PDA

Zobacz pełną wersję : [events calender] nie zapisuje wydarzeń



Mad-Dam
21-05-2007, 22:29
Witam,

od pewnego czasu kalendarz events (w wersji polskiej) 1.2 przestał zapisywać wydarzenia! Nie wiem, co mu odbiło, ale wszystkie okna się otwierają, niby wszystko wpisać można, po kliknięciu w "dyskietkę" (zapisz) nic specjalnego się nie dzieje (żadnych błędów), a terminu jak nie było, tak nie ma. Czy ktoś miął podobny problem, może pomóc? Aha, odinstalowałem i zainstalowałem na nowo cały moduł i komponent, ale nie pomogło.

Adminów proszę o wykasowanie tematu z działu "różne" - zamieściłem tam pytanie, ale ten dział jest zdecydowanie lepszy.

Mad-Dam
23-05-2007, 12:46
Czy ktoś zna może jakąś (p)odpowiedź?

Dzięki

leonidas
24-05-2007, 14:52
Witam mam podobny problem nagle pojawil sie ten proeblem dotychczas tego nie bylo. Probowalem cos z tym zrobic ale niestety lipa :( jesli ktos wie dlaczego sie tak dzieje bede takze wdzieczny mam wersje jcal pro calendar 1.5

pozdrawiam

zwiastun
24-05-2007, 16:28
Zna - pisz do Autora albo na Berdyczów. Ewentualnie możesz jeszcze włczyć RG-emulation :)

zwiastun
09-06-2007, 17:59
A jednak zapisuje, pobierz JEvents

Mad-Dam
09-06-2007, 18:07
Zapisuje, zapisuje, wszystko działa - doszedłem niedawno do rozwiązania, przynajmniej u mnie: osoba miała nieodpowiednie uprawnienia nadane i kalendarz otwierał się frontend'owo w trybie edycji, ale nie zapisywał. Dopiero, jak jej rozszerzyłem uprawnienia (czy jakoś tak, już teraz nie pamiętam dokładnie), to kalendarz ruszył.

mulfor
12-10-2007, 22:31
niestety u mnie rówinez jest ten problem. Użytkownik ma dobre uprawnienia a i tak nie zapisuje z poziomu strony... jakiś pomysł?