Całkowicie zielony - problem z instalacją na komputer
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Całkowicie zielony - problem z instalacją na komputer

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-07-2007
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Całkowicie zielony - problem z instalacją na komputer

    Witam troszke poczytałem, moze nie trafiłem akurat na wątek poruszający ten temat w internecie. Zainstalowałem program pakiet XJ który byłopisany jako gotowy pakiet joomli na komputer ze jak go zainstaluj eto moge brać się za tworzenie stron (naukę) ale po zainstalowanu pojawia mi się tylko małe okieneczko z kilkoma przyciskami klikam na joomle 1,0,12 i otwiera mi się taka zielona stronka po niemiecku gdzieś udalo mi się wleźć w cos takiego jak na tych obrazkach http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/434/26/ no i prosi o te hasła w kroku 1 . I co dalej? podobno to miało działać na moim kompie (niby jakaś symulacja serweru??) to w takim razie skąd mam wziąć to wszystko a jeśli juz musi być serwer to czy może być darmowe konto na republice. Najpierw chciałbym stworzyć stronę a dopiero potem zacząć płacić za serwer także nie mam ani adresu ani serweru narazie. Z gory dziękuję za dobre rady ewentualnie jakieś linki. tylko proszę nie podawać google bo nawet nie wiem co wpisywac w hasłach wyszukiwania.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    [...]
    Ostanio edytowane przez kurtz : 18-02-2008 12:58

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-08-2006
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    a ja polecam xampp'a

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    12-07-2006
    Wpisy
    88
    Punkty
    11

    Domyślny Odp.

    XJ jest ok nic innego nie trzeba instalować. Po zainstalowaniu pakietu na dysku c:\xampplite masz cała instalacje (Apache, PHP, MySOL i phpmyadmin), a po uruchomieniu skrótu pojawia Ci się główne okno do zarządzania. domyślnie jest tam zainstalowana joomla ale nie PL i dlatego wchodzisz do katalogu C:\xampplite\htdocs\ i zmieniasz nazwę folderu 'joomla' na np. 'joomla_old', tworzysz nowy folder 'joomla' i do niego kopiujesz instalkę joomli pobraną z plikowni. Dodatkowo w phpmyadmin tworzysz bazę pod instalację a reszta to już instalka zgodnie z podanym przez Ciebie linkiem ...

    Pzdr.
    nowyr
    joomla-1.5.21
    Wersja MySQL: 5.0.77
    Wersja PHP: 5.1.6
    Serwer WWW: Apache

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    02-07-2007
    Skąd
    z domu.
    Wpisy
    177
    Punkty
    19

    Domyślny

    ja uzywam Krasnal na kompie to testowania wszystkiego sprawuje mi sie swietnie... wiec jego Ci polecam...
    Well I guess it would be nice if I could touch your body I know not everybody has gotta body like me...

    www.myspace.com/nood135

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •