PDA

Zobacz pełną wersję : Umieszczanie artykułów w front end



szaman
21-05-2007, 15:10
Nawet jako super administrator logując się na front end nie mogę dodawać artykułów ani edytować. Po zalogowaniu daję "wyślij wiadomość" pojawia się okno do wpisywania wiadomości, ale po wpisaniu tytułu, kategori i wstępu nie mogę zapisać: przyciski "zapisz" i "zastosuj" po naciśnięciu robią nic. Jeżeli pominę jakiś elemet np. tytuł to wyskakuje przypomnienie, że brak tego. Jedynie przycisk "anuluj" działa bez zarzutu. W back end mogę tworzyć artykuły. Przy zalogowaniu w front end jako publisher albo autor, też nic nie mogę pisać. Próbowalem i pod Mozillą jak i IE6
Wersja: Joomla! 1.0.12 Stable [ Sunfire ] 25 December 2006 01:00 UTC
Jeśli dany temat był już na forum, to bardzo proszę o wyrozumiałość - nie udało mi się go znaleźć

rkubera
24-05-2007, 19:49
Zobacz w źródło strony.
Prawdopodobnie brakuje Ci któregoś z wpisów w nagłówku (sprawdź po zalogowaniu):
<script language="JavaScript1.2" src="[twoja.domena]/includes/js/rollover.js" type="text/javascript"></script>
<script language="JavaScript1.2" src="[twoja.domena]/includes/js/joomla.javascript.js" type="text/javascript"></script>
A najlepiej to zmień templatkę.
Pzdr, Radek.

szaman
26-05-2007, 21:16
Czy mam wyświetlić zawartość po zalogowaniu na admina na back czy front end? i jak w razie czego to naprawic bez zmiany templatki?

szaman
26-05-2007, 21:47
Rzeczywiście zmiana templatki naprawia to, ale jak naprawić tę starą?