PDA

Zobacz pełną wersję : problem z jpcomment (przy arty. wielostronicowych)



szparag3
25-05-2007, 00:39
Mam problem z komentami w pomoscie j-p mianowicie gdy stwozone sa artykuly wielostonicowe {mosimage} powstaja krzaki w tabelce gdzie wpisuje sie koment w miejscu imie jest tresc artykolu wraz z tagami a powinien byc nick, dalej w konsekwencji nie mozna wyslac komenta probowalem troche grzebac w jpcoments.php ale nie mam pomyslu co jest zle. :(

stone
25-05-2007, 21:20
poprawiłem bota, i jest gdzieś na forum, jakbyś mógł to poszukaj, a kiedy ściągałeś paczkę z pomostem, wydawało mi się że to tam poprawiałem

szparag3
26-05-2007, 05:11
pomost ściągnąłem razem z joomlaPE 1.012a dodatek joomla-przemo comments w panelu administracyjnym ma datę 06.06.2006 na stronie http://www.stone.webd.pl/przemo/wydaje mi sie jest to samo (próbowałem podmienić pliki na serwerze) jak przeglądałem kod jpcomment.php doszedłem ze cały problem jest w tym ze bot dopisuje cytat na forum i przy atrykułach wielostronicowych jest z tym konflikt :( jak wywaliłem z kodu
<input style='visibility:hidden' name='full_text' type='hidden' value='$format_text'> problem rozwiazał sie w artykułach to znaczy gdy jest wiele stron nie twoza sie juz problemy ale na forum jest puste okienko cytat :( (wiem ze ten tag wywołuje właśnie ten cytat ale dlaczego funkcje się pokazuje skoro jest nastawiane hidden) narazie po usunięciu tego taga prowizorycznie problem jest rozwiązany, ale na forum nie wygląda do dobrze. (chyba ze jest jeszcze jakaś inna wersja tego bota jak co to proszę o namiary)

szparag3
26-05-2007, 15:06
Tak sobie myślę, może zamiast cytatu w pierwszym poście mógłby sie pojawiać po prostu link do strony z artykułem

szparag3
26-05-2007, 16:28
narazie zamieniłem u siebie tak by na forum był tylko odnośnik (tak jak proponowałem wyżej) zminiłem od lini 398 plik - jpcomment.php


$jpcommentforum .= "<TR class='sectiontableentry1'><TD>Imie</TD><TD>";





$jpcommentforum .= "$my->username<INPUT TYPE='hidden' NAME='acname' value='$my->username'>";
$format_text = $row->text;

$format_text = str_replace("'", "", $format_text);
$format_text = htmlspecialchars($format_text );

$jpcommentforum .= "<input style='visibility:hidden' name='full_text' type='hidden' value='$mosConfig_live_site/index.php?option=com_content&task=view&id=$contentid'></TD></TR>";

stone
30-05-2007, 20:14
Zobacz ten plik z załącznika

szparag3
01-06-2007, 23:09
podmieniłem plik z serwera na twój ale efekt jest bez zmian. tak by nie być gołosłownym podaje zrzut ekranu http://szparag3.w.interia.pl/scrin.JPG (http://szparag3.w.interia.pl/scrin.JPG)
(w artykółach bez stronicowania nie ma problemów) ale i tak jestem wdzięczny ze próbowałeś jak coś sie zmieni znów w kodzie to daj znać popróbuje dalej pozdrawiam

bartus2003
03-06-2007, 15:37
też tak miałem ..... męczyłem się długo i skorzystać musiałem z AkoComment..

stone
03-06-2007, 22:58
hmm, byłem pewien że jest to poprawiony plik, dziś już nie mam czasu, ale jutro postaram się to sprawdzić