PDA

Zobacz pełną wersję : Fireboard - problem z wielkoscia forum



DAD
05-06-2007, 10:18
Nie znalazlem odpowiedzi na tym forum, wiec zakladam temat.

Zainstalowalem komponent do forum - fireboard.
Problem polega na tym ze jest on wewnatrz calego serwisu. Jak moge go ustawic, aby to forum, bylo w pelnej okazalosci na calej stronie?

DAD
07-06-2007, 09:06
Naprawde nikt nie wie jak to sie robi?

idek
07-06-2007, 10:55
no to prawda... nie znajdziesz na tym forum, bo i ja szukałem ostanimi czasy czegoś podobnego.. jedyne co mi poradzili, to aby powyłaczać komponenty na lewo i prawo od forum...

ja w sumie wyłaczyłem całą prawą strone i dosyć fajnie wyglada forum...

z tym, że jak wyłaczysz lewą i prawa kolumne, to nadal pozostanie top i stopka;)

a jak gdzieś uzyskasz odpowiedź jak zrobić w nowym oknie, to daj znać, chętnie mimo wszytsko chyba też bym zmienił :)

s87
23-10-2007, 17:22
No wlasnie. Jesli to zrobiles to wez mi powiedz jak,bo wlasnie dokaldnie tego samego szukam na forum i tez mi nikt nie chce pomoc. Chcialbym ,zeby tylko na forum byl widok menu z lewej i samego forum ,a na reszcie joomli menu ,srodek i prawa kolumna.

Halszczak
23-10-2007, 18:36
Nie da się otworzyć forum w nowym oknie bo to komponent, chcesz mieć osobne, zainstaluj phpbb by przemo, jest do tego nawet pomost. Moduły wyłącza się "po kolei" w zakładce Moduły.

Donicuj
23-10-2007, 20:04
jak nie jak tak. po prostu stwórz prosty szablon i wgraj go do joomla. W menu jak masz np. odnośnik forum to w menagerze szablonów ten pusty przypisz do menu forum i gotowe.