PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z josdirectory



maroo
01-06-2007, 08:51
Witam serdecznie
Mama problem z poprawnym działaniem na joomla komponentu josDirectory. Przejrzałem całe forum ale mimo wskazówek nie udało mi się usunąć problemu i postanowiłem poruszyć problem zamieszczając informacje. Poniżej opisuje dokładnie co mam zainstalowane.

Mam zainstalowany joomla 1.10.11 PL(testy prowadziłem także na ver 1.0.3 i ver 1.10.10 wersje PL i EN)
Komponent JOS Direktory 1.0 RC1 PL

Podczas instalacji standardowo komenda mkdir nie tworzy katalogów dla grafiki wiec tworze je ręcznie.
images\stories\josdirectory\img_pictures
images\stories\josdirectory\img_pictures\img_thumb nails
Ścieżki zgadzają się z ustawieniami josDirectory wiec wszystko jest ok.

Po instalacji i zmianie w pliku globals.php wartości 0 na 1
define( 'RG_EMULATION', 0 );

Sprawdzam jak działa komponent

W panelu administracyjnym:
1.)
Po dodaniu kilki kategorii i zagnieżdżeniu jednej z nich
Kat1
Kat1->Kat11
Kat2

Dodaje produkty i przypisuje każdej kategorii po jednym.
Gdy che skorzystać z pola kombi i wyświetlić wybrane produkty z wybranej kategorii kończy się nie powodzeniem. Odświeżany jest widok i nadal wyświetlane są wszystkie kategorie.
To problem jak się ma dużo produktów!!!

Po stronie użytkownika
Po wybraniu kategorii, która jest zagnieżdżona wyświetla taka informacje

Catchable fatal error: Object of class stdClass could not be converted to string in /components/com_josdirectory/josdirectory.php on line 1834

Co ciekawe takiego pliku jak josdirectory.php w ogóle nie ma.

taka samom jak na stronie

http://www.nobran.pl/index.php?option=com_josdirectory&Itemid=2&func=viewcategory&catid=4

Link znalazłem po wpisani w google com_josdirectory wówczas wyskakują same strony, w których został użyty komponent. Co ciekawe on jednak działa na 98% stron?

Pomóżcie, bo nie wiem, co zrobić żeby on działał poprawnie
Maroo