PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetlają mi się grafiki w 247 shock template



KubaWinter
25-02-2006, 11:01
Witam! Od wczoraj zacząłem używać Joomli 1.0.7 i chciałem użyć templatki 247shock_black_104. Jednak nie wyświetlają mi się grafiki, nie wiem czemu. Wrzucałem to na FTPa dwa razy i dwa razy to samo. Mógłby mi kotś pomóc/powiedzieć jak poprawnie zainstalować tę templatkę? A tak to wygląda: www.wielun.pck.lodz.pl Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

zwiastun
25-02-2006, 11:24
Ręce bolą od pisania tego samego, poprzednio nie dalej, niż wczoraj. Masz błąd w templatce. Poszukaj we wczorajszych postach!

viper
25-02-2006, 11:35
Ta templarka powinna być w folderze 247shock_black_453 ( z strony domowej ściągnieta paczka) z innego żródła jest to katalog 247shock_black_104, jeśli masz w innej to utwórz taki katalog i skopiuj tam pliki. W pliku index.php są odwołania do tego katalogu i jeśli masz w innym to te odwołania nie działają i nie ma wszystkiego wyświetlonego.
pozdrawiam

zwiastun
25-02-2006, 22:21
Tych szczegółów akurat nie znam, w tej templatce, jak we wszystkich z serii 247 jest powielany błąd w linii ze znacznikiem określającym kodowanie. Za dużo o ostry nawias.

Swoją drogą, to autorzy templatki mogliby tego BYKA wreszcie poprawić!

viper
25-02-2006, 23:31
Za segurowałem się tym
Wrzucałem to na FTPa dwa razy i dwa razy to samo podając swoja odpowiedz.

Sprawdziłem paczki i co ciekawe mam dwie różne 247shock_black_104 i w jednej ktoś poprawke zrobił tylko nie pamiętam skąd ją ściągłem:confused:

Pozdrawiam

KubaWinter
26-02-2006, 10:12
Na początku chciałem przeprosić za dublowanie tematów. Rozwiązaniem problemu było poprawienie nazwy katalogu. Swoją paczkę ściągnąłem ze strony Joomlateamu. Dziękuje za pmoc i pozdrawiam.

viper
26-02-2006, 10:47
Szablony instaluj przez panel administratora >> instalatory >> szaty witryny.
W ten sposób szablon zawsze zainstaluje się w tym katalogu jaki miał w zamyśle autor szablonu.
Możesz też hurtem wgrać przez ftp ale do odpowiednich katalogów.
A jakich to sprawdzisz w pliku templateDetails.xml trzecia linijka, np <name>p3p70bf2_1</name> mówi, że szablon powinien być w katalogu p3p70bf2_1

Zajrzyj do Pomocy i przeszukaj forum a znajdziesz wiele ciekawych informacji a Joomla nie jest taka straszna jak mówią jej przeciwnicy:)

Pozdrawiam

livio
26-02-2006, 16:17
Aby pobrać templatkę odpowiednią dla naszego CMS odwiedzajcie albo MamboTeam.com, albo JoomlaTeam.com.