PDA

Zobacz pełną wersję : Brak menu górnego i grafiki w Back end



Tomecki
09-06-2007, 18:08
Mam taki problem. Na tym samym serwerze mam zainstalowane dwie joomle. Jedna obsługuje strone internetową a druga intranetową.
W częsci Back end internetu nie wyświetla mi się grafika oraz górne menu, tak jak widać na printscreenie.
Problem jest również z edytorem WYSIWIG, nie widoczne są opcje w okienkach, np przy dodawania zdjęć itd...

Testowałem joomle! w przegladarkach IE, Mozzilla, Opera. W każdej jest ten sam efekt.
Proszę o wskazówki
Dziękuje

http://www.tomecki.pl/joomla.jpg

stone
09-06-2007, 21:39
A sprawdź w źródle strony jak wyglądają linki do obrazków, może to cos zasugeruje

Tomecki
09-06-2007, 22:35
Ścieżki dostępi plików graficznych się zgadzają zarówno w kodzie, jak i pliki są na swoich miejscach w katalogach.
Najważniejszym problemem jest to że nie wyświetla się górne menu, i przy edytorze WYSWIG nie wyświetla się zawartość okienek m.in do wstawiania plików graficznych itd....
Nie jest to bład przegladarek, gdyż jak widać na printscreenach w Intranecie jest wszystko wporządku.

stone
10-06-2007, 22:16
Jeszcze jedna kwestia mi przychodzi do głowy, bo jak łączysz się z dwóch różnych źródeł to masz inny adres, tak? Bo Joomla poprawnie współpracuje tylko z jednym adresem, tym jaki jest ustawiony w live_site, zobacz czy to nie to

Tomecki
10-06-2007, 22:26
Każda z zainstalowanych joomli posiada inny odrębny adres

stone
10-06-2007, 22:49
szczerze powiem że tak na sucho to mi się wyczerpały pomysły, trzeba by "rękami" dotknąć. Tyko że w chwili obecnej nie mam za bardzo czasu. Sprubój jeszcze przeinstalować (z wgraniem wszystkich plików ponownie na serwer) jak to nie pomoże to mogę jutro zobaczyć jak mi podeślesz na PW dane do admina

Tomecki
11-06-2007, 10:18
Problem wynikał z nieprawidłowego ustawienia serwera.
Dzięki za sugestie i pomoc