PDA

Zobacz pełną wersję : Migracja z PHP Fusion do Joomla



Batgraf
22-05-2007, 00:49
WItajcie

Nie wiem czy podobny temat jest na Forum, ale nie udało mi sie go znaleźć. Jesli ominąłem, to przepraszam za otwarcie nowego tematu i będę bardzowdzięczna za link. :)

Mam taki kłopot. Chciałbym "kompleksowo" emigrować z PHP Fusion do Joomli. Czy mozliwe jest "przeniesienie" strony z zachowaniem kont userów, komentarzy, newsów, artykułów itp ? Próbuję również przenieść forum z php fusion do phpbb2.

Czy moge liczyć na Waszą pomoc ? :)


Pozdrawiam

Batgraf

Batgraf
25-05-2007, 00:22
hmm. szkoda :( jakoś może sam do tego dojdę.

Pozdrawiam

stone
25-05-2007, 21:19
Problem jest taki że niestety nie ma konwertera, a przynajmniej nie spotkałem się, musisz więc prześledzić strukturę bazy danych po obu stronach. W razie konkretnych problemów pytaj co będę mógł to pomogę.

Batgraf
25-05-2007, 23:04
Dzieki za odpowiedź. I znalazłem sposób :) Po prostu zapomnę o tym ca było na php fusion i zainstaluję Joomlę :) Bolesne, ale rozwiązanie :). Php fusion jest bardzo dobry, ale Jomla wydaje się być bardziej przyjazna i jakoś tak bardziej "plastyczna" Żal mi tylko tych userów, którzy nie będą chciali znów ustawiać sobie konta, ale cóż. Zależy mi równiez na przeniesieniu forum z fusiona na php bb2 by Przemo. Czy mogę ew zapytać, czy jest to mozliwe ? Czy znając bardzo pobierznie sql dam sobię radę ?

Pozdrawiam :)
Batgraf

stone
30-05-2007, 20:05
Czy dasz sobie radę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i twojego samozaparcia:) Krok po kroku i na pewno się da