PDA

Zobacz pełną wersję : lightbox+joomla bez galerii czy ktoś to robił ??



yaotzin
25-05-2007, 22:34
Witam! Czy ktoś z was próbował podłączyć lightbox pod stronę postawioną na joomla! ?? Bo próbuję to zrobić ale coś mi nie idzie, tzn. lightbox się nie uaktywnia, dodałem odpowiednie pliki do nagłówków itp, ale coś nie chce chajpać :/

Dodam iż nie posiadam i nie korzystam z żadnej z galerii, tylko mam stronę opartą na joomla! na której są jakieś zdjęcia w tekście i chciałbym aby powiększone wyświetlały się za pomocą skryptu lightbox.

Zdjęcia dodaję poprzez edytor joomla! edytowałem kod aby dodać znacznik rel, ale niestety on jest jakoś dziwnie usuwany :/

Czy ktos może mi pomóc z góry dziękuję.

ainow
25-05-2007, 23:04
MultiThumb (http://www.kreacom.dk/mambots/multithumb.html) - zainteresuj się tym botem.

tomekm
07-06-2007, 09:23
Ja zrobilem tak wlasnie jak mowisz przy uzyciu lightThumb 1.4, mambota do mambo. Jest rowniez w wersji PL. Bardzo prosta obsluga.

atb80
21-06-2007, 09:03
a da się to połączyć z Zoom Gallery?

Viking
21-06-2007, 11:35
pewnie ale przyda się dobra znajomość zooma i php. nie zawadzi znaś JS

marcin_joomla
22-04-2009, 12:00
Witam! Czy ktoś z was próbował podłączyć lightbox pod stronę postawioną na joomla! ?? Bo próbuję to zrobić ale coś mi nie idzie, tzn. lightbox się nie uaktywnia, dodałem odpowiednie pliki do nagłówków itp, ale coś nie chce chajpać :/

Dodam iż nie posiadam i nie korzystam z żadnej z galerii, tylko mam stronę opartą na joomla! na której są jakieś zdjęcia w tekście i chciałbym aby powiększone wyświetlały się za pomocą skryptu lightbox.

Zdjęcia dodaję poprzez edytor joomla! edytowałem kod aby dodać znacznik rel, ale niestety on jest jakoś dziwnie usuwany :/

Czy ktos może mi pomóc z góry dziękuję.

Nie wnikałem w TinyMCE, który jest w Joomla, ale w FCKeditor jest zrobiona filtracja kodu xhtml i wszelkie niedozwolone znaczniki i atrybuty znaczników są usuwane.
Pozdrawiam