PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do teamu joomla.pl



ADE
09-06-2007, 20:50
Witam!

Chciałem zapytać w jaki sposób ustawiliście "popularne" i "nowe" tak by pojawiały się tylko na stronie frontowej? Przekopałem pomoc, mam też książkę do joomla, no i niby wszystko mam przypisane ok, w modułach Pages- Home (tylko).
To jest jasne, ale u Was kiedy kliknę w którąś z pozycji opublikowanych na front page to nad całym (rozwiniętym) artykułem nie ma już "popularnych" i "nowych", a u mnie nad artykułem są nadal. Stąd moje pytanie, od czego to jeszcze zależy i jak to mogę zmienić tak by było na wzór Waszej strony.

Pozdrawiam

stone
09-06-2007, 21:52
Po pierwsze temat powinien oddawać treść problemu, a obecny tego zdecydowanie nie robi. Także na przyszłość zwróć na to uwagę.

Co do problemu, wejdź w dany moduł a po prawej stronie będziesz miał listę pozycji gdzie dany moduł ma być widoczny. Tam to się ustawia

ADE
09-06-2007, 22:09
Co to tematu to sorry, masz rację. Ale kto inny jak nie ekipa joomla.pl wie co i jak jest na stronie ;-) Ale nie o tym...

Stone ja wiem, że to się ustawia w Site module, że trzeba wejść w dany moduł i zaznaczyć po prawej, to gdzie ma on się pojawiać i się pojawia tam gdzie chcę, czyli tylko na stronie startowej.

Wyobraź sobie, że klikasz news o joomla 1.5 opublikowany na frontpage na stronce joomla.pl. Pojawia się cały artykuł bez pozycji "popularne" i "nowe". U mnie się one pojawiają nadal mimo, że moduły mam przypisane tylko do frontpage. Nie mam niestety pomysłu na to gdzie jeszcze muszę szukać przyczyny skoro moduły mam przypisane prawidłowo.

ADE
09-06-2007, 22:48
Jeśli jeszcze ktoś będzie w stanie ogryźć ten wątek to chciałem jeszcze dopytać o to dlaczego klikając w "read more" którejś z pozycji opublikowanej na frontpage nie pojawia mi się pełen pathway np. home->artykuły->tytuł, tylko samo Home????

Inaczej i moim zdaniem prawidłowo pathway wygląda gdy kliknę w jedną z pozycji opublikowanych w modułach np. Home->proba->sample art.

stone
10-06-2007, 22:17
A możesz dać link do twojej strony? Ide wyświetlania opiera się o Itemid, więc jeszcze zwróć uwagę jak się one zachowują