PDA

Zobacz pełną wersję : home.pl i Joomla



Phetrak
22-05-2007, 16:16
Witam,

Zainstalowałem Joomle 1.0.12 (wersja nie ma znaczenia no ale) na serwerze home.pl. Wszystko niby ok, strona główna się wyświetla, ale gdy chce wejsc do xxxxx.com.pl/administrator to wywala mi błąd

Fatal error: Class 'adminLanguage' not found in /administrator/index.php on line 41

Nie wiem co jest na serwerze az.pl smiga bez problemow na lokalnym WebServ 1.3 tez nie ma problemów.

Rybik
22-05-2007, 16:21
sprawdź czy masz wszystkie pliki wgrane, najlepiej puszczając jeszcze raz upload katalogu /administrator/

no i nie wiem jak inne ustawienia serwera - home teraz wprowadza php 5 i są z tym kłopoty

Phetrak
22-05-2007, 16:23
sprawdź czy masz wszystkie pliki wgrane, najlepiej puszczając jeszcze raz upload katalogu /administrator/

no i nie wiem jak inne ustawienia serwera - home teraz wprowadza php 5 i są z tym kłopoty
Co do wgrywania to robilem to kilka krotnie poniewaz nie moglem uwieżyć w ten błąd bo pierwszy raz sie z tym spotkałem.

daresh
22-05-2007, 20:42
Nie pamiętam dokładnie, bo Joomlę! na home.pl instalowałem prawie rok temu, jednak z tego, co pamiętam to jak pojawiały się takie błędy to winny był plik configuration.php a konkretnie to chyba źle ustawiona zmienna $mosConfig_absolute_path

Może to coś pomoże :)

Phetrak
22-05-2007, 21:04
Nie pamiętam dokładnie, bo Joomlę! na home.pl instalowałem prawie rok temu, jednak z tego, co pamiętam to jak pojawiały się takie błędy to winny był plik configuration.php a konkretnie to chyba źle ustawiona zmienna $mosConfig_absolute_path

Może to coś pomoże :)
Dzieku daresh kombinowalem i wyszlo :cool::)

Joshua
22-05-2007, 23:47
spróbuj zalogować się do panelu nazwą serwera a nie domeną

o instalacji na home było kiedyś trochę tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=3594