PDA

Zobacz pełną wersję : Seyret - brak guzikow



Colored
06-06-2007, 15:43
Witam.

Mam problem z komponentem Seyret wersja "Version: 0.2.6 - [Zeynep]
Development Version" a wyglada to tak ze w miejscu gdzie powinny byc "guziki" ich nie ma oczywiscie ten blad uniemozliwia mi dodanie czegokolwiek :(
http://www.feelgoodinc.pl/index.php?option=com_seyret&Itemid=54

moja joomla to Joomla! 1.0.11 Stable [ Sunbow ] 28 August 2006 20:00 UTC

Z gory dzieki za pomoc :)

kamax
06-06-2007, 15:52
Sprawdź w ustawieniach. U mnie miałem kiedyś taką przygodę, że po zmianie templatki tego komponentu ( są chyba 2 w standardzie) , w tej drugiej nie pojawiały się właśnie przyciski od dodawania

Colored
06-06-2007, 15:59
Dzieki za odpowiedz byles blisko :)

Znalazlem rozwiazanie ktorym jest zmiana nazwy katalogu "english" na "polish" w "/html/components/com_seyret/themes/default/images/"
Czytalem ze ta druga templatka "simple1" jest nie skonczona i nie ma co jej w ogole wlaczac ;)

pozdrawiam.

Dariusz69
20-01-2008, 22:46
Serwer wideo - Jeśli dodajesz film z takich serwerów jak, YouTube lub Google Video, wklej tu link i kliknij na przycisk 'Zastosuj'.

nie mam miejsca na wklejenie kodu i nie mam przycisku zastosuj?:/ pobrałem najnowszą wersje tego komponentu, co z nim nie tak?

grand232
25-01-2008, 10:48
Czy ktoś ma jaką instrukcje do komponentu Seyret. Zainstalowałem go niby wczytałem plik filmu z serwera (lokalnego nie z youtube) i nie wiem jak wstawić ten film do artykułu. I nie wiem co z tymi miniaturkami te pilo mogą zostać puste?
Proszę o pomoc.

esprit
26-02-2008, 20:42
A może ktoś wie jak usunąc te guziczki lub zamienic je tekstem ?