jeśli ktoś ma np. włączonego safe mode na serwerze, normalnie nie trzeba włączać, chociaż tak na marginesie u mnie działa bez problemu ...

Ogólnie ja bym sprawdził na waszym miejscu czy macie dobrą ścieżkę w pliku configuration.php - var $ftp_root, chmody zakładam, że są ok na katalogach, przeczytałem też gdzieś, że musi być założony katalog ftp z pełnymi prawami zapisu ...

pozdrawiam
Krzysiek