PDA

Zobacz pełną wersję : jEvents - kompletnie po polsku



PELEk
27-05-2007, 18:04
Ściągnąłem jEvents, był tam plik z polskim tłumaczeniem tyle ,że nie kompletny i pojawiała się wkurzająca notka, że tłumaczenie jest nie kompletne. Szukałem, szukałem i nic, pomyślałem, że musze zrobić je sam.

Poniżej zamieszczam plik polish.php spakowany zipem. Zaznaczam też, że nie jestem jedynym autorem tego tłumaczenia, ja przetłumaczyłem połowe bo tylko tyle było po angielsku, mam nadzieje też, że niczego nie pominąłem.

507


Pozdrawiam!

xey
01-09-2009, 21:44
witam, mam pytanie gdzie dodać ten plik, żeby mieć spolszczone ?

zwiastun
01-09-2009, 21:47
Patrzyłeś co jest w plikowni?

xey
01-09-2009, 22:06
przejrzałem, ale nie znalazłem rozwiązania...

zwiastun
01-09-2009, 22:31
Żartujesz? Czego szukałeś w plikowni - porady, gdzie umieścić plik?
W plikowni od dawna leży w pełni spolonizowany komponent:
http://www.joomla.pl/component/option,com_docman/task,cat_view/gid,162/Itemid,66/

xey
01-09-2009, 23:44
szukam spolszczenia do modułu Jevents v1.5.1 (lub innego podobnego z możliwością dodawania do daty obrazka po najechaniu), do joomla 1.5.x - przepraszam za zamieszanie...

orygano
15-02-2010, 13:24
też czekam na spolszczenie do wersji JEvents 1.5.3.

GOGOKOM
22-04-2010, 16:04
Post usunięty - praca wykonana zbędnie - nauczka - kto słabo szuka narobi się niepotrzebnie.

zwiastun
22-04-2010, 16:09
@GOGOKOM: wybacz, ale strasznie się irytuje, gdy ktoś wykonuje po raz kolejny pracę dawno wykonaną! JEvetns, a wcześniej Events tlumaczę od zarania!
http://pliki.joomla.pl/katalog/kalendarze-i-wydarzenia/jevents-1.4.2.1-iso.html (3 paczka (w lutym zmieniana)

GOGOKOM
22-04-2010, 16:13
ok usuwam ale szukałem i chyba słabo wiec się zawiozłem i niepotrzebnie

zwiastun
22-04-2010, 16:40
Żeby Twoja paca na marne nie poszła - to pooglądaj i porównaj - może niektóre przynajmniej można ulepszyć :)

ekumi
06-05-2010, 09:45
Od jakiegoś czasu podejmuję zakończone niepowodzeniem próby pobrania Jevents, korzystając z linka podanego przez @zwiastuna. Chodzi mi o aktualizowaną w lutym paczkę, która po pobraniu i rozpakowaniu zawiera jedynie jakiś plik, z którym nie bardzo można cokolwiek zrobić. Proszę zatem o wskazanie sposobu (adresu) z którego można te paczkę skutecznie pobrać.

zwiastun
06-05-2010, 11:40
Pakiet pobiera się bez żadnego problemu - poniżej adres strony, zwróć uwagę, dla Joomla 1.5 to 3 paczka:
http://pliki.joomla.pl/katalog/kalendarze-i-wydarzenia/kalendarze/jevents-1.4.2.1-iso.html
Nie korzystaj z IE, który płata takie psikusy

ekumi
06-05-2010, 12:40
Właśnie w tym był problem. Firefox pobrał bez jednego "ale". A tak na marginesie, to czy przypadkiem nie są to pierwsze efekty wsparcia Microsoft? Oczywiście wielkie dzięki.

Mad-Dam
25-07-2010, 13:23
Witam,

czy i kiedy pojawi się tłumaczenie do 1.5.4?

Pozdrawiam

zwiastun
25-07-2010, 21:31
A to aż tak ogromne różnice, że nie można skorzystać z pakietu do wcześniejszej wersji? I ewentualnie samemu uzupełnić. Tłumaczenie 1.5.4 będzie dostępne w najbliższym czasie dla uczestników Klubu PCJ

Mad-Dam
25-07-2010, 22:36
Nie Tobie oceniać, czy różnice dla mnie są ogromne, czy nie. Skoro samemu od początku, jak piszesz, tłumaczysz, to nie mam zamiaru powielać pracy, było już o tym na forum wielokrotnie, zajrzyj może tu i tam. Nota bene ostatnie zdanie by wystarczyło jako komunikat, cała reszta zbędna.

ekumi
26-07-2010, 09:26
Nie Tobie oceniać, czy różnice dla mnie są ogromne, czy nie. Skoro samemu od początku, jak piszesz, tłumaczysz, to nie mam zamiaru powielać pracy, było już o tym na forum wielokrotnie, zajrzyj może tu i tam. Nota bene ostatnie zdanie by wystarczyło jako komunikat, cała reszta zbędna.

Kochanieńki, jeżeli nie stać Cię na odrobinę wdzięczności dla tych, którzy odwalają robotę za takich, jak Ty, to zamiast odnosić się niegrzecznie do zgłaszanych przez nich porad po prostu siedź i czekaj do czasu, gdy opublikują oni to co jest Ci potrzebne.

Mad-Dam
26-07-2010, 09:57
Chyba żartujesz złociutki. Mam uznać za poradę to, że pytam się o wersję 1.5.4, a ktoś mi sugeruje 1.5.3? Jakbym chciał 1.5.3 to bym sobie wgrał 1.5.3. Albo żebym sobie sam przetłumaczył? Hehe, dobre. Pogratulować dowcipu z rana :D Pomijając już fakt, że nie Tobie oceniać wypowiedź nie skierowaną do Ciebie.

alex51
26-07-2010, 10:04
Nie Tobie oceniać, czy różnice dla mnie są ogromne, czy nie. Skoro samemu od początku, jak piszesz, tłumaczysz, to nie mam zamiaru powielać pracy(...) Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.

ekumi
26-07-2010, 10:14
Chyba żartujesz złociutki. Mam uznać za poradę to, że pytam się o wersję 1.5.4, a ktoś mi sugeruje 1.5.3? Jakbym chciał 1.5.3 to bym sobie wgrał 1.5.3. Albo żebym sobie sam przetłumaczył? Hehe, dobre. Pogratulować dowcipu z rana :D Pomijając już fakt, że nie Tobie oceniać wypowiedź nie skierowaną do Ciebie.
Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.

Mad-Dam
26-07-2010, 13:21
Gratuluję tupetu! Nam też przyjdzie oceniać Twoje podejście i mam nadzieję, że nie będziesz liczył na rychłą pomoc po takich odzywkach.

hehe, widzę kult wodza dalej żywy.

---------- Post dodany o 09:33 ---------- Poprzedni post był o 09:25 ----------


Na razie odsyłam Cię, drogi kolego, do lektury treści zawartych w poradnikach o joomla! przeznaczonych dla początkujących użytkowników. Zapoznając sie choćby wstępnie z nimi sam stwierdzisz, że Twoje wcześniejsze uwagi na temat udzielanych porad są zupełnie pozbawione sensu. Później serdecznie Cię zapraszam do zapoznania się z treściami tego forum (nie wspomnę już o jego regulaminie) po to, byś poczuł jego klimat i doszedł do wniosku, jakie zasady tutaj obowiązują. A na koniec zapraszam Ci, byś dołączył do społeczności użytkowników świadomych tego, po co na to forum się zagląda.

No to zajrzyjmy do tego regulaminu może wspólnie, co:


Pytanie ...powinno poruszać tylko jeden problem
Nie należy umieszczać żadnych osobistych komentarzy, nie związanych z tematem

Czy zatem drogi pretendencie do bycia moim kolegą, coś mi umknęło? Czy może Tobie (nie poruszyłeś żadnego problemu, a do tego pozwoliłeś sobie na osobiste komentarze, nie związane z tematem)?

Pozdrawiam.

---------- Post dodany o 12:21 ---------- Poprzedni post był o 09:33 ----------



Otrzymałeś ostrzeżenie na Joomla! Polskie forum użytkowników
Witaj Mad-Dam,

Z przykrością informujemy, że na Joomla! Polskie forum użytkowników udzielono Ci ostrzeżenia.

Powód: Niestosowne zachowanie

-------
Ostrzegam przed konsekwencjami niestosownego zachowania!
-------

Ilość punktów karnych: 1

Panie Moderatorze alex51, poproszę o merytoryczne uzasadnienie, w szczególności definicję niestosownego zachowania, bo w regulaminie nie znalazłem. Wyjaśnienie poproszę na forum.

alex51
26-07-2010, 13:35
Niestosowność oceniam subiektywnie, wynika to z racji zdobytego wiele lat temu wychowania, którego Panu jak widać z jego wypowiedzi mocno brakuje. Nie mam obowiązku uzasadniania nikomu swojej oceny czyjegoś zachowania, a w szczególności osobie, którą oceniam jako nieodpowiedzialną. Nie mam zamiaru wdawać się z Panem w żadne polemiki, zwróciłem jedynie uwagę na niestosowność zachowania. Ze swej strony mogę jedynie wnioskować do administratora o usuniecie konta osoby ze wszech miar tutaj niepożądanej.

Mad-Dam
26-07-2010, 13:58
Drogi Panie,

przykro mi to powiedzieć, ale w mojej ocenie nie zasługuje Pan w żaden sposób na status moderatora i nie radzi Pan sobie z danymi Panu uprawnieniami. Nie jest Pan w stanie w żaden sposób odnieść się merytorycznie do swojego postępowania, wniosek z tego dla mnie jeden - kierują Panem wyłącznie emocje w podejmowaniu decyzji. Dodatkowo zamiast merytoryki pozwala Pan sobie na osobiste wycieczki o moim wychowaniu, lub jego braku - ociera się Pan dość mocno o pomówienie, więc zostawmy czym prędzej ten watek.

Proszę mnie nie straszyć usunięciem konta, używając "wszech miary".

P.S. Kwestii o nieodpowiedzialności, przyznam się, w ogóle nie zrozumiałem - jak można być nieodpowiedzialnym dyskutując o ... tłumaczeniu jednego z komponentów :).

zwiastun
26-07-2010, 15:40
Chamstwo ubrane w najpiękniejsze szaty chamstwem być nie przestaje. Zatem żegnamy Szanownego Pana!

poz71
26-07-2010, 15:57
Wiadomość forum

Zostałeś zablokowany z powodu:
Chamstwo!
Zablokowany do dnia: Nigdy


Szanowni Panowie,

jako że zostałem zablokowany, założyłem nowy profil. Słowa kierowane pod moim adresem traktuję jako pomówienie, proszę oczekiwać dalszych kroków w tej sprawie.

zwiastun
26-07-2010, 17:01
Straszyć Szanowny Pan może siebie sobą!

morphic
02-02-2011, 11:10
Pominąwszy głupie przepychanki z jednym z userów mam pytanie, bo widzę, że plik jest tłumaczony jako ISO. Będzie tłumaczenie prawidłowo współpracowało ze stroną kodowaną w całości w UTF-8?

Edited: Dobra, pytanie było głupie, bo nie zauważyłem, że są trzy paczki. :)

Hansolo
20-09-2016, 17:49
wiem ze J1.5 juz nie jest wpierana,ale potrzebuje spolszczenia do JEVENTS na Joomli 1.5, ktos cos, ma moze?