PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie i edycja odnośników (linków)



svavek
04-06-2007, 09:04
Na początku chciałbym Wszystkich powitać jako,że jest to mój pierwszy post.
Od niedawna tworzę witrynę na bazie Joomla 1.0.12 pl ,idzie mi to trochę mozolnie,ale pomału prę do przodu czytajac Wasze forum oraz inne porady w sieci lecz czasami nie wygląda to tak słodko :confused: dlatego muszę zadać to pytanie gdyż w szukajce nic nie ma na temat "usunięcie lub usuń" odnosnika.
Nie mam pojecia gdzie to zrobić bo wchodząc z panelu admina w: /komponenty/katalog linków/odnośniki lub..../katalog linków,nie mam ani jednego tytułu,a na stronie głównej mam ich za dużo.
Może to bzdurne pytanie i odpowiedz jest zbyt oczywista by o to pytać,lecz ja sobie z tym nie mogę poradzić.
ad2:Tutaj miałbym ogromną prośbę jeśli znalazłby sie jakiś dobry człowiek i przetłumaczył tutka o tym http://www.mambosolutions.com/dw_tutorial/ i może umieścił gdzieś w sieci .Nie znam Ang. i z pewnymi elementami tam napisanymi mam spore trudności a uparłem się by w przyszłości zrobić własny template.:eek:
Pozdrawiam.


PS: Już sobie poradziłem i tak jak przypuszczałem sprawa jest banalna i natłok wiadomości w głowie blokował mi logiczne i spokojne myslenie :/ dla przyszłych zamotanych jak ja podaję,że jest to w:
/panel administracyjny i w zakładkach po prawej stronie wybieramy Pozycje menu potem np:mainmenu.

svavek
05-06-2007, 23:29
Już sobie poradziłem. :/

zwiastun
06-06-2007, 01:15
Instrukcja jest przestarzała (układ oparty na tabelach). Na www.joomla.pl/pomoc wystarczy sie rozejrzeć