PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z edytorem



MariuszKo
22-05-2007, 20:46
Mam jakiś problem z edytorem (z każdym dostępnym w ustawieniach globalnych) w joomli 1.012 PL. Mogę wwprowadzać tekst ale nic więc nie mogę z nim zrobić ponieważ pozostałe opcje nie działają. Żadnego linkowania, styli, wrzucania obrazków itp. Problem jest zarówno w IE jak i FF.
W IE wyskakuje w dolnym pasku "wystąpił błąd w czasie otwierania strony" a w FF (np. przy próbie linkowania czy wstawiania obrazka) otwiera się nowe okienko które jest zawsze puste. Co może być tego przyczyną?

Marcoo
23-05-2007, 20:56
U nie jest identycznie, instalacja wydala się przebiec pomyślnie ale próba edycji jakiegoś artykułu jest niemożliwa :confused:. Nie ma przycisków edytora a przyciski zapisz, anuluj itp są nieaktywne. Jeśli znajdziesz rozwiązanie kłopotu proszę o info.

kurtz
23-05-2007, 21:07
[...]

Marcoo
24-05-2007, 22:00
Mam wybrany Tiny MCE. Po zmianie na zwykły edytor przyciski zapisz, zastosuj itd. stają się aktywne. Jak wrócę do TinyMCE to są znów nieaktywne a przycisków edytora nadal brak :(

Marcoo
02-06-2007, 09:34
Po zainstalowaniu edytora JCE problem zniknął. Działają teraz wszystkie przyciski a sam edytor jestt w pełni funkcjonalny tzn. działają wszystkie opcje formatowania. Poprzednie problemy mogły być może spowodowane wersją php dziłającą na serwerze :confused:. Z JCE chodzi bez grzebania w ustawieniach serwera (serwer webd.pl)