Witam,
Jestem nowy na forum więc Witam gorąco. Przeglądałem forum VM odnośnie mojego pytania i nie znalazłem więc ośmielam się zapytać w nowym temacie.

Stawiam sklep z bielizną i chciał bym przy opcji sprawdzania stanu magazynowego (czyli ilość produktu, produkt dostępny) aby sklep sprawdzał mi taką rzecz.
W bieliźnie mam produkt dajmy na to biustonosz jest to produkt który występuje w wielu rozmiarach i kilku kolorach. Jak zrobić aby wiadomo było że mam np. 10 sztuk biustonosza o rozmiarze 75C, 5 sztuk o rozmiarze 80C itp. Idąc Dalej może się okazać że mam tylko 1 szt. 75C koloru czarnego a pozostałe 4 sztuki to biały. Czyli 1 produkt a wiele jak by możliwości rozmiarów, kolorów. Tylko chodzi jeszcze o ilość w tych atrybutach. Jak to rozwiązać.

Bo może się okazać że klient zamówi jakiś towar o podanych atrybutach sklep będzie pisał że jest coś takiego bo ma ilość ogólną ale okazuje się że nie ma takiego o takich atrybutach. A nie chciał bym tego samego produktu klonować wiele razy zmieniając jedynie ilość i atrybuty. Bo okazało by się że jest pełno tych samych zdjęć i klient mógł by się zniechęcić szukaniem odpowiedniego rozmiartu z kolorami.