Sobi2-RC2.6 spolszczenie
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Sobi2-RC2.6 spolszczenie

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny Sobi2-RC2.6 spolszczenie

    Witam wszystkich poszukuje spolszczenia do Sobi2-RC2.6 szukałem bardzo długo i nigdzie nie znalazłem będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Musiałeś się bardzo namęczyć. Nie ma na stronie autora. Nie ma na JoomlaCode. Nie ma na Joomla.pl. Pewno się gdzieś zawieruszył. Linka nie będzie. To nie jest nietypowe rozszerzenie, trudne do znalezienia.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-06-2007
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    szukaj tutaj http://www.webpl.info/
    (W paczce znajduje się komponent i 2 paczki spolszczenia) jak Ci się uda uruchomić daj znać, gdzie wrzucić spolszczenie. Powodzenia

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pomoc to nie wyręczanie, ale uczenie radzenia sobie. Efekt jest później taki, jak w Twojej podpowiedzi. Zdołałeś zobaczyć, co jest w paczce, ale nie zdołałeś się zorientować, że spolszczenia NIE NALEŻY NIGDZIE WRZUCAĆ, tylko je trzeba zainstalować!
    A przy okazji - komponent jest już w wersji 2.7
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-06-2007
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam, jeżeli coś już kombinuję to najpierw sprawdzam i szukam, a dopiero później się pytam. Czasami popełniamy jakiś prosty błąd automatycznie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. A nie zdarzyło Ci się czegoś szukać wiedzą, że gdzieś byłeś na jakiejś stronie np. 2 dni temu, ale za dużo jest wpisów żeby szukać w historii przeglądarki Wiem, że jest wersja 2.7. A instalowanie niczego nie pomogło, wina leżała po stronie Apacza, ale reset i postawienie wszystkiego od nowa pomogło, trochę tolerancji drogi Zwiastunie nie od razu zbudowano Kraków.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-06-2007
    Wpisy
    35
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki jarek36 zainstalowałem zainstalowałem i wszystko działa pięknie. Nie wiesz czy może jest już spolszczenie do wersji 2.7 i gdzie go szukać?

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-06-2007
    Wpisy
    31
    Punkty
    10

    Domyślny

    To cieszy !!! Nie oczekuj, że jeżeli ukazała się wersja 2.7 to na drugi dzień będzie spolszczenie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •