PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja spolszczenia do virtuemart_1.0.2



viper_2000
24-05-2007, 14:21
Jak zainstalować plik Językowy (spolszczenie) do (komponentu) virtuemart_1.0.2 ??

zwiastun
24-05-2007, 15:19
wrzuić do katalogu languages!

viper_2000
24-05-2007, 15:31
chodzi ci o katalog langues znajdujący się w katalogu głównym ??
Bo jeśli tak to chciałbym powiedzieć że tam już jest plik POLISH (inny rozmiar i data niż ten od virtuemart_1.0.2) prawdopodobnie jest to plik językowy zemej JOOMLi. (http://www.joomla.pl/forum/showthread.php?p=40610#post40610)
Sprecyzuj swoją wypowiedź
Gdzie mam przekopiować ten plik Polish.php lub lang_virtuemart_polish.zip (w takiej wersji został pobrany z neta) (file:///I:/KORBA/SKLEP/joomla/lang_virtuemart_polish.zip)

marco
24-05-2007, 15:57
prawie każdy component ma swój languages ... tak trudno poszukać ?

viper_2000
24-05-2007, 16:36
gdyby to było takie proste to nie pisałbym postów na forum tylko porostu zainstalował !


Jeśli jesteś taki mądry i wiesz w którym katalogu znajdują się pliki językowe komponentu virtuemart to napisz

Będę ci wdzięczny za pomoc

marco
24-05-2007, 19:11
jestem taki mądry a ty za to bardzo leniwy

administrator/components/com_virtuemart/languages ...

większość komponentów ma pliki językowe w administrator/ itd

zwiastun
24-05-2007, 19:39
ad. Marco - ogólnie masz rację, ale, akurat większość ma w /components/com_nazwakomponentu/languages. Niemniej, żaden problem to rzeczywiście sprawdzić. Powiem więcej. Nikt, kto ma poukładane w głowie, nie instaluje niczego, zanim nie sprawdzi, co i gdzie jest w pakiecie instalacyjnym. I wtedy m.in. widać, co jest i mniej więcej, gdzie.

marco
24-05-2007, 19:56
Masz racje, zresztą components czy też administrator/components wszystko zależy od autora i jego wizji. Tak na prawdę ważne jest to że każdy komponent ma swój oddzielny katalog w obu tych ścieżkach i znalezienie jego plików nie powinno stanowić dla nikogo problemu.

viper_2000
24-05-2007, 20:28
Wielkie dzięki za pomoc.
Tego posta napisałem dlatego że przekopiowanie pliku do katalogu /components/com_virtuemart nie przynosiło żadnych skutków.
A katalog /components/com_virtuemart/languages wogóle nie istnieje.
I prawde powiedziawszy nie miałem zielonego pojęcia że trzeba jeszcze popatrzyć do katalogu
administrator/components/com_virtuemart/languages , a to za pewne dlatego że dopiero zaczynam swoją "przygodę" z joomla :)

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc