PDA

Zobacz pełną wersję : JOOMLA-formularz nie dziala??



radexon
29-05-2007, 16:22
Siema

Mam problem z formularzem PHP.wstawilem go na strone i na stronie głownej działa,ale zrobilem drugi CMS w JOomli w innym folderze na tym samym serwerze i jak wysyłam to mam taki błąd:

Illegal variable _files or _env or _get or _post or _cookie or _server or _session or globals passed to script.

Od czego to może być??bo nie mogę sobie poradzić z tym

LINK DO FORMULARZA: http://ebaybusiness.home.pl/lorenz/index.php?option=com_content&task=view&id=48&Itemid=50

REGISTER GLOBALS WYŁĄCZONE MAM i ścieżka absolutna jest dobra

nexus246
29-05-2007, 16:55
W polach masz nazwy numeryczne np.
<input type="1" style="width: 300px;" name="1"/>

Zmień name na słowo, lub nazwe literkową. A wogóle to type powinien być "text" a nie tak jak w Twoim formularzu.

radexon
29-05-2007, 17:07
Nadal to samo a dodam że mam podobny formularz na stronie głownej na serwerze i działa on dobrze a na drugim CMS w folderze co jest teraz czyli LORENZ nie działa formularz. Wiec watpie ze to od tego.

Jeśli byś mi mógł pokazać jak to poprawić to byłbym wdzięczny baardzo

nexus246
29-05-2007, 17:25
Ten komunikat się pojawia gdy w formularzu jest pole z zabronioną nazwą (masz je wymienione w komunikacie) lub jeśli któreś z pól formularza (również ukryte) ma nazwę numeryczną.

Funkcja sprawdzającajest w globals.php z tego co pamiętam chyba od wersji
>1.0.8

Sprawdź jeszcze raz dokładnie formularz. Z tego co widzę pod podanym linkiem nazwy pól nie zostały poprawione.

radexon
29-05-2007, 19:53
Tzn co mam zmienić na co??bo sie gubie i nie rozumiem ,