PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie



-K@mil-
25-02-2006, 17:00
Mam problem z modulem logowania. Chodzi o to zeby modul ten nie byl widziany po zalogowaniu. W menu uzytkownika wyswietlanym po zalogowaniu jest juz wyloguj a dodatkowo pokazuje sie oddzielny blok (zobaczcie w zalaczniku).

Jak go ukryc?

Misiek23
25-02-2006, 20:42
Bułka z maslem
To mozesz zorbic tak, zeby usunuc modul wylogowywania sie z menu uzytkownika i zostanie ci tylko forma "wyloguj" na samym dole i po problemie.
Menu>usermenu>Wyloguj wywal z user menu!

-K@mil-
25-02-2006, 22:18
Ale mi chodzi o wywalenie tego wyloguj z dolu.

Misiek23
25-02-2006, 23:08
Tez sie da zrobic!
Wejdz do pliku mod_login w katalogu modules znajdz linijke


<div align="center">
<input type="submit" name="Submit" class="button" value="<?php echo _BUTTON_LOGOUT; ?>" />
</div>

i ja calkowice usun. Powinno juz nei byc tego przysisku logout.

-K@mil-
25-02-2006, 23:17
Po usunieciu kawalka tego kodu przycisk wyloguj zniknal, ale nadal widnieje menu "logowanie".

wudz
13-12-2006, 14:58
Mam ten sam problem ;-)
wskazówek, które tu zostały podane domyśliłem się sam, ale i tak:

Po usunieciu kawalka tego kodu przycisk wyloguj zniknal, ale nadal widnieje menu "logowanie".

czy ma ktoś jakiś pomysł?

zoomaniak
13-12-2006, 17:09
Najlepiej to nic nie kombinować za wiele tylko zmienić kolejność modułów, czyli moduł "Logowanie" przenieść nad moduł "Menu użytkownika".

Natomiast w module "Menu użytkownika" ustawić "Pokaż tytuł - NIE" i koniec zabawy. Wtedy wszystko będzie wyglądało tak jakby było jednym modulem "Logowanie"

A na koniec taka mała rzecz a bardzo dla niektórych przydatna. Nie wywalajcie "zbędnego" kodu bo czasem trzeba wrócić do pierwotnych ustawień i dochodzi do paniki "gdzie to jest, gdzie sie podział kawałek kodu?"

Zamiast wywalać to stosować zwykłe ukrywanie.

Ukrycie html:


<!-- ukrycie -->


Ukrycie php:


/* ukrycie */


Kurs za darmo :D