PDA

Zobacz pełną wersję : menu rozwijane



troy
31-05-2007, 09:15
witam.

szukam jakiegoś DOBREGO menu rozwijanego.
będzie sporo kategori, podkategorii itd.

I wazne aby pod ie i ff tak samo dobrze dzialal.
najchętniej jakiś darmowy (w ostatecznosci do 15-20$)

pozdrawiam

-----------------------------

Hello!

I search good develop menu.
shall by category and class quite a lot.

the best free (definitely 15-20$)


bay

klausania
12-03-2008, 23:41
Polecam mod_fynmenu zobacz sobie u mnie na domowezoo.com tu też jest sporo artykułów ;) A co do koloru i jego wyglądu; w każdej chwili możesz wyedytować css ;)

slonex
21-03-2008, 14:25
podepne sie pod temat
jak zrobic aby pierwsza pozycja w rozwijanym menu (naglowek) nie byl linkiem tylko golym tekstem a dopiero podpozycje byly linkami??

klausania
21-03-2008, 23:34
podepne sie pod temat
jak zrobic aby pierwsza pozycja w rozwijanym menu (naglowek) nie byl linkiem tylko golym tekstem a dopiero podpozycje byly linkami??Użyj opcji separator/wzorek on nie jest linkiem :D

slonex
22-03-2008, 16:00
Użyj opcji separator/wzorek on nie jest linkiem :D
tak tez zrobilem i pojawia sie prob
tenze separator jest golym tekstem nie ma on np. tla takowego jak inne przyciski menu, a co gorsza podpinam pod niego podpozycje (podmenu/submenu) i po kliknieciu na "separator" nic sie nie dzieje.

klausania
23-03-2008, 11:47
Co do interakcji z separatorem; jaki stosujesz moduł do tego? Czy ustawiłeś moduł tak, aby integrował się z twoim menu? Czy opublikowałeś moduł? Jeśli moduł jest dobrze ustawiony, po nakierowaniu na menu strzałką powinno wysunąć się submenu
Separator....- tak nie będzie on miał przycisku jak inne menu, pojawia się on jako zwykły tekst.

slonex
31-03-2008, 00:36
a jakiego modulu moge uzyc?
uzywam lxmenu, standartowe menu joomla oraz D4J TransMenu
i nic mi z tym separatorem dzialac nie chce

Cierpa
31-03-2008, 13:53
Jeżeli mowa o Joomla 1,5 to moduł rozwijane menu jest dołączone zaraz z instalacją pakietu. Na forumten temat był wiele razy poruszany. Wystarczy poszukać :)

klausania
31-03-2008, 23:16
Jeżeli mowa o Joomla 1,5(...)
A jeżeli mowa o Joomla 1.0.x to ja ja polecam mod_fynmenu , któremu jestem "wierna" :D

FaLaS
01-04-2008, 20:34
Witam. Mam pytanie. Czy da się zrobić taki ruchomy pasek na ktorym bedzie mozna cos napisac. Np. jak na tej stronie http://bks-sparta.pl/index.php. Jezeli ktos ma gotowy skrypt to bardzo bym prosil.

aerte
17-07-2008, 10:38
Separator....- tak nie będzie on miał przycisku jak inne menu, pojawia się on jako zwykły tekst.

Naprawdę nie ma zadnej mozliwosci, zeby separator wygladal tak samo, jak inne pozycje w menu, ktore sa odnosnikami ?

A moze jest jakis inny sposob na to, zeby naglowek rozwijanej czesci menu nie byl odnosnikiem ?