PDA

Zobacz pełną wersję : wczytanie sklepu



viper_2000
25-05-2007, 19:02
JOOMLę mam zainstalowaną (na serwerze) w katalogu /joomla/

Po wpisaniu w pasku przeglądarki adresu www.moja_nazwa.com.pl/joomla wyświetla mi się przykładowa strona www (a nie sklep VirtueMart). Więc moje pytanie jest następujące:

Pod jakim adresem wczytać podgląd sklepu ??

Czy jest możliwość skonfigurowania sklepu w ten sposób aby po wpisaniu nazwy (adresu) głównego www.moja_nazwa.com.pl wyświetlał się odrazu sklep ??

kurtz
25-05-2007, 19:17
[...]

ainow
25-05-2007, 19:20
Kryształowa kula ma dziś wolne.

"Podgląd sklepu" - co przez to rozumiesz?
Co chciałbyś zobaczyć mówiąc o wyświetlaniu się sklepu?

viper_2000
25-05-2007, 21:15
kurtz napisa(ł/ła):
"a zainstalowałeś moduł lub komponent sklepu virtuemart ?"
tak zainstalowałem, nawet doinstalowałem sobie kilka dodatkowych modułów do tego sklepu m.in. płatności24. i wprowadziłem już do bazy 3 przykładowe produkty.

"Podgląd sklepu" - co przez to rozumiesz?
chodzi mi o wyświetlenie przykładowej strony sklep (tej na której przyszli klijeńci będą robić zakupy).

Chciałbym się dowiedzieć jak mam umieścić ten sklep na stronie i
jaki adres wpisać w przeglądarce aby wyświetlić stronę tego sklepu wraz z przykładowymi produktami.
No i w końcu co zrobić (o ile to możliwe) aby strona sklepu wczytywała się odrazu po wpisaniu adresu www.moja_nazwa.com.pl

ainow
25-05-2007, 22:01
No, dobra, powiem... ;)

Opublikuj moduł sklepu (mod_virtuemart) na pierwszej pozycji menu głównego - wtedy wpisując w wyszukiwarkę adres swojej strony zobaczysz również stronę "powitalną" sklepu.

Jeżeli ten widok nie będzie Ciebie satysfakcjonował (a przypuszczam, że nie będzie), wówczas użyj forumowej szukajki - gotów jestem dać sobie zabrać kilka lizaków, że już pisano o tym, jak pokazać produkty ze sklepu na stronie głównej.

zwiastun
25-05-2007, 23:40
Jescze jeśli doradziosz, jak o opublikować MODUŁ w pierwszej pozycji menu, to już będzie wszystko OK

ainow
26-05-2007, 00:31
UPS... chyba słoneczko mi przygrzało... ;)
Powinno być komponent. Moduł to odpowiedź na jedno z następnych pytań.

Dzięki za zwrócenie uwagi, Zwiastun! :)