PDA

Zobacz pełną wersję : Dział download



bratinflancki
26-05-2007, 22:53
Witam!
Jakiś czas temu zainstalowałem system cms Joomla (Joomla! [1.0.11 Stable]).
Tylko teraz mam uno problemo, a mianowicie chciałbym utworzyć dział download, gdzie mógłbym zamieścić numery Świata Inflant na mej stronce,
ale jak już wcześniej wspomniałem potrzebny mi dział download.
Będę niezmiernie wdzięczny za udostępnienie jakiegoś komponentu
czy coś takiego i jak to zainstalować.
Pozdrawiam
Marcin

Rybik
27-05-2007, 18:05
w naszej plikowni w czesci "komponenty" pobierz i zainstaluj komponent docman, opis instalacji znajdziesz na www.pomoc.joomla.pl (http://www.pomoc.joomla.pl)

bratinflancki
27-05-2007, 21:59
I owszem pobrałem komponent, lecz mam pewien problem. Mianowicie,
nie posiadam danych do serwera FTP i jednym słowem jestem skazany na robienie wszystkiego z poziomu Joomli! Szukałem na pomoc.joomla.pl, lecz znalazłem jedynie jak zainstalować "ręcznie" komponent, a to jak już wczesniej pisałem nie satysfakcjonuje mnie. Próbowałem również zainstalować to poprzez wejście w Instalatory\Komponenty i tam ze swojego komputera próbowałem załadować pliczek docman.xml, lecz pojawił mi się następujący błąd:
Invalid checksum for file " " : 44378 calculated, 0 expected Wczytaj component - Wczytanie pliku NIEUDANE Błąd programu rozpakowującego archiwum: "%s" Kod: "%s"

Mogę liczyć na dalsze wskazówki?

Rybik
28-05-2007, 00:32
instalatorowi podaje sie cala paczke zip, a nie xml i to jest wlasciwa metoda instalowania czegokolwiek pod Joomla. Swoja droga dostep do ftp to chyba podstawa zarzadzania kontem WWW :/