PDA

Zobacz pełną wersję : I jak to zrobic?



rafalm
07-06-2007, 12:19
Wybaczcie tak ogolna nazwe tematu, ale nie mialem lepszego pomyslu.
Ale do rzeczy. Tu jest link do mojego serwisu, a konkretnie do dzialu z budowa ktorego mam problem: http://www.symbian4u.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=79

Strona, ktora Wam sie wlaczy, to material statyczny.

Chodzi mi o to, aby po kliknieciu w miniaturke telefonu wlacza sie strona z jego pelnymi danymi technicznymi. Przy czym nie chce aby strona ta byla gdzies w menu. Chodzi o to, ze dostep do niej (strony zawierajacej te dane) byl mozliwy TYLKO poprzez klikniecie w miniaturke.

Kombinowalem wiele, ale nie udalo mi sie zrobic tak bym byl z tego zadowolony, dlatego prosze o pomoc :)

magdaa
07-06-2007, 12:53
tak na babski rozum - szybką metodą.

1. Stwórz następny materiał statyczny z danymi technicznymi telefonu - opublikuj,
2. na chwilę umieść artykuł w menu - wyświetl go - skopiuj adres - odpublikuj w menu,
3. podlinkuj obrazek adresem URL, który skopiowałeś z paska adresu w przeglądarce

rafalm
07-06-2007, 13:01
Probowalem juz tak. Jak go "odpublikuje", to link przestaje istniec, tzn. prowadzi do nikad. No chyba ze cos zrobilem zle.

Edit: moj blad, dziala. jednak na dluzsza mete jest do dosc pracochlonna metoda. tych telefonow tam bedzie kolo 100.

Dylek
07-06-2007, 17:14
To skorzystaj z dobrodziejstw, jakie daje edytor JCE - tam masz mozliwosc wybrania do jakiego artykulu prowadzi odnosnik.