PDA

Zobacz pełną wersję : Akocomment 2.x.x - problem z systemem komentarzy



nonline
05-06-2007, 14:19
Witam,
Mam problem z komponentem "Akocomment 2.x.x PL +".
O ile instalacja samego systemu komentarzy + modułu akocomment (i publikacja jego) przebiegły bez problemu to samo korzystanie z akocomment już nie :) Od strony administracyjnej wszystko wygląda wporządku jednak nie można dodawać komentarzy od strony frontend.
Po wpisaniu tytułu i treści komentarza i naciśnięciu "wyślij" pojawia się okienko: "Komentarze są chronione przed spamem" i przenosi mnie (nawet jak jestem zalogowany jako administrator ) do strony, której nie mogę zobaczyć z przyczyny braku odpowiednich uprawnień.

Korzystam z joomli 1.0.11 (edycja polska)
Akocomment jest w wersji 2.x +, wpełni spolonizowany.
Pobrany z działu download serwisu joomla.pl
Wcześniej, pracując w innym serwisie, także opartym na joomli nie miałem tego typu problemu z akocomment. Spotykam się z tym pierwszy raz.
Być może jest wina mojego jakiegoś zaniedbania.

Ustawienia akocomment:
{ główn tryb pracy: artykuły z poniższych sekcji }
{ autopublikacja: TAK }
{ zgoda na anonimowe komentarze: TAK }
{ otwórz komentarze w: tym samym oknie }
-------
{ ochrona Hashcash : NIE }
{ ochrona Security Images: NIE }
{ cenzor Badwords2: NIE }

Mam nadzieję, że jasno przedstawiłem mój problem.
Namacalnie można to zobaczyć na mojej stronie www.nonline.w3des.net (http://forum.joomla.pl/www.nonline.w3des.net)
Mam jeszcze jedno pytanie, jaki prosty i obsługujący polskie znaki system komentarzy polecacie?

dekrzycho
05-06-2007, 16:15
Ustaw RG_EMULATION na ’ON’ to zacznie ci działać....
A ta funkcja znajduje się w pliku globals.php w katalogu głównym gdzie zainstalowałeś joomle.

nonline
05-06-2007, 22:28
Ustawiłem (chociaż to niebezpieczne) teoretycznie teraz działa, ale komentarze nie są wyświetlane na stronie, są tylko widoczne w panelu akocomment (ofkorz są opublikowane).