PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem z kalenadrzem w formularzach



hazael
25-02-2006, 16:36
W każdym formularzu np pod edytorem tekstu (tam gdzie są ustawienia publikacji) jest mozliwośc ustawienia poczatku i konca publikacji wstawianego tekstu. Po wcisnieciu w przycisk, który dawniej w mambo pokazywał mi kalenarzyk teraz mam jakiś niedziałający przycisk pełniący funkcje type="reset". Jak to naprawić?

stone
25-02-2006, 21:32
Najpierw ten temacik polecam http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=9&a=2

zwiastun
25-02-2006, 22:17
Dobra, nie musisz uzupełniać informacji, ale następnym razem nie zapominaj o podstawowych drobiazgach.

Domyślam się, że masz polską wersję Joomli, w której jest w tym miejscu jakiś fix, o czym pamiętałem i mi umknęło.
W poprawionej wersji będzie poprawione (przyczynę znam, lekarstwa jeszcze nie - bo tam ma się ukazywać kalendarzyk po polsku, a nie chce!)

hazael
26-02-2006, 01:21
No tak, słuszna uwaga z tymi "drobiazgami". Nastepnym razem postaram sie jasniej.

W każdym razie dokładnie o to tą wersje Joomli mi chodziło - 1.07 PL pobraną z tej witryny.

W takim razie zagłebiać się w zródło nie bedę i ciepliwie poczekam na kolejną poprawioną wersje Joomla. Zawsze mozna wpisać ręcznie date ;-)

dzięki,
pozdrawiam.