PDA

Zobacz pełną wersję : menu rozwijane - drzewko



zephyr7
03-06-2007, 12:44
Chcę wstawić menu rozwijane, takie, żeby po naciśnięciu na jedną kategorię, rozwijały się następne - to ma być banalnie proste menu, jak tutaj: www.marecki.com.pl.

Czy jest jakiś moduł do mambo, z którego mógłbym skorzystać, aby utworzyć takie menu?

zwiastun
03-06-2007, 14:48
Do *mbo? Ale my tu się zajmujemy Joomla! Jeśli tego jeszcze nie wiesz, to *mbo jest projektem, któremu życzymy wszystkiego najlepszego, ale też - jeśli tego nie wiesz - pamiętamy, że szefostwo tego projektu usiłowało swego czasu całą społeczność zrobić w jajo, w związku z czym cała społeczność zrobiła w jajo szefostwo.
A moduły menu?
Bądź łąskaw i się rozejrzyj po plikowni. Na tacy podają w kawiarniach i restauracjach z obsługą. Tu jest samoobsługa.

zephyr7
03-06-2007, 14:55
przecież mambo i joomla to generalnie to samo - a że powiedziało mi się mambo, trudno.

W plikowni jest dużo dodatków, ale zajęłoby mi miesiąc, gdybym każdy musiał sprawdzać po kolei - dlatego pytam - nie potrzebuję nie wiadomo jakich wodotrysków, tylko zwykłe rozwijane menu!

Może powinniście popracować nad opisem komponentów w plikowni?!

Dylek
03-06-2007, 17:58
Nie musisz niczego szukac - standardowa funkcjonalnosc Mambo/Joomla Ci to zalatwi

zephyr7
03-06-2007, 18:51
Nie miałem do czynienia z mambowatymi cmsami od prawie roku :)

Swoją drogą, bardzo fajna sprawa :)

dzięki za pomoc!