PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja MosCom



pchelek89
30-05-2007, 20:12
Na swojej stronie mam komentarze MosCom jednak gdy jest kilka komentarzy to czytanie ich staje sie strasznie nie czytelne, nie będe ukrywał że jestem amatorem i nie bardzo nawet wiem w którym pliku coś zmieniać.. chciałbym aby pomiędzy komentarzami pojawiała się przynajmniej jakaś kreska albo były one jakoś inaczej odrozniane.. moze ktoś już zmieniał u siebie i pomógłby mi albo przynajmniej dał kilka wskazówek.. bede bardzo wdzięczny

moja strona to www.wolanasza.yoyo.pl takze można zobaczyć jak to wygląda teraz

stone
30-05-2007, 20:31
Wskaże Ci drogę, ale resztę musisz postarać się zrobić sam:)


<div class="moscomODD">
<div class="moscomODDText"> <p>też mnie denerwują te komentarza, spróbuje coś z nimi jeszcze zrobić :)</p><p>ciesze się że wyrażasz swoje opinie to mi bardzo pomaga przy wprowadzaniu zmian, pozdrawiam</p></div><div class="moscomODDMeta">Napisał admin, dzień 05/30/2007 o 18:17</div></div>
<div class="moscomEVEN">
<div class="moscomEVENText"> <p>tak jeszcze jak pisałem komentarz poprzedni to mnie to razi w oczy </p><p>beznadziejnie sie czyta komentarze na tej stronie nie ma zadnego oddzielenia między pojedynczymi komentarzami i sie tak wszystko zlewa i przez to jest malo czytelne <br/>pasowalo by coś z tym zrobić ;)</p></div><div class="moscomEVENMeta">Napisał emaies, dzień 05/30/2007 o 12:18</div></div>
<div class="moscomODD">
<div class="moscomODDText"> <p>dobry pomysł z ta galerią </p><p>brakuje własnie strony o woli która pokazywała by galerie z bierzących wydarzeń na Wrz :P</p><p>fakt, moze nie duzo sie na tej woli dzieje ale oby wiecej takich fotorelacji :)</p></div><div class="moscomODDMeta">Napisał emaies, dzień 05/30/2007 o 12:16</div></div>
<div class="moscomEVEN">
<div class="moscomEVENText"> <p>był tam ktoś wogóle?</p></div><div class="moscomEVENMeta">Napisał ziuta, dzień 05/28/2007 o 21:11</div></div><div id="moscomNAV"><hr class="moscomHR" /> &nbsp;<a class="moscomPAGESelected" href="index.php?option=com_content&amp;task=view&amp;id=59&amp;Itemi d=1&amp;show=1">1</a>&nbsp;<br />Strona 1 z 1 ( 4 Komentarze użytkowników )<br />

Zwróć uwagę na klasy css

moscomODDText
moscomEVENText

opisują one cały tekst komentarza i są ustawione naprzemiennie. teraz musisz zlokalizować plik w którym są te klasy, powinien on być w
administrator/components/com_comments
lub
components/com_comments


i tam zmień ustawienie tła.

Jakby jednak było to niejasne to pisz, tylko załącz paczkę tego komponentu albo daj link skąd pobrałeś

pchelek89
30-05-2007, 22:46
ehh.. chyba jestem straszny amator..

przeszukałem wszystkie pliki i nie znalazłem nic sensownego.. moge prosic o dokładniejszą pomoc?

ściągnałem z http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,183/

stone
31-05-2007, 22:41
Dziś jestem bez czasu, ale przypomniej się jutro wieczorkiem

pchelek89
01-06-2007, 20:10
przypominam sie i bede wdzieczny jak znajdziesz chwile czasu :)

stone
11-06-2007, 23:43
ok, już mniej więcej wiem
Zrób tak że do pliku css swojej skórki dopisz klasy

.moscomODDText{
background: #cccccc;
}

.moscomEVENText{
background: #ffffff;
}

i zobacz czy zadziała i jak to będzie wyglądać

pchelek89
17-06-2007, 01:24
Pisałem że nie działa ale jednak po kilku minutach zadziałało :)

Bardzo dziekuje za pomoc!